14.03.11 | 17:33
חוסר אמון בבעל
יש לי בעיה קשה שאני לא יודעת כיצד לפתור אותה. לפני כשבוע גיליתי כי בעלי היקר נמצא בקשר טלפוני ובקשר של הודעות עם בחורה שהכיר בעבודה. הבחורה הינה אשה נשואה עם ילדים, מהמגזר הדתי. בהודעות שראיתי בנייד שלו, היו הודעות אירוטיות...כשהתעמתתי עם בעלי, הוא טען כי הקשר היה טלפוני בלבד, הם לא נפגשו (היא לא גרה באזור מגורינו) וכי כל זה היה סתם מתוך שעשוע, הוא מצידו לעולם לא היה נוקט באקט פיזי ולא היה "בוגד" ממש כפי שהוא מגדיר זאת. לנו יש 2 ילדים, כל הסיפור הזה קרה בזמן שהייתי בהיריון והוא טוען כי לא התייחסתי אליו בזמן הזה והוא חיפש צומי במקום אחר. הבעיה היא-מה אני עושה עכשיו? אני מצידי רוצה להתגרש, אך אני חושבת על 2 הילדים שלי. מצד שני, אינני סומכת עוד על בעלי ומבחינתי הוא בגד ללא כל עוררין. אני במצב קשה מאוד ולא יודעת מה לעשות. אשמח באם תייעצו לי. תודה.
14.03.11 | 17:55

יש פתרון רציני ויש פלסטרים

הפתרון הרציני הוא טיפול זוגי. יש כאן לא רק משבר אמון, אלא גם סיבות מתחת לפני השטח שהביאו לאן שהביאו, וזה מן הסתם יותר מסתם "חוסר בתשומת לב". הפלסטרים לדעתי לא יחזיקו.
15.03.11 | 06:28

חוסר האמון שלך לא יעבור

חוסר האמון שלך לא יעבור, סביר להניח שהוא בגד בך, וגם אם לא אז זה יקרה. והשאלה שאת צריכה לשאול זה למה?
15.03.11 | 08:12

הכלל הוא להכחיש

מה טוב יצא לו אם הוא יודה גם בהליכי גירושין בית הדין הרבני יקח זאת לחובתו וגם ככה הוא יודע שרק תחשדי בו יותר. הוא מנסה להרגיע אותך אבל אל תלכי שולל הוא בגד והוא לא יפסיק רק יהיה זהיר יותר. ככה זה ברוב המקרים. כי הפרי האסור מתוק מתוק. אולי באמת אם תעברו טיפול זוגי עמוק תוכלו לשקם. אבל תמיד טוב לדעת את האמת גם אם היא כואבת. בעלך בגד יבגוד ולא יפסיק כי חסר לו והוא כמוך לא רוצה להתגרש. מה את עושה אם זה הלאה, זה רק בידיים שלך. החלטה שלך. אני מאחלת לך בהצלחה בכלח מה שתבחרי רק אל תטמני את הראש בחול לא עשית זאת עד עכשיו ואל תעשי בעתיד.
15.03.11 | 09:35

חוסר האמון שלך לא יעבור

חוסר האמון שלך לא יעבור, סביר להניח שהוא בגד בך, וגם אם לא אז זה יקרה. והשאלה שאת צריכה לשאול זה למה?

למה?

מהסיבה הכי מטומטמת שגברים יכולים להגיד - יש לי צרכים שלא סופקו במשך 4 חודשים, כי היית בהיריון... איך הטיעון הזה נשמע? משכנע? אותי לא ממש. גם לי יש צרכים שלא מומשו, רק גברים אוהבים סקס? מה עם הנשים? לנו זה לא חסר???
15.03.11 | 14:37

למה ?

התשובה מאוד מורכבת ובטח אינה מה שהוא אמר לך אולי הוא בעצמו לא מודע לכל התשובה במלואה יש גם עניין של תקשורת זה אף פעם לא רק צרכים פיסיים. הרי גם אם היה לך קשה בהריון אני בטוחה שהיית יכולה "לעזור" לו למלא את צרכיו הפיסיים בדרכים פחות מעייפות עבורך. זה לא זה. מה זה משנה למה הוא בגד זה משנה רק אם אתם רוצים לשקם ? רוצה לשקם או להתגרש זאת השאלה ?
15.03.11 | 20:22

אני לא יודע מה הוא אמר לך

אבל אולי את יכולה לומר לעצמך את הסיבה האמיתית? זה יכול להיות בעיות בזוגיות, אבל זה בהחלט יכול להיות סקס נטו. רק הארבעה חודשי הריון? זה מה שהפריע לו? לא שאי אפשר לקיים יחסים במהלך הריון, אבל מה היה לפני?
15.03.11 | 21:43

חוסר אמון בבעל

יש לי בעיה קשה שאני לא יודעת כיצד לפתור אותה. לפני כשבוע גיליתי כי בעלי היקר נמצא בקשר טלפוני ובקשר של הודעות עם בחורה שהכיר בעבודה. הבחורה הינה אשה נשואה עם ילדים, מהמגזר הדתי. בהודעות שראיתי בנייד שלו, היו הודעות אירוטיות...כשהתעמתתי עם בעלי, הוא טען כי הקשר היה טלפוני בלבד, הם לא נפגשו (היא לא גרה באזור מגורינו) וכי כל זה היה סתם מתוך שעשוע, הוא מצידו לעולם לא היה נוקט באקט פיזי ולא היה "בוגד" ממש כפי שהוא מגדיר זאת. לנו יש 2 ילדים, כל הסיפור הזה קרה בזמן שהייתי בהיריון והוא טוען כי לא התייחסתי אליו בזמן הזה והוא חיפש צומי במקום אחר. הבעיה היא-מה אני עושה עכשיו? אני מצידי רוצה להתגרש, אך אני חושבת על 2 הילדים שלי. מצד שני, אינני סומכת עוד על בעלי ומבחינתי הוא בגד ללא כל עוררין. אני במצב קשה מאוד ולא יודעת מה לעשות. אשמח באם תייעצו לי. תודה.

אל לך להחפז

ולחשוב על גירושין.כל מה שקרה איננו מעיד על בגידה ממש שמלווה בסקס.נכון שזה מאוד פוגע ומעליב,צריך ליישר את ההדורין ואולי יש בעיה בזוגיות ולדעתי זה פתיר.אינני אומר שחייבים לשמור על מוסד הנישואין בכל מחיר אך יש לנסות בכל הדרכים לשקם ולהחזיר את האמון.הגירושין הם מכת גרזן על ראש הילדים ובדרך כלל גם על האישה הנושאת העיקרית בעול .אסור לחשוב בזמן כעס כי זה מביא להחלטות שגויות. בהצלחה.
16.03.11 | 06:32

תתפסי שיחה עם אישתי

כן, גם אני נמצא בקשרים טלפוניים ומסרונים עם יותר מאישה אחת. נכון - אין שיחות אירוטיות, אבל אישתי לא אוהבת את זה. אבל מצטער - אין לי שום כוונה או עניין לחיות רק לפי מה שאישתי אוהבת או לא. למרות שאת מכנה את בן זוגך "בעלי" - אין לו בעלות עלייך ובאותה מידה - גם לך אין בעלות עליו ועל רגשותיו. אף אחת עוד לא נכנסה להריון משיחת טלפון, מיסרון או מייל !!! רק טוב שיהיה לך / לכם !!!

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

16.03.11 | 06:36

אמוץ בחייאת ....

טיפוסים כמוך אין הרבה גם נאמנים וגם שאוהבים להתקשקשש עם כל העולם ובהיותך משורר דגול ומלא רגש שאוהב להתקשקש, אשתך שיודעת עם מי יש לה עסק סולחת לך בלית ברירה. הוא שולחת הודעות אירוטיות... בגידה ללא ספק. אתה נותן לה את הדרך הכי גרועה ללכת בה, לשכנע את עצמה שבעלה לא עשה כלום ולטמון את הראש בכל. זו דעתי הצנועה ומה שלומך חוץ מזה ?
16.03.11 | 06:37

לטמון את הראש בכל = לטמון את הראש בחול .

16.03.11 | 06:38

תתפסי שיחה עם אישתי

כן, גם אני נמצא בקשרים טלפוניים ומסרונים עם יותר מאישה אחת. נכון - אין שיחות אירוטיות, אבל אישתי לא אוהבת את זה. אבל מצטער - אין לי שום כוונה או עניין לחיות רק לפי מה שאישתי אוהבת או לא. למרות שאת מכנה את בן זוגך "בעלי" - אין לו בעלות עלייך ובאותה מידה - גם לך אין בעלות עליו ועל רגשותיו. אף אחת עוד לא נכנסה להריון משיחת טלפון, מיסרון או מייל !!! רק טוב שיהיה לך / לכם !!!

ולמה לי אין את הטלפון שלך עדיין ... חשבתי שגם אנחנו חברים ...

עכשיו נעלבתי
16.03.11 | 15:30

למה ?

התשובה מאוד מורכבת ובטח אינה מה שהוא אמר לך אולי הוא בעצמו לא מודע לכל התשובה במלואה יש גם עניין של תקשורת זה אף פעם לא רק צרכים פיסיים. הרי גם אם היה לך קשה בהריון אני בטוחה שהיית יכולה "לעזור" לו למלא את צרכיו הפיסיים בדרכים פחות מעייפות עבורך. זה לא זה. מה זה משנה למה הוא בגד זה משנה רק אם אתם רוצים לשקם ? רוצה לשקם או להתגרש זאת השאלה ?

לא יודעת

אני בעצמי לא יודעת מה אני רוצה. יש לי 2 תינוקות בבית ומי אמר שבחוץ מחכה לי משהו יותר טוב? מצד שני, "בעלי" פוזל לצדדים והאמת היא שעד עכשיו לא קיבלתי ממנו תשובה ברורה לעניין הזה, הוא מתחרבש עם עצמו, נראה לי שגם הוא לא יודע למה. הוא מצידו כל הזמןן אומר לי שהוא אוהב אותי ומבחינתו כל עוד לא ביצע את האקט, זו לא בגידה. שבוע הבא הוא מתחיל טיפול אצל פסיכולוג, זה היה אחד התנאים שלי לעצם הישארותו בבית. מכאן ואילך, אני כבר לא יודעת מה לעשות. כל פעם שאני רואה אותו, אני נזכרת בהודעות המגעילות האלה.
16.03.11 | 15:32

תתפסי שיחה עם אישתי

מה זה נותן לך?

כל השיחות האלה עם בנות אחרות? משעמם לך בחיים? חסרים ריגושים? אני לא מבינה מה הקטע הזה!
16.03.11 | 16:14

לא יודעת

אני בעצמי לא יודעת מה אני רוצה. יש לי 2 תינוקות בבית ומי אמר שבחוץ מחכה לי משהו יותר טוב? מצד שני, "בעלי" פוזל לצדדים והאמת היא שעד עכשיו לא קיבלתי ממנו תשובה ברורה לעניין הזה, הוא מתחרבש עם עצמו, נראה לי שגם הוא לא יודע למה. הוא מצידו כל הזמןן אומר לי שהוא אוהב אותי ומבחינתו כל עוד לא ביצע את האקט, זו לא בגידה. שבוע הבא הוא מתחיל טיפול אצל פסיכולוג, זה היה אחד התנאים שלי לעצם הישארותו בבית. מכאן ואילך, אני כבר לא יודעת מה לעשות. כל פעם שאני רואה אותו, אני נזכרת בהודעות המגעילות האלה.

הי מתוקה, אני לא רוצה להיות רעה

אבל תוודאי שהוא הולך לפסיכולוג ולא למקום אחר ... לפעמים קשה להפסיק ואת לא יכולה להיות באמת בטוחה שהוא הפסיק והוא לא רק זהיר יותר. יפה שהוא מסכים ללכת לטיפול תנצלו את זה עד הסוף לראות לאיזה כיוון אתם הולכים... שני תינוקות בבית זה קשה ... זו באמת תקופה שהמיניות לא בשיאה אצל האשה אולי אם גם הוא יקום בלילה לשני תינוקות יהיה לו קצת פחות חשק ... אולי זה העניין ? את מטפלת בהם לבד ... מותשת והוא ... יש לו את החיים הטובים ... קחי את זה כמו שלקחת בהתחלה, הוא לא כמעט בגד הוא בגד ... אבל גם על בגידה אפשר לסלוח... נצלו את הטיפול טוב לשקם את הבעיות האמיתיות. אני חושבת שאף אחד לא מגיע לבגידה סתם לא גברים ולא נשים. את יכולה בהמשך למצוא את המקום בליבך לשלוח אבל כאמור נצלו את הטיפול עד הסוף כדי שזה לא יחזור על עצמו. בכל מקרה לא כאן בפורום תקבלי את התשובות האמיתיות לשאלות למה הוא בגד זה יתברר בהמשך במהלך הטיפול וכאמור גם הוא לא בהכרח יודע את התשובות... כתבת זאת בעצמך.
עבור לעמוד
1, 2, 3
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר