אני לא מאמינה שאפשר לעסוק בזה

מבלי לשלם אחר כך מחיר נפשי מסויים בין אם זה גבר שעובד במה שנקרא ג'יגולו ובין אם זו אשה שעובדת בזה לכאורה באופן מכובד יחסית למשל כסטודנטית שמעוניינת לשלם שכר לימוד.

זה ברור מאליו שהיא תשלם מחיר נפשי כבד.

אבל זה לאחר מעשה. מה שאני אומרת הוא שהיום לא כל מי שעובדת בזנות עברה משבר או התעללות. כמובן שיש הרבה כאלה שכן עברו.אבל לא כולן. יש כאלה שעוסקות בזה מתוך בחירה.

אני חייבת לתקן גם כאן........

וזה חשוב מכיוון שאי העמדת הדברים על דיוקם מובילה לסטיגמציה של אותם הנמצאים בזנות. היום כפעם מי שנמצאת בזנות לא בוחרת בכך, גם אם היא בטוחה שזו בחירה שלה חופשית ומרצון. אף אחת אינה נמצאת בזנות מתוך בחירה ולא בגלל הכסף, וזנות אינה עבודה ולשאלתך, וויפר, הייתי מעורבת בפרוייקט מסויים שעניינו נוער בזנות, והאמן לי שמצחיק זה לא.

ומה תגידי לאותה אחת שאומרת

שאומרת קבל עם ועדה. לא אנסו אותי. אין לי טראומות. אין לי משקעים. אבל אין עוד עבודה בה אני סוגרת 1000 דולר ללילה. ושוות יותר עושות יותר כסף. אלה.זה עצוב מאוד אבל זה קיים. לא הזנות מהסוג הנפוץ.אלא "זנות עם קלאסה" מה לעשות?זה בכל זאת זנות. את לא שמעת את כל הזונות בעולם,אך האמיני לי שזאת תופעה קיימת גם אם את מסרבת להאמין.

אדון ויפר הנכבד - אז גבר ששוכב אם כל ה"ישוב"

הוא גם אחד שסובל מבעיה נפשית לפי התאוריה שלך או שהוא פשוט אחלה גבר. גבר ששוכב עם הרבה נשים = דון ג'ואן אשה ששוכבת עם הרבה גברים = ניפומנית/סובלת מבעיה נפשית. הייתי אומרת שזו גישה מאוד מתנשאת ושובינסטית אלא אם אתה מסכים עם זה שגבר ששוכב עם המון נשים כל ה"ישוב" גם סובל מבעיה נפשית.

עכשיו אני לא לבד

גם וויפר שובניסט.איזה מזל.

הי,הדס

ברצינות עכשיו למה את רושמת דברים שלא כתבתי:) באמת זה ממש מסקרן אותי.

זה בא מהשראה ואתה שובניסט כמוני גם מהשראה.

עכשיו אני לא לבד

גם וויפר שובניסט.איזה מזל.

גם אני גם אני

ומה תגידי לאותה אחת שאומרת

שאומרת קבל עם ועדה. לא אנסו אותי. אין לי טראומות. אין לי משקעים. אבל אין עוד עבודה בה אני סוגרת 1000 דולר ללילה. ושוות יותר עושות יותר כסף. אלה.זה עצוב מאוד אבל זה קיים. לא הזנות מהסוג הנפוץ.אלא "זנות עם קלאסה" מה לעשות?זה בכל זאת זנות. את לא שמעת את כל הזונות בעולם,אך האמיני לי שזאת תופעה קיימת גם אם את מסרבת להאמין.

סימה...........

האמירה לא משקפת תמיד את המציאות. יתירה מכך, ההדחקה לפעמים כל כך חזקה שבאמת האומרת מאמינה באמונה שלמה בדבריה ובטוחה בנכונותם. זנות היא מצוקה קשה מאד גם כשהיא נדמית "זוהרת" בגלל הכסף שמתגלגל. אין בה קלאסה ואין בה הוד והדר.

אני חושבת בדיוק כמוך.

אך לצערי אותן בנות לא.את המחיר הן משלמות אח"כ.

שאלות

אני לא ראיתי מנקודה אישית. לגבי "כל גבר שלישי הוא צרכן" נו בחייך מאיפה לך הנתונים הללו? לגבי השאלה איך אכנה בחורה שעושה זאת חופשי.. בלי לעליב וזה טבעי. רוב הבחורות [והגברים] עושות זאת מתוך בחירה אישית ..שתלויה ברגש אהבה או מצורך הגוף. השאלה היא הגבול אם היא שכובת עם כל "הישוב" סימן שהיא סובלת מבעיה נפשית.

ח ח ח - מזה מהיכן?

תשוטט באינטרנט. אחד משלושה גברים צורך/צרך בחייו במידה זו או אחרת מין בתשלום, אה, ואל תשכח סקס עם זונה הוא גם אחת הפנטזיות הידועות שלכם. באמת נפעמתי מהדרך האלגנטית והמאד מאד מאד כנה שבחרת להשיב לי, בהחלט הכל טבעי ממש חופשי חופשי.. ובנימה פחות משועשעת אני מסכימה איתך לגמרי בעניין הגבולות אבל פייייי אל תאשים אותנו במחלות שלכם

הי,הדס

ברצינות עכשיו למה את רושמת דברים שלא כתבתי:) באמת זה ממש מסקרן אותי.

ממש שה תמים

חחחחח (הנה עוד קצת כאבי גרון...)

אני חושבת בדיוק כמוך.

אך לצערי אותן בנות לא.את המחיר הן משלמות אח"כ.

ראית פעם אדם נטול משקעים המסב לעצמו נזק מתוך בחירה?

אם תפשפשי תיחשפי מהר לאי-אלו מטעני עבר, נפש בריאה לא תמצאי שם

חילופי זוגות - הייתם מנסים את זה?

על המושג "סווינגרס" שמעתם? מסתבר שהוא נפוץ מאוד בארה"ב הליברלית. אולם גם ישראל הקטנה לא נשארת מאחור... היום ישנה פתיחות רבה יותר לנושא. היום קראתי את המדריך לחיי זוגיות נועזת, המדריך לחילופי זוגות. אני באופן אישי לא חושבת שזה מתאים לי.. האם לדעתכם חילופי זוגות תורמת לחיי הזוגיות או גורעת ממנה? האם אתם הייתם מוכנים לעשות את זה? או שאתם חושבים שזה בשביל "משוגעים"?

בלי שום קשר... ספר יפה של שלי יחימוביץ

כן - אותה אחת. לוחמת הזכויות שהיום היא חברת כנסת. כתבה את הספרים "אישה נשואה" ו"חילופי זוגות" - ספרים קריאים ומהנים ובסך הכל - עם חילוקי הדיעות שיש לי איתה - הבחורה כותבת יפה. שווה קריאה. בעניין החילופים עצמם - לאישה אחת בקושי יש לי כוח ועצבים. אז עוד מישהי מהצד חסרה לי ?

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

גם לי מאוד קשה להאמין

שבחורה מחליטה ביום בהיר לעבוד בזנות סתם כי בא לה.אבל... ראיתי כמה סרטים בנושא ומסתבר שהיום יותר ויותר נשים עוסקות בזנות בצורה כביכול "מכובדת"כי זאת הכנסה טובה והעבודה יחסית קלה. עצוב מאוד אבל במו עיניי ראיתי בחורות יפות מאוד ממשפחות נורמטיביות בלי שום משקעים שעוסקות בזה מתוך בחירה.

איך אפשר ליהנות מזה כשהצד השני רואה בזה עסק לכל דבר?

אז אני לא טוען שחייבים להיות מאוהבים כדי להכנס למיטה. אבל לפחות שמי שאיתי תהיה קצת חרמנית! אחרת... איזה טעם ואיזה כייף יש בזה בכלל ???

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

ח ח ח - מזה מהיכן?

תשוטט באינטרנט. אחד משלושה גברים צורך/צרך בחייו במידה זו או אחרת מין בתשלום, אה, ואל תשכח סקס עם זונה הוא גם אחת הפנטזיות הידועות שלכם. באמת נפעמתי מהדרך האלגנטית והמאד מאד מאד כנה שבחרת להשיב לי, בהחלט הכל טבעי ממש חופשי חופשי.. ובנימה פחות משועשעת אני מסכימה איתך לגמרי בעניין הגבולות אבל פייייי אל תאשים אותנו במחלות שלכם

"סקס עם זונה הוא גם אחת הפנטזיות" -איכס

לעולם לא היו פנטזיות מהסוג הזה אגב מה פירוש "בחורה תא" ואיך את כותבת טקסט יחסית ארוך בהקלדה מסלולרי..

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר