זנות זה מקצוע

נכון שהנימה שלו מעצבנת ושובניסטית, אבל גם את מגזימה גברים הם מטבעם בוגדנים[לא כולם] אבל מעט מאוד זונים כמקצוע.. סוף דבר- ראיתי צורך לדייק.

אם ראית צורך לדייק - תדייק...........

לזנות לא מגיעים מרצון לאחר שיקול והתלבטות במה לבחור ככיוון לחיים אלא כתוצאה מהתעללות רגשית/פיסית/מינית או שילוב ביניהן, ונשארים בזנות בגלל דפוסים נפשיים ש"עוזרים" לקבע את הנמצא/ת בזנות במקום הזה. אז - מקצוע לא ברירת מחדל כתוצאה מחוסר ברירה כתוצאה מכפייה טראומטית בגיל צעיר.

תובנה של ילד בן 6

אל תתן לי להתחיל ללכלך עליכם כי באופן כללי אני מאד אוהבת גברים. לא הבנת דבר וחצי דבר ממה שכתבתי ורק בגלל הניחוח השובינסטי שפיזרת כאן אודה ואומר שרבים מכם הם זונים בני זונים המזנים תחת כל עץ רענן, זה בגנים שלכם להבדיל מאיתנו המין הנשי. אז המסקנה היא פשוטה חבוב, אתם עמוק למטה תתחיל לישר קו מתוק, ותעלה

בחורה זה היה בלשון הלצה

ולא יותר .אני רחוק מלהיות שובניסט וזה נכון שיש הרבה גברים בני זונות,ואת לא צריכה להסיק מסקנות על פי הלצה בלבד. ובפרט שאת לא מכירה אותי.

מגמתי ומאוד לא מדויק

1. ג'יגולו זה בדיוק אותו דבר !! 2. בדיוק מה שעושים נערים נרקומנים חוץ מלגנוב ולפרוץ לדירות. 3. פדופילים אוהבים גם נערים וילדים. 4. שיש ביקוש יש היצע.

מסכים איתך

שימילה, זה רק ענין של מחיר..

זה נכון

מזכיר לי בדיחה על גבר שרואה אישה ונדלק עליה והוא אומר לה אני מוכן לשלם לך 500 דולר על שעת סקס,היא אומרת מה אתה חושב אני זונה? ואז הוא מתחיל להעלות את המחיר עד 3000 דולר והיא מסכימה.אז הוא אומר עכשיו שנינו יודעים שאת זונה בואי נתווכח על המחיר.

ואיך תכני בחורה "טובה", אבל שיוצאת

למסעדה או בילוי אחר רק אם הגבר משלם? כמו רוב הבחורות מתל אביב שאני מכיר?

מה קשור ?

זה עניין של ג'נטלמניות ... ויחד עם זאת זכותה בסיום הערב לסרב לסקס...

אם ראית צורך לדייק - תדייק...........

לזנות לא מגיעים מרצון לאחר שיקול והתלבטות במה לבחור ככיוון לחיים אלא כתוצאה מהתעללות רגשית/פיסית/מינית או שילוב ביניהן, ונשארים בזנות בגלל דפוסים נפשיים ש"עוזרים" לקבע את הנמצא/ת בזנות במקום הזה. אז - מקצוע לא ברירת מחדל כתוצאה מחוסר ברירה כתוצאה מכפייה טראומטית בגיל צעיר.

אלה גריי

נכון רשמת את הצד הסוציולוגי של הזנות אבל ישנם צדדים אחרים שנעשים מתוך בחירה חופשית, למשל סטודנטיות שממנות את שכר הלימוד הגבוה ויש את ה"מארחות" או נערות ליווי שהן עצמאיות ללא סרסורים.. הן שוכבות רק עם בחורים שלטעמן . אילו עבדתי במקצוע הסוציולוגיה הייתי יכול לפלח באחוזים את הסיבות..אך את הידע הנ"ל בדקתי מתוך הרשת ...

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

גם שלך מעצבנת - אז בוא נדייק.

כמה נשים ראית הולכות לזונה ממין זכר? אחוז זניח. כל גבר שלישי הוא צרכן זנות, אילו גברים לא היו משתמשים בשירותיהן של יצאניות הן לא היו מתקיימות, גברים מזנים מעודדים את התופעה ואחראים לה במו-איבר זכרותם. יותר מכך, תעשיית המין תמורת תשלום היא ביטוי בוטה לשליטה גברית בנשים, הסרסור הוא עבריין ראשי במעגל הזנות והמתפרנס הראשי, בקיצור זה המקצוע של הזונים. ושאלה לי אליך, איך תכנה דווקא בחורה השוכבת חינם אין כסף עם כל מי שרק חשקה נפשה, לא בתואר זונה? וזה רק על מנת לגרד עוד 'צורך לדייק' מצידך. סוף דבר - להגיב לגופם של דברים רצוי מעט common sense.

שאלות

אני לא ראיתי מנקודה אישית. לגבי "כל גבר שלישי הוא צרכן" נו בחייך מאיפה לך הנתונים הללו? לגבי השאלה איך אכנה בחורה שעושה זאת חופשי.. בלי לעליב וזה טבעי. רוב הבחורות [והגברים] עושות זאת מתוך בחירה אישית ..שתלויה ברגש אהבה או מצורך הגוף. השאלה היא הגבול אם היא שכובת עם כל "הישוב" סימן שהיא סובלת מבעיה נפשית.

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

הייתי מוכנה

לזה אם בן זוגי היה מסכים. סתם מסקרן לעשות את זה עם מישהו אחר ושבן זוגי ינסה עם מישהי אחרת. זה עדיף על בגידה ושקרים לא?

כנראה את לא אוהבת אותו ממש

אחרת לא מבין איך את מציעה שבן זוגך יכנס למישהיא אחרת, ואת יקירתי כנראה אין לך בעיה ללכת עם כל אחד.ומה יקרה במצב של חלופי זוגות יהיה לך סקס הרבה יותר טוב ממה שמעניק לך בן זוגך? או ההפך, נשמע ממש רע או שיש בעיה במערכת היחסים.

שאלות

אני לא ראיתי מנקודה אישית. לגבי "כל גבר שלישי הוא צרכן" נו בחייך מאיפה לך הנתונים הללו? לגבי השאלה איך אכנה בחורה שעושה זאת חופשי.. בלי לעליב וזה טבעי. רוב הבחורות [והגברים] עושות זאת מתוך בחירה אישית ..שתלויה ברגש אהבה או מצורך הגוף. השאלה היא הגבול אם היא שכובת עם כל "הישוב" סימן שהיא סובלת מבעיה נפשית.

מילים כדורבנות

אלה גריי

נכון רשמת את הצד הסוציולוגי של הזנות אבל ישנם צדדים אחרים שנעשים מתוך בחירה חופשית, למשל סטודנטיות שממנות את שכר הלימוד הגבוה ויש את ה"מארחות" או נערות ליווי שהן עצמאיות ללא סרסורים.. הן שוכבות רק עם בחורים שלטעמן . אילו עבדתי במקצוע הסוציולוגיה הייתי יכול לפלח באחוזים את הסיבות..אך את הידע הנ"ל בדקתי מתוך הרשת ...

אז הרשה לי לתקן אותך..........

באופן גורף כל מי שנמצא/ת בזנות עבר/ה התעללות איזושהי בעבר, גם אלה שאומרים/ות שהם/ן נמצאים/ות מתוך בחירה ובאופן זמני. הבחירה הכביכול חופשית נדמית ככזו מתוך הדחקה של האירוע הראשוני שהביא למציאות זו.

שאלות

אדון ויפר הנכבד - אז גבר ששוכב אם כל ה"ישוב"

הוא גם אחד שסובל מבעיה נפשית לפי התאוריה שלך או שהוא פשוט אחלה גבר. גבר ששוכב עם הרבה נשים = דון ג'ואן אשה ששוכבת עם הרבה גברים = ניפומנית/סובלת מבעיה נפשית. הייתי אומרת שזו גישה מאוד מתנשאת ושובינסטית אלא אם אתה מסכים עם זה שגבר ששוכב עם המון נשים כל ה"ישוב" גם סובל מבעיה נפשית.

מילים כדורבנות

שימי

אדון ויפר הנכבד - אז גבר ששוכב אם כל ה"ישוב"

הוא גם אחד שסובל מבעיה נפשית לפי התאוריה שלך או שהוא פשוט אחלה גבר. גבר ששוכב עם הרבה נשים = דון ג'ואן אשה ששוכבת עם הרבה גברים = ניפומנית/סובלת מבעיה נפשית. הייתי אומרת שזו גישה מאוד מתנשאת ושובינסטית אלא אם אתה מסכים עם זה שגבר ששוכב עם המון נשים כל ה"ישוב" גם סובל מבעיה נפשית.

הי,הדס

ברצינות עכשיו למה את רושמת דברים שלא כתבתי:) באמת זה ממש מסקרן אותי.

אז הרשה לי לתקן אותך..........

באופן גורף כל מי שנמצא/ת בזנות עבר/ה התעללות איזושהי בעבר, גם אלה שאומרים/ות שהם/ן נמצאים/ות מתוך בחירה ובאופן זמני. הבחירה הכביכול חופשית נדמית ככזו מתוך הדחקה של האירוע הראשוני שהביא למציאות זו.

עשית מחקר בעניין?

גם לי מאוד קשה להאמין

שבחורה מחליטה ביום בהיר לעבוד בזנות סתם כי בא לה.אבל... ראיתי כמה סרטים בנושא ומסתבר שהיום יותר ויותר נשים עוסקות בזנות בצורה כביכול "מכובדת"כי זאת הכנסה טובה והעבודה יחסית קלה. עצוב מאוד אבל במו עיניי ראיתי בחורות יפות מאוד ממשפחות נורמטיביות בלי שום משקעים שעוסקות בזה מתוך בחירה.
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר