חילופי זוגות - הייתם מנסים את זה?

על המושג "סווינגרס" שמעתם? מסתבר שהוא נפוץ מאוד בארה"ב הליברלית. אולם גם ישראל הקטנה לא נשארת מאחור... היום ישנה פתיחות רבה יותר לנושא. היום קראתי את המדריך לחיי זוגיות נועזת, המדריך לחילופי זוגות. אני באופן אישי לא חושבת שזה מתאים לי.. האם לדעתכם חילופי זוגות תורמת לחיי הזוגיות או גורעת ממנה? האם אתם הייתם מוכנים לעשות את זה? או שאתם חושבים שזה בשביל "משוגעים"?

חילופי זוגות

לדעתי זה המתכון להרס הזוגיות. נראה לי שלא מומלץ.

מפתה ומכיש

אוי השאלה הזו נלעסה כל כך המון איזה משעמם. לא זה לא בשביל משוגעים, זה בשביל מכחשים סרי טעם ומוח. ותגידי הקישור לאתר הזה שהבאת הוא בן דוד של 'וואלה!'? ואיי ממש מורידים כאן לזנות

איזה מזל שאני לא אישה אי אפשר להוריד אותי לזנות

אז אולי אפשר להעלות אותך לזנות?

שימילה, זה רק ענין של מחיר..

חילופי זוגות - הייתם מנסים את זה?

על המושג "סווינגרס" שמעתם? מסתבר שהוא נפוץ מאוד בארה"ב הליברלית. אולם גם ישראל הקטנה לא נשארת מאחור... היום ישנה פתיחות רבה יותר לנושא. היום קראתי את המדריך לחיי זוגיות נועזת, המדריך לחילופי זוגות. אני באופן אישי לא חושבת שזה מתאים לי.. האם לדעתכם חילופי זוגות תורמת לחיי הזוגיות או גורעת ממנה? האם אתם הייתם מוכנים לעשות את זה? או שאתם חושבים שזה בשביל "משוגעים"?

הייתי מוכנה

לזה אם בן זוגי היה מסכים. סתם מסקרן לעשות את זה עם מישהו אחר ושבן זוגי ינסה עם מישהי אחרת. זה עדיף על בגידה ושקרים לא?

איזה מזל שאני לא אישה אי אפשר להוריד אותי לזנות

תובנה של ילד בן 6

אל תתן לי להתחיל ללכלך עליכם כי באופן כללי אני מאד אוהבת גברים. לא הבנת דבר וחצי דבר ממה שכתבתי ורק בגלל הניחוח השובינסטי שפיזרת כאן אודה ואומר שרבים מכם הם זונים בני זונים המזנים תחת כל עץ רענן, זה בגנים שלכם להבדיל מאיתנו המין הנשי. אז המסקנה היא פשוטה חבוב, אתם עמוק למטה תתחיל לישר קו מתוק, ותעלה

הייתי מוכנה

לזה אם בן זוגי היה מסכים. סתם מסקרן לעשות את זה עם מישהו אחר ושבן זוגי ינסה עם מישהי אחרת. זה עדיף על בגידה ושקרים לא?

באמת עדיף?

את לא מבינה השקר כבר נמצא שם קוראים לו: שקר עצמי, שקרים מעין אלו מאפיינים למתכחשים ולמכחשי מציאות. והבגידה? אל תדאגי בכלל, לאחר חוויות מסוג זה הן תגענה בסיטונות.

תובנה של ילד בן 6

אל תתן לי להתחיל ללכלך עליכם כי באופן כללי אני מאד אוהבת גברים. לא הבנת דבר וחצי דבר ממה שכתבתי ורק בגלל הניחוח השובינסטי שפיזרת כאן אודה ואומר שרבים מכם הם זונים בני זונים המזנים תחת כל עץ רענן, זה בגנים שלכם להבדיל מאיתנו המין הנשי. אז המסקנה היא פשוטה חבוב, אתם עמוק למטה תתחיל לישר קו מתוק, ותעלה

זנות זה מקצוע

נכון שהנימה שלו מעצבנת ושובניסטית, אבל גם את מגזימה גברים הם מטבעם בוגדנים[לא כולם] אבל מעט מאוד זונים כמקצוע.. סוף דבר- ראיתי צורך לדייק.

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

גם שלך מעצבנת - אז בוא נדייק.

כמה נשים ראית הולכות לזונה ממין זכר? אחוז זניח. כל גבר שלישי הוא צרכן זנות, אילו גברים לא היו משתמשים בשירותיהן של יצאניות הן לא היו מתקיימות, גברים מזנים מעודדים את התופעה ואחראים לה במו-איבר זכרותם. יותר מכך, תעשיית המין תמורת תשלום היא ביטוי בוטה לשליטה גברית בנשים, הסרסור הוא עבריין ראשי במעגל הזנות והמתפרנס הראשי, בקיצור זה המקצוע של הזונים. ושאלה לי אליך, איך תכנה דווקא בחורה השוכבת חינם אין כסף עם כל מי שרק חשקה נפשה, לא בתואר זונה? וזה רק על מנת לגרד עוד 'צורך לדייק' מצידך. סוף דבר - להגיב לגופם של דברים רצוי מעט common sense.

ואיך תכני בחורה "טובה", אבל שיוצאת

למסעדה או בילוי אחר רק אם הגבר משלם? כמו רוב הבחורות מתל אביב שאני מכיר?

זנות זה מקצוע

נכון שהנימה שלו מעצבנת ושובניסטית, אבל גם את מגזימה גברים הם מטבעם בוגדנים[לא כולם] אבל מעט מאוד זונים כמקצוע.. סוף דבר- ראיתי צורך לדייק.

מגמתי ומאוד לא מדויק

1. ג'יגולו זה בדיוק אותו דבר !! 2. בדיוק מה שעושים נערים נרקומנים חוץ מלגנוב ולפרוץ לדירות. 3. פדופילים אוהבים גם נערים וילדים. 4. שיש ביקוש יש היצע.

ואיך תכני בחורה "טובה", אבל שיוצאת

למסעדה או בילוי אחר רק אם הגבר משלם? כמו רוב הבחורות מתל אביב שאני מכיר?

כנראה שאין לך מזל ...

מאלה שכתוב להם על המצח נצלו אותי ?

אין במגרש הזה מקום לתנאים

אבל רק בגלל שאתה מפנה אלי חיצים של נשכנות אני מודיעה לך בריש גלי כי הייתי מעדיפה שתצא ג'נטלמן, ונותנת לך להרוויח ביושר את נקודת הזכות בלי לעשות עליך הרבה פוזות מיותרות
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר