לא!!!

רק לא זה ... זה יכול להיות מאוד מסוכן...לשנות דיעות.. לא מסתכנת, מהיום והלאה אני בהחלט מסכימה לא להסכים איתך..איך אני?!

זהו, הפוך על הפוך על הפוך

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

נא עזרתכם??

שלום לכולם, יש לי סיפור מדהים לפני מספר שנים גיליתי שלבעלי יש חברה! חיי התהפכו על פניהם.... היתי אחרי לידה נכנסתי לדיכאון וכולם חשבו שזה דיכאון לידה.פוצצתי בענק את העניין עשיתי עבודת שטח גדולה ומאד כואבת שלחתי מכתב לבעלה שידע גם מכך. בעלי לא הסכים ללכת לטיפול זוגי(היה לו קשה להתמודד עם זה)ואני עברתי טיפול מאד ארוך. החלטתי לא לפרק את הזוגיות עקב הרבה מרכיבים . אך חיינו וחייו לא היו פשוטים לקח כמעט שלוש שנים להחזיר את החיים למסלולם ולבנות שוב את האמון(לא בשלמות) עלי לציין כי לנו 3 ילדים , משפחה לתפארת הקמנו . לפני שלוש שנים עברנו לדרום עקב עבודתו של בעלי. אני עזבתי מקום עבודה קבוע ועברנו! לקח לי חצי שנה למצוא את עצמי שם ללא משפחה ואף אחד שיעזור יתמוך כשהוא מיד נכנס לנעליו ולעבודה חברים ארועים אנשים הילדים התאקלמו הגדולים ממש פרחו ואני לימים מצאתי עבודה מדהימה בתפקיד ניהולי. כל הרקע אני מספרת כדי להפיל את הפצצה עכשיו... לפני שלושה חודשים גיליתי בטעות (שלו) שהוא שוב בקשר עם אותה אחת מאזזזזזז..... אתם קולטים????????? השמים נפלו עלייי ניכנסתי שוב למחול שדים ענק ראיתי כמה תיכתובות שמדברות בעד עצמן. אני עם מלא אמוציות התפרצתי נורא השתוללתי רק מלראות שוב את שמה....... הוא יצא מהבית לכמה ימים וחזר החיים מאז הפוכים אני יודעת שאנו על זמן שאול...פנינו ביוזמתי לטיפול זוגי שוב היה לו מאד קשה עם זה כל מפגש הייתי על קוציים עם יגיע ביכלל, אחרי המפגש השלישי הכל התפוץץ שוב והוא לא רוצה להמשיך. הודעתי לו שאיני מסכימה לזה ושזה אולי הצאנס שלנו ללמוד ולהבין מה קרה לנו! יש לנו עוד שנה להיות בעיר הזו יש שכירות והתחייבות לעבודה אי אפשר לארוז ולעזוב המשפחה שלי רחוקה. אני רוצה את עזרתכם: ראשית מציק לי מאד ואני רוצה לכתוב שוב לבעלה או לדבר איתו לא יתכן שאצלי החיים ייתהפכו ואצלם יהיה על מי מנוחות! שנית יש לנו בעוד מספר שבועות יום נישואין אני מלאת כעס ואמוציות לא רוצה לחגוג ולא מפסיקה לחשוב על זה (הגירושין עומד בפרק). אנא אשמח לשמוע קצת את דעותיכם. תודה מראש...היפה

תזרקי אותו

מהניסיון שלי לפחות, על בגידה אפשר לסלוח, אבל לא לשכוח.. חבל שתמשיכי לחיות את חייך ללא אמון בבן הזוג שלך, כי זה לא יחזור להיות מה שהיה.

הוא לא שם את הקלפים על השולחן

הקלפים פשוט נפלו לו מהכיס והוא לא יודע מה לעשות היא צריכה להחליט אם היה לו מאוד רע הוא היה מתגרש מזמן אבל הוא לא עשה את זה הוא לא רוצה להתגרש היא צריכה להחליט איך היא רוצה לחיות.

לדעתי

אנשים ממעיטים בחשיבות שהם נותנים לאדם איתו הם מתכוונים לחלוק את החיים שלהם. ואחרי זמן מה הם מתעוררים בבעתה וחושבים:"מה לעזאזל חשבנו לעצמנו?" "איפה אני בכל הסיפור הזה?" ואז ישנן כמה ברירות: להיפרד, לבגוד, או להמשיך לעצום עיניים... אני חושבת שלחיות בשקרים, לא מתאים לכל אחד.זה כואב ופוגע לצד הנבגד...וזה מתיש, בעיקר את הצד המשקר. ובסופו של תהליך ההחלטה תהיה שלה.

זהו, הפוך על הפוך על הפוך

רגעעעע

אז אפשר לנשום לרווחה?!

לדעתי

אנשים ממעיטים בחשיבות שהם נותנים לאדם איתו הם מתכוונים לחלוק את החיים שלהם. ואחרי זמן מה הם מתעוררים בבעתה וחושבים:"מה לעזאזל חשבנו לעצמנו?" "איפה אני בכל הסיפור הזה?" ואז ישנן כמה ברירות: להיפרד, לבגוד, או להמשיך לעצום עיניים... אני חושבת שלחיות בשקרים, לא מתאים לכל אחד.זה כואב ופוגע לצד הנבגד...וזה מתיש, בעיקר את הצד המשקר. ובסופו של תהליך ההחלטה תהיה שלה.

ולדעתי

אנשים מפריזים בחשיבות שהם נותנים לאדם אתו הם מתכוונים לחלק את החיים שלהם. והם תולים בשותף/ה לחיים כל כך הרבה תקוות ותחושות ורגשות, וחושבים ומקווים שהוא/יא ישלים את כל מה שחסר להם בעצמם. ואחרי זמן מה הם מתעוררים בבעתה וחושבים: איך זה יכול להיות? ומגלים שהשותף/ה לחיים אנושי/ת לחלוטין ומלא פגמים בדיוק כמו כל אחד אחר. ואז באמת יש כמה ברירות, שנובעות מהצורך הבסיסי להתמודד עם המציאות ולראות את האדם כמות שהוא ולא כמו שחשבנו שהוא צריך להיות. ולא. איני חושבת שנישואין פתוחים הם מתכון בריא לכל אחד. ולא, איני חושבת שזה קל לגלות שבן/בת הזוג מאמצים אל חיקם שותף/ה נוספים שמבינים אותם/משלימים אותם/ממלאים אותם לפחות כמו החוקי ולפעמים אפילו יותר. ולא, איני מקילה ראש ב"בגידה". אבל איני חושבת שזה סוף העולם, ואיני חושבת שעל זה קמה ונופלת מערכת יחסים ארוכת שנים שבה מעורבים ילדים, ואיני חושבת שזו סיבה לשבור את הכלים ולהשליך הכל. אני בהחלט חושבת שזו סיבה מצויינת לחשבון נפש, לבירור יסודי ומעמיק הן ביעוץ זוגי/אישי והן בכל דרך אחרת, לבחינת מערכת היחסים ולסיבות שבגינן מגיעים למצב הזה. וכן, לפעמים סיגר הוא רק סיגר ואדם מתאהב בלי קשר למערכת יחסיו עם החוקי/ת, ואין אשמים, בדיוק כמו שאדם מחליט פתאום באמצע החיים לשנות את אורח חייו מחילוני לדתי או מעירוני לחקלאי בחוות בודדים בדרום.

תזרקי אותו

מהניסיון שלי לפחות, על בגידה אפשר לסלוח, אבל לא לשכוח.. חבל שתמשיכי לחיות את חייך ללא אמון בבן הזוג שלך, כי זה לא יחזור להיות מה שהיה.

שובבני, מילים

כדורבנות!!

רגעעעע

אז אפשר לנשום לרווחה?!

בשום פנים לא

עודף נשימה בריא מידי ובריא מידי זה לא טוב לבריאות א ס ו ר

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

שובבני, מילים

כדורבנות!!

תמיד הייתי חזק

במילים.....

איפה שמעתי את

זה בעבר?...מעניין.....

בטח לא אצלי..

כולם חזקים במעשים, אני רק במילים

מה קרה

לבטחון העצמי שלנו דנדוש?

אני רק משחק אותה רגיש

נשארתי אותו דבר, לא לדאוג

נא עזרתכם??

שלום לכולם, יש לי סיפור מדהים לפני מספר שנים גיליתי שלבעלי יש חברה! חיי התהפכו על פניהם.... היתי אחרי לידה נכנסתי לדיכאון וכולם חשבו שזה דיכאון לידה.פוצצתי בענק את העניין עשיתי עבודת שטח גדולה ומאד כואבת שלחתי מכתב לבעלה שידע גם מכך. בעלי לא הסכים ללכת לטיפול זוגי(היה לו קשה להתמודד עם זה)ואני עברתי טיפול מאד ארוך. החלטתי לא לפרק את הזוגיות עקב הרבה מרכיבים . אך חיינו וחייו לא היו פשוטים לקח כמעט שלוש שנים להחזיר את החיים למסלולם ולבנות שוב את האמון(לא בשלמות) עלי לציין כי לנו 3 ילדים , משפחה לתפארת הקמנו . לפני שלוש שנים עברנו לדרום עקב עבודתו של בעלי. אני עזבתי מקום עבודה קבוע ועברנו! לקח לי חצי שנה למצוא את עצמי שם ללא משפחה ואף אחד שיעזור יתמוך כשהוא מיד נכנס לנעליו ולעבודה חברים ארועים אנשים הילדים התאקלמו הגדולים ממש פרחו ואני לימים מצאתי עבודה מדהימה בתפקיד ניהולי. כל הרקע אני מספרת כדי להפיל את הפצצה עכשיו... לפני שלושה חודשים גיליתי בטעות (שלו) שהוא שוב בקשר עם אותה אחת מאזזזזזז..... אתם קולטים????????? השמים נפלו עלייי ניכנסתי שוב למחול שדים ענק ראיתי כמה תיכתובות שמדברות בעד עצמן. אני עם מלא אמוציות התפרצתי נורא השתוללתי רק מלראות שוב את שמה....... הוא יצא מהבית לכמה ימים וחזר החיים מאז הפוכים אני יודעת שאנו על זמן שאול...פנינו ביוזמתי לטיפול זוגי שוב היה לו מאד קשה עם זה כל מפגש הייתי על קוציים עם יגיע ביכלל, אחרי המפגש השלישי הכל התפוץץ שוב והוא לא רוצה להמשיך. הודעתי לו שאיני מסכימה לזה ושזה אולי הצאנס שלנו ללמוד ולהבין מה קרה לנו! יש לנו עוד שנה להיות בעיר הזו יש שכירות והתחייבות לעבודה אי אפשר לארוז ולעזוב המשפחה שלי רחוקה. אני רוצה את עזרתכם: ראשית מציק לי מאד ואני רוצה לכתוב שוב לבעלה או לדבר איתו לא יתכן שאצלי החיים ייתהפכו ואצלם יהיה על מי מנוחות! שנית יש לנו בעוד מספר שבועות יום נישואין אני מלאת כעס ואמוציות לא רוצה לחגוג ולא מפסיקה לחשוב על זה (הגירושין עומד בפרק). אנא אשמח לשמוע קצת את דעותיכם. תודה מראש...היפה

כל כך הרבה תגובות מזמן לא היה לנו

ולעצם הענין.לדעתי טיפול זוגי לא יעזור,אני לא יודע כמה כוחות נפש צריך לחיות עם אדם בוגדני למה בדיוק את מצפה בטיפול הזוג שהוא יחזור בתשובה? ואם בכלל את הולכת לטיפול זוגי זה אומר שאת מוכנה גם עכשיו לקבל אותו חזרה רק שהוא יגיד שעכשיו הוא יהיה בסדר.כנראה בכל זאת יש לך את כוחות הנפש הדרושים לשם כך.אבל מה יקרה בפעם השלישית והרביעית ובכלל איך אפשר להאמין באדם כזה,הרי מעכשיו לא יהיה לך שקט ושלווה כל הזמן תחשדי בו ובצדק.אישית מכיר מצב כזה וחבל על הזמן. לגבי שאלתך אם להתקשר לבעלה של המאהבת התשובה היא בהחלט כן.כך גם הוא ישים יותר עין עליה. ובכלל על זה נאמר פעם גנב תמיד גנב. ועכשיו תעשי את חשבון הנפש שלך ובהצלחה בכל שתחליטי.

לדעתי, חבל לך על הזמן

לפני שארשום לך את דעתי, אני רוצה לרשום לך את דעתי באופן כללי על התגובות כאן. ברור לך כי התגובות שלנו אינן מקצועיות. הן באות מהבטן, מהאינטואיציה, קצת מניסיון וכדומה. חשוב לרשום את זה משום שלמעשה איש מאיתנו לא מכיר את התמונה השלמה. אנחנו מגיבים לדברייך בלבד. אולי אם הוא היה רושם במקומך את הפנייה אלינו, היו נרשמים דברים אחרים לגמרי. לכן, קחי בערבון מוגבל את כל העצות כאן, תעשי רק מה שנכון לך ולילדים שלך. לסיכום - לדעתי בן זוגך לא אמין ואולי בכלל לא מרוצה מהזוגיות שלכם. אין טעם לדעתי ללכת לטיפול זוגי. זה לא משהו שאפשר לטפל במסגרת פסיכולוגית או טיפול שהוא בכלל.
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר