צריכה עזרה דחוףףףףףףףףףףף..התחתנתי לפני שבועיים.וכבר יש גירושין בפרק

חמתי מתערבת לי בחיים ממלא לבעלי את הראש נגדי.בכך שאני לא מכבדת אותה.המכשפה הזאת חושבת שכל היום אני צריכה לחבק ולנשק אותה.היא משקרת לבעלי.ומעלילה עליי עלילות שווא.ובעלי בא לבית וצועק עליי ורב איתי.עד שהשבוע היה עוד ריב.הוא התעצבן מאוד בעוד משהו ששיקרה לו עליי.והוא אמר לי שאנחנו מתגרשים.אמר להורים שלי אני מתגרש מהבת שלכם ויצא מהבית.ומאז לא שמעתי מימנו כלום.אין לי מושג איפה אני עומדת?האם לתת לו להירגע?או שבאמת התכוון לזה ואני בדרך להיות גרושה טריה? מה אני אמורה לעשות ?

התחלתם ברגל שמאל

אני אומר - להתגרש ורצוי שעה אחת קודם.

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

לפי קו

ההתנהגות של בעלך, הרי ברור שהוא מנוהל ע"י אימו, אם תתגרשו הרווח יהיה כולו שלך..

התחלתם ברגל שמאל

אני אומר - להתגרש ורצוי שעה אחת קודם.

בני, זה הפסיכי, בטח

שלא אני..

בני אתה יודע להבחין

חמתי מתערבת לי בחיים ממלא לבעלי את הראש נגדי.בכך שאני לא מכבדת אותה.המכשפה הזאת חושבת שכל היום אני צריכה לחבק ולנשק אותה.היא משקרת לבעלי.ומעלילה עליי עלילות שווא.ובעלי בא לבית וצועק עליי ורב איתי.עד שהשבוע היה עוד ריב.הוא התעצבן מאוד בעוד משהו ששיקרה לו עליי.והוא אמר לי שאנחנו מתגרשים.אמר להורים שלי אני מתגרש מהבת שלכם ויצא מהבית.ומאז לא שמעתי מימנו כלום.אין לי מושג איפה אני עומדת?האם לתת לו להירגע?או שבאמת התכוון לזה ואני בדרך להיות גרושה טריה? מה אני אמורה לעשות ?

כל מה שאת מציינת קרה תוך שבועיים?לא נראה לי סביר מצטער.

"המכשפה הזאת"?!?!?!

אם ככה את מדברת עליה, אז כנראה ששתיכן שותפות שוות לסיכסוך הזה. לדעתי, גם אם היא מדברת עליך לא יפה, זה לא מצדיק שאת תעשי אותו דבר. כל זמן שאת מתבטאת ככה, באמת שסוף הקשר קרוב. אם את רוצה להציל את הקשר, את צריכה לעשות מפנה דחוף ביחס שלך אליה - בלי שום קשר ליחס שלה אליך! ואם אינך מוכנה ל"דיל" הזה - את כדאי שתהיי מוכנה לתוצאה הבלתי נמנעת.

ובקיצור לטנגו צריך שניים

נסי

להירגע."זו התנגשות צפויה בתחילת נישואין" בעיקר אם זה לא משהו חדש.אני חושבת שגם בעלך נסער- הוא ירגע ויחזור.אני מציעה שתכבדי את הזולת ובהקשר זה את חמתך - כבוד מינימלי והכרחי ותקבלי את אותו היחס.כל החיים הם למידה-לא למדת שצריך לכבד את המבוגר?האם את מכבדת את אימך ואביך? תרגיעי יקירה -זו לא היא זוממת את גירושייך.

הייתה כבר קליאופטרה אחת בזמנו בפורום

האם זה לא המתחזה?

אחותי קלאיפוטרה המלכה / הסירי מליבך יגון ומועקה

אני מניח שנישאתם מתוך אהבה, וכידוע - הסוס תמיד חוזר לאורווה. ולפעמים באורווה גר לו איזה חמור, עם אזניים של ארנבת ושכל של ציפור... אז תשמעי ממני - קליאופטרה מלכת מיצרים, הבחור יחזור אילייך - כמו צפרדע אל המים. בשביל אחת שכמותך - הוא יהיה מוכן גם למות. ואת "המכשפה" - אין סיבה לקחחת ביתר רצינות...

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

הייתה כבר קליאופטרה אחת בזמנו בפורום

האם זה לא המתחזה?

במקרה הזה

כנראה שלא מדובר ביצור האומלל... שעות הפעילות שלו הן בדרך כלל לפנות ערב ולילה... כשאין עליו השגחה רפואית...

תעשי זאת

עדיף שכבר תחתכי את הנישואין שלך ואל תמתיני לעוד התעללויות אל תמתיני שיהיו לך ילדים. היום כשעדין אין לכם רכוש משותף וילדים הדבר קל יחסית. תתגרשי עכשיו....

במקרה הזה

כנראה שלא מדובר ביצור האומלל... שעות הפעילות שלו הן בדרך כלל לפנות ערב ולילה... כשאין עליו השגחה רפואית...

לא קושרים אותם בלילה?

או משהו כזה? אולי.... להסניף קצת DDT לפני השינה?

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

נסי

להירגע."זו התנגשות צפויה בתחילת נישואין" בעיקר אם זה לא משהו חדש.אני חושבת שגם בעלך נסער- הוא ירגע ויחזור.אני מציעה שתכבדי את הזולת ובהקשר זה את חמתך - כבוד מינימלי והכרחי ותקבלי את אותו היחס.כל החיים הם למידה-לא למדת שצריך לכבד את המבוגר?האם את מכבדת את אימך ואביך? תרגיעי יקירה -זו לא היא זוממת את גירושייך.

זה מענה למלכה...

קלאופטרה (כיוון שאני לא מגיבה במייל אלא רק על גבי הפורום). בהמשך למה שכתבת לי יקרה - זה כבדהו לכל אדם ואדם.עצוב לי - שאינך יכולה לעשות כן.שקלי טיפול כלשהו לשינוי והבנה של הגישה שלך כלפיה בכל זאת היא אמו - וראוי שיכבד אותה כמו כן את תוכלי אם תרצי לעשות זאת.מרחק וכבוד מינימלי. בהצלחה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר