פולמה את "ריגשי"משהו

לא לוקחת ..הכל פה על המסך! הגבתי למיטב הבנתי ..סליחה על הבורות

יפה לך .. גם קורה לי ריגשי !!

יענו זה לא את שפלטת שטויות זה אני ריגשי ...

קורה=קוראת

בוקר טוב עולם

ריגשי זו לא מילה גסה...יום טוב

שלום. אולי מישהו יכול להסביר לי???

אני לא מבינה כלום. חבר שלי קנה לי טבעת לפני שבוע. הוא הציע לי נישואים. אוקיי. השאלה שלי האם כרגע אני נקראת מאורסת? האם אני וחבר שלי מאורסים? יש אנשים שאומרים לי שאני כן נקראת מאורסת ויש אנשים שבכלל אומרים שרק אחרי החינה והאירוסים שנעשה לפני החתונה רק אז אני נקראת מאורסת.. אולי תסבירו לי אתם מי צודק? ואיך אני נקראת עכשיו?

מאורסת

שלום לך אם היה במעמד עדים והוא נתן ביד או ענד לך את הטבעת אזי ואת הסכמת אזי את לא רק מאורסת את נשואה ואם את לא מעונינת באיש הזה את צריכה ללכת לרבנות ולהיגרש

עולם מערבי = נוצרים

אבל לא רק. במקור האירוסין זה בא לציין סגירת חוזה בין המשפחות. משהו בדומה לזכרון הדברים בקניית רכב או דירה. האירוסין = כרודברים הנישואים = חוזה בפועל. לא ידועעעי אף מקום בעולם בלאירוסין יש תוכף קי כלשהו.

למה צריך תוקף?סתם תואר שעושה טוב לחלק מהנשים

אנכרוניסטי ומיותר לגמרי

לאירוסין היו סיבות טובות בעבר הרחוק, כיום כבר אין בזה שום צורך. כעיקרון, זוג יכול להחליט על מה שבא להם, לעשות להם טכס אירוסין או אפילו "היטרהות לקראת זוגיות" או כל המצאה אחרת. אפשר גם לקנות מתנה בלי קשר לשינוי סטטוס, סתם כי מתחשק, מה רע בזה?

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

שלום. אולי מישהו יכול להסביר לי???

אני לא מבינה כלום. חבר שלי קנה לי טבעת לפני שבוע. הוא הציע לי נישואים. אוקיי. השאלה שלי האם כרגע אני נקראת מאורסת? האם אני וחבר שלי מאורסים? יש אנשים שאומרים לי שאני כן נקראת מאורסת ויש אנשים שבכלל אומרים שרק אחרי החינה והאירוסים שנעשה לפני החתונה רק אז אני נקראת מאורסת.. אולי תסבירו לי אתם מי צודק? ואיך אני נקראת עכשיו?

נטעאת השאלה את שאלת

את התשובות,התגובות, מגוון הדעות,מיטב הידע וההבנה..הצגנו לפניך...עכשיו עליך להחליט אם את מבינה יותר...מזל טוב

אחרי שנתנו לך טבעת אירוסין, והסכמת לקבל אותה, את נקראת "מאורסת". תחשבי על זה כמו על הצעה לחוזה מסויים שהסכמת לחתום עליו.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר