ואם זה יעזור...

אז תדעי שאני ממליצה על כך מנסיון אישי קבלתי עזרה ותמיכה...שבזכותם למדתי להכיר מחדש מה הם החיים באמת...לדעת שגם לי מותר ובהחלט מגיע!!!!!

סליחה על הבורות...

קללות אומנם זה דבר לא נעים אך בהחלט דבר נפוץ ,לדעתי , אין סיבהה לפנות לגופים כאלה כשלא מדובר באלימות אולי אני טועה אשמח אם תאירי את עיני

כשהוא מתחיל לקלל ,לכי לחדר אחד סיגרי את הדל או למקום אחר שלא תשמעי אותו...

הוא יראה שזה לא מפריע לך... הוא יפסיק לדבר לקירות. בגגל שהוא יודע שאת נפגעת . זה מאתגר אותו לקלל. אי התייחסות הכי טוב שיש...העלמי לו מהאופק...

לפי מה שאת מתארת,זה נשמע בושה וחרפה,אז תכניסי אותו לחדר,לא אותך,ותנעלי אותו

ותשתדלי שהוא ישאר שם,אולי לכל הזמן, איש חסר כבוד,ואיפה הילדים שומעים את כל זה

את מדברת בסיסמאות.- לא מציאותי העיצות שלך... אני מדברת באסרטיביות. הכי כיף להעלם לו ושהוא ידבר לקירות

הוא ילמד שלא שמים לב לקריזות שלו ואולי ירגע... לפרק אפשר תמיד.

רומי יקרה את טועה גם שסוגרים דלת שומעים את הקללות וזאת אלימות מילולית

היא צריכה לפנות לגורם מקצועי כמו עובדת סוציאלית או להרחיק אותו מהבית גם הרווחה וגם המשטרה מכירה בהתנהגות כזאת כסוג של אלימות הנזק הנפשי הוא לא פחות מנזק או כאב פיזי

מה שאת מציעה זה פירוק המסגרת- לפי מה שהיא מתארת היא לא רוצה בזה.

וגם זה פתרון אחרון אם לא מצליחים לחנך אותו- ע"י התעלמות מימנו.

את מדברת בסיסמאות.- לא מציאותי העיצות שלך... אני מדברת באסרטיביות. הכי כיף להעלם לו ושהוא ידבר לקירות

הוא ילמד שלא שמים לב לקריזות שלו ואולי ירגע... לפרק אפשר תמיד.

הנה סיסמא יפה ,ומציאותית,הוא לא ירגע לעולם ,הוא צריך טיפול,והיא לא שק איגרוף של

הקריזות שלו,והוא ילמד שצריך לכבד את אשתו גם בשעת עצבים ואת ילדיו והכי חשוב את עצמו אם לא כשהוא מקבל קריזה,שיצא מהבית ויחזור כשירגע,זה הקריזות שלו לא שלה,לא היא צריכה למצוא דרך להתמודד עם זה אלא הוא

נשמה יקרה ...את חייבת לעצור זאת מייד!!!!!

מסכימה בהחלט שאלימות מילולית היא סוג של "אלימות" ואף קשה יותר מאלימות פיזית... ברגעים אלה קחי את עצמך וצאי מהבית...אם לא מכבדים אותך כראוי את לא נשארת את לא שק איגרוף של אף אחד...ואם לבן זוגך יש בעיה שימצא דרך לפרוק את הכעסים והתסכולים במקום אחר כמו טיפול מקצועי...שילמד כבוד וערכים להיות בן אדם ולא חיה....ואם הוא רוצה משפחה ואת חשובה לו שידע שיש לזה מחיר.

לדעתי עליה לגרום לו לצאת

מהבית... לא יוצאים מן הבית כי אח"כ אין לאן לחזור. מה היא אשמה שהיא צריכה לצאת מהבית.

הנה סיסמא יפה ,ומציאותית,הוא לא ירגע לעולם ,הוא צריך טיפול,והיא לא שק איגרוף של

הקריזות שלו,והוא ילמד שצריך לכבד את אשתו גם בשעת עצבים ואת ילדיו והכי חשוב את עצמו אם לא כשהוא מקבל קריזה,שיצא מהבית ויחזור כשירגע,זה הקריזות שלו לא שלה,לא היא צריכה למצוא דרך להתמודד עם זה אלא הוא

מה שאת או?! צו מניעהמרת לא ישים במציאות.איך היא תוציא אותו מהבית ... תגיד לו עוף

צו מניעה. מה שאת אומרת אי אפשר לבצע במציאות. אלא רק ע"י החרפת היחסים או ניתוק היחסים. אני לא הבנתי שזו כוונת של השואלת. וחוץ מזה מנסיון התעלמות גורמת לבן זוג לחשוב ולתקן דרכיו ואם לא, אז היא צריכה להחליט אם היא נשארת בח'רה או מפרקת... שזו הדרך שלך לפרק. לזרוק מילים- שילך ירגע- זו לא תשובה ישימה- את לא יכולה להכריח אדם לצאת מביתו אלא רק ע"י צו....

לא מצאתי את הקשר בין מה שכתבתי,לבין צו מניעה,איפה קראת את זה,

היא לא צריכה להוציא אותו מהבית להרגע,איפה קראת שאמרתי את זה הוא כאדם בוגר צריך לצאת ולהרגע ולחזור,יש ילדים בבית

הנה מה שאמרת- דברים שהיא לא יכולה לבצע. אלא רק ע"י כוח חיצונ י שיעזור לה

לפי מה שאת מתארת,זה נשמע בושה וחרפה,אז תכניסי אותו לחדר,לא אותך,ותנעלי אותו ותשתדלי שהוא ישאר שם,אולי לכל הזמן, איש חסר כבוד,ואיפה הילדים שומעים את כל זה שתקום האשה שיכולה להכניס גבר לחדר ולנעול אותו- זה חלום שכל כל אשה- אבל אין קשר למציאות...... מאמי כל תשובה שאת נותנת לא ישימה ..... שהמצב רע והגבר מניאק יודעים. אבל צריך לתת עצות ישימות...

עוד דוגמא לא ישימה

הנה סיסמא יפה ,ומציאותית,הוא לא ירגע לעולם ,הוא צריך טיפול,והיא לא שק איגרוף של הקריזות שלו,והוא ילמד שצריך לכבד את אשתו גם בשעת עצבים ואת ילדיו והכי חשוב את עצמו אם לא כשהוא מקבל קריזה,שיצא מהבית ויחזור כשירגע,זה הקריזות שלו לא שלה,לא היא צריכה למצוא דרך להתמודד עם זה אלא הוא מה שאת אומרת נכון אבל לא ישים... היא תקח אותו לטיפול- אם לא בא לו???? היא תאמר צא מהבית שהוא בקריז- הוא יפרק אותה.... ואז היא תזמין משטרה.... וצו המניעה בדרך. אם היא רוצה לחיות איתו . הפתרון שאולי אפשרי- הוא לא להתייחס ולהיעלם מטווח שמיעה. הוא ירגיש שהוא מדבר לקירות שמה שהוא מדבר מקלל . לא מזיז לאף אחד ולא משפיע... ואולי הוא ילמד להרגע... או שבסוף היא תתיאש ותתגרש. גבר זה כמו ילד מגודל.... אם לא מתייחסים להתפרעות שלו - לא נותנים לו תשומת לב- הוא רואה שמה שהוא עושה לא משרת אותו , הוא בד"כ מפסיק.....

יחסים עכורים

נשואה הרבה שנים.רבים הרבה.כשרבים הוא מקלל אותי קללות בלתי נסבלות .מילים איומות.מצד שני הוא טוען שאוהב אותי .מה זה ? בזמן הריב הוא מקלל, שאני מתביישת שאני נשואה לאחד כזה.אמרתי שיפסיק לקלל והוא אומר שהןא יעשה מה שהןא רוצה .אמרתי שזו אלימות,לא איכפת לו מכלום.מה לעשות

סליחה כבוד עם כל הכבוד

מה זאת אומרת? ויכוח סוער ככל שיהיה צריך לשמור אחד על כבודו של השני. אין כבוד בזוגיות אין כלום!!! גם בשעת כעס,כבודו של אדם במקומו. או שילך לטיפול בבעיה. את לא שק חבתות, את בת זוגתו. מי שעומדת לצידו גם בימים קשים, אם ילדיו, את זו שמגישה את האוכל שטרחת להכין לצלחתו....... לא לוותר, לא לעבור לסדר היום לעשות סדר בדברים עכשיו או לעולם לא. בהצלחה ויקטוריה

קללות

היתי נשואה לאיש רע שהיה אלים פיזית.אך כאשר התחיל עם אלימות מילולית ומילים מכוערות כל ה אהבה הגדולה שהיתה לי אליו התחסלה ןהתגרשנו.לי אלימות המילולית היתה קשה מנשוא.זו אלימות שמנמיכה מכווצת את הנשמה מפילה ביותר מוחקת את השמחת חייםומעוררת שאט-נפש.

זמן מריבה הוא זמן שבו אומרים כל מה

שחושבים.. . למסקנה הזו הגעתי די מזמן העניין הוא שאת מכירה אותו האם הוא מיד מתאפס? האם הוא מתחרט האם התגובה שלך בזמן הריב דומה יש הרבה דברים לבחון בסיטואציה זו בכל מקרה בהצלחה

קללות

זוג שמגיע למצב של קללותהאימון נסדק ושמרשה לצמו להתנהג זו לו התנהגות שתחלוף זו דרך של התמודדות חסרת אונים שקשורה גם באופיו כך שזה לאחולף מהר אם בכלל.

נכון... אבל יש זוגות שסתם מדברים בצורה כזו

כי הם יודעים שהצד השני כ"כ מתעצבן מזה
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר