יחסים עכורים

נשואה הרבה שנים.רבים הרבה.כשרבים הוא מקלל אותי קללות בלתי נסבלות .מילים איומות.מצד שני הוא טוען שאוהב אותי .מה זה ? בזמן הריב הוא מקלל, שאני מתביישת שאני נשואה לאחד כזה.אמרתי שיפסיק לקלל והוא אומר שהןא יעשה מה שהןא רוצה .אמרתי שזו אלימות,לא איכפת לו מכלום.מה לעשות

כשהוא מתחיל לקלל ,לכי לחדר אחד סיגרי את הדל או למקום אחר שלא תשמעי אותו...

הוא יראה שזה לא מפריע לך... הוא יפסיק לדבר לקירות. בגגל שהוא יודע שאת נפגעת . זה מאתגר אותו לקלל. אי התייחסות הכי טוב שיש...העלמי לו מהאופק...

רומי יקרה את טועה גם שסוגרים דלת שומעים את הקללות וזאת אלימות מילולית

היא צריכה לפנות לגורם מקצועי כמו עובדת סוציאלית או להרחיק אותו מהבית גם הרווחה וגם המשטרה מכירה בהתנהגות כזאת כסוג של אלימות הנזק הנפשי הוא לא פחות מנזק או כאב פיזי

נשמה יקרה ...את חייבת לעצור זאת מייד!!!!!

מסכימה בהחלט שאלימות מילולית היא סוג של "אלימות" ואף קשה יותר מאלימות פיזית... ברגעים אלה קחי את עצמך וצאי מהבית...אם לא מכבדים אותך כראוי את לא נשארת את לא שק איגרוף של אף אחד...ואם לבן זוגך יש בעיה שימצא דרך לפרוק את הכעסים והתסכולים במקום אחר כמו טיפול מקצועי...שילמד כבוד וערכים להיות בן אדם ולא חיה....ואם הוא רוצה משפחה ואת חשובה לו שידע שיש לזה מחיר.

יחסים עכורים

נשואה הרבה שנים.רבים הרבה.כשרבים הוא מקלל אותי קללות בלתי נסבלות .מילים איומות.מצד שני הוא טוען שאוהב אותי .מה זה ? בזמן הריב הוא מקלל, שאני מתביישת שאני נשואה לאחד כזה.אמרתי שיפסיק לקלל והוא אומר שהןא יעשה מה שהןא רוצה .אמרתי שזו אלימות,לא איכפת לו מכלום.מה לעשות

אחרי תקופת נישואין ארוכה כשעדיין הבעל לא יודע לשמור על כבוד זוגתו אין מנוס מללכת

לטיפול זוגי. תתחילי את ללכת לבד אם הוא יסרב. מטפל/ת טובים ידעו להביא אותו ולשוחח איתו על המצב. אני מניח שלאחר כמה שיחות הוא יםנים שאת הכעס לא מוצים באמצעות מילים לא יפות אלא בדרך אחרת. יכולות להיות חילוקי דעות בין בני זוג ותמיד יהיו רק שאת הדרך להתווכח יש לעשות אחרת. אלו דברים שהוא יוכל ללמוד בייעוץ זוןגי או בסדנא המתאימה לטיפול בתגובות אימפולסביות כאלה.

תנסי לשחזר איך זה התחיל ההתנהגות הזאת ומשם להתחיל לתקן

יחסים עכורים

זה נקרא אלימות מילולית, לפעמים זה יותר גרוע ממכות חס וחלילה. תגשי למשרד הרווחה שבעירך לעובדת הסוציאלית ותדווחי וכמה שיותר מהר. אין לו שום זכות לצעוק עליך. מקווה שתלכי.

קללות

הבחירה בידיך גברתי. אם את שם איתו ביחד זו הבחירה שלך ביום שתקבלי החלטות שונות אני מאמין שלא תהי שם. לכן אני חוזר ומדגיש לך זו הבחירה שלך ולא משנה מה כל חברי פה לפורום ייעצו לך.... היי אמיצה וקבלי החלטה גם אם היא תהיה קשה וכואבת. ואת תחליטי על כוון חייך שלך. חיים

יחסים עכורים

זה נקרא אלימות מילולית, לפעמים זה יותר גרוע ממכות חס וחלילה. תגשי למשרד הרווחה שבעירך לעובדת הסוציאלית ותדווחי וכמה שיותר מהר. אין לו שום זכות לצעוק עליך. מקווה שתלכי.

יחסים עכורים

אמרתי לו שזו אלימות מילולית. אמר לי תעשי מה שאת רוצה ותלכי לאן שאת רוצה,לא מעניין אותי (כך הוא התבטא ).נוסף לכל הצרות הוא אומר שהוא אוהב אותי. אין לי למי לפנות במשפחה .הורי נפטרו.ממש עזרה ממשפחה אין לי . כמה פעמים הילדים התערבו(לבקשתי).תמיד הוא טוען שאני לא בסדר.הוא יודע הכל...מבין הכל...עושה הכל...מעיר לי על כל דבר.(אני בעלת השכלה )

יחסים עכורים

יפה שהוא אומר לך שהוא אוהב אותך, איפה הוא ואיפה האהבה? באהבה מנשקים אומרים מילים יפות,מביאים פרחים לאישה שאוהבים, ומה הוא עושה צועק ומקלל,ממש יפה לו. אמרתי לך כבר תלכי למשרדי הרווחה שבעירך תבקשי להפגש עם עובדת סוציאלית והיא כבר תנחה אותך. ויפה שעה אחת קודת. אל תחשבי יותר מדי, לא מגיע לך ולאף אישה שיצעקו עליהן. אני לא יודעת אם ידוע לך שכל שנה בחודש נובמבר זה חודש לאלימות כלפי נשים.תעקבי אחריזה. אבל בבקשה תגשי למשרדי הרווחה בעירך.

תיקון טעות-שעה אחת קודם ולא קודת.

יחסים עכורים

אמרתי לו שזו אלימות מילולית. אמר לי תעשי מה שאת רוצה ותלכי לאן שאת רוצה,לא מעניין אותי (כך הוא התבטא ).נוסף לכל הצרות הוא אומר שהוא אוהב אותי. אין לי למי לפנות במשפחה .הורי נפטרו.ממש עזרה ממשפחה אין לי . כמה פעמים הילדים התערבו(לבקשתי).תמיד הוא טוען שאני לא בסדר.הוא יודע הכל...מבין הכל...עושה הכל...מעיר לי על כל דבר.(אני בעלת השכלה )

וי יקרה...

בכל עיר יש תחנה למניעת אלימות במישפחה בנוסף יש ארגוני סיוע שיוכלו לתת לך כיוון ולעזור מספרם... 000 220 800 1 או 300 353 800 1 אל תתביישי ואל תהססי חמודה...שם תמצאי אוזן קשבת ואף משפחה חמה תומכת ואוהבת

ואם זה יעזור...

אז תדעי שאני ממליצה על כך מנסיון אישי קבלתי עזרה ותמיכה...שבזכותם למדתי להכיר מחדש מה הם החיים באמת...לדעת שגם לי מותר ובהחלט מגיע!!!!!

יחסים עכורים

זמן מריבה הוא זמן שבו אומרים כל מה

שחושבים.. . למסקנה הזו הגעתי די מזמן העניין הוא שאת מכירה אותו האם הוא מיד מתאפס? האם הוא מתחרט האם התגובה שלך בזמן הריב דומה יש הרבה דברים לבחון בסיטואציה זו בכל מקרה בהצלחה

ואם זה יעזור...

אז תדעי שאני ממליצה על כך מנסיון אישי קבלתי עזרה ותמיכה...שבזכותם למדתי להכיר מחדש מה הם החיים באמת...לדעת שגם לי מותר ובהחלט מגיע!!!!!

סליחה על הבורות...

קללות אומנם זה דבר לא נעים אך בהחלט דבר נפוץ ,לדעתי , אין סיבהה לפנות לגופים כאלה כשלא מדובר באלימות אולי אני טועה אשמח אם תאירי את עיני
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר