נכנסתי לפה פעם ראשונה ו....

רק רציתי להגיד שהפורום שלכם ממש מעניין!!!! זהו.....מעכשיו מבטיחה לצפות בשקט כמשתתפת סמויה.....

למה לצפות בשקט כמשתתפת סמויה..... ?

הרי את מגדירה את עצמך נשואה באושר תוכלי ללמד גם אחרים את הסוד שלך יוסי

סורי, לא קוראים לי ד"ר פיל ואפילו לא ורדה

הלוואי שהייתי יכולה לעזור, אבל לצערי אני לא מאמינה שבתחום הזה מדובר בנסיון חיים או ידע נשגב. אין נוסחת קסם שאותה אני שומרת בסוד (חבל...הייתי עושה מליונים) , ובגלל שלא נראה לי שאוכל לעזור, עדיף שאשב בשקט....לא?!

פעם תצפי ,פעם תצופי ,פעם תכעסי ופעם תהני ---ברוכה הבאה

הלוואי שהייתי יכולה לעזור, אבל לצערי אני לא מאמינה שבתחום הזה מדובר בנסיון חיים או ידע נשגב. אין נוסחת קסם שאותה אני שומרת בסוד (חבל...הייתי עושה מליונים) , ובגלל שלא נראה לי שאוכל לעזור, עדיף שאשב בשקט....לא?!

את לא ד"ר פיל ואפילו לא ורדה-ואני לא סורי

אם את לא סומכת על עצמך זה סיפור אחר כולנו יכולים ללמוד מכולם. מה נעשה עם מה שנילמד זה סיפור אחר

רק רציתי להגיד שהפורום שלכם ממש מעניין!!!! זהו.....מעכשיו מבטיחה לצפות בשקט כמשתתפת סמויה.....

לנשואה באושר

בהצלחה בדרכך החדשה. אגב אם את נשואה באושר למה להצהיר? תזרקי קצת עצמות לחבר'ה

מכל מילה, מכל משפט, מכל אמירה

יש מישהו שיכול לקחת משהו. ברוכה הצופה/הקוראת, את צודקת, הסוד לנישואים מאושרים הוא קודם כל למצוא את האושר בך. לא אמרת - אני אמרתי, וכך אני מאמינה אבל כנראה שכמו כל סוד גם זה סוד פרטי ואישי כי גם אני לא ממש עשיתי ממנו מיליונים........ השתתפי כאוות נפשך, אף אחד אינו מקצועי, כולם תורמים מנסיונם, הבנתם ותובנותיהם.

ביושר ובאושר. ברוכה הבאה, תמיד נחמד לקרוא עוד דיעה.

מותר להגיב, לא תמיד השתיקה יפה לחכמים

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר