יום נישואים

היי לכולם אני ובעלי חוגגים עוד מעט יום נישואים 6 ואני רוצה להפתיע אותו בערב מיוחד. בעבר הייתי מבשלת ארוחה ערב עם נרות והיינו מעבירים את הערב. אני רוצה משהו יותר מיוחד שירגש את שנינו. אנו גם עוברים תקופה לא קלה פיטורים אבטלה, קצת התרחקנו אחד מהשנייה. משהו שיתן לנו כוחות חדשים להחזיק מעמ ולהמשיך לחיים יפים. יש לכם עצה מקורית לעוץ לי. אשמח לשמוע

אויש איך שכחתי גם לי, איך שכחתי

ואו מה עושים? למישהו יש גם רעיונות? צר לי שהעלמתי ממך פתאום סף החרדה עלה לי.

עצה מקורית?

הייתי אומר שעדיף דבר טוב מאשר מקורי. בגלל שזה לא רק יום נשואים זה יום טיפול בבעיות בנשואים(לפי מה שאת מרמזת). הייתי ממליץ לך 2 לילות בצימר עממי בגולן וארוחה נעימה במסעדה לא יקרה החשוב להיות ולהרגיש ביחד. נ.ב גם לנו יש יום נשואים....הרבה יותר ממכם מזל טוב יוסי

אויש איך שכחתי גם לי, איך שכחתי

ואו מה עושים? למישהו יש גם רעיונות? צר לי שהעלמתי ממך פתאום סף החרדה עלה לי.

גם את רוצה דבר מקורי?

רק תבקי

יום נישואים

היי לכולם אני ובעלי חוגגים עוד מעט יום נישואים 6 ואני רוצה להפתיע אותו בערב מיוחד. בעבר הייתי מבשלת ארוחה ערב עם נרות והיינו מעבירים את הערב. אני רוצה משהו יותר מיוחד שירגש את שנינו. אנו גם עוברים תקופה לא קלה פיטורים אבטלה, קצת התרחקנו אחד מהשנייה. משהו שיתן לנו כוחות חדשים להחזיק מעמ ולהמשיך לחיים יפים. יש לכם עצה מקורית לעוץ לי. אשמח לשמוע

רעיון מעולה - לא רק ליום הנישואים

קחו אוהל ארעי אם אין ברשותכם והמצב הכלכלי לא מזהיר אפשר לקחת 2 מוטות ויוטה (נו, כמו בצופים...) סעו לחוף הים באזור קיסריה, זכרון יעקב או ראש פינה מלווים בעצים ללילה הקריר. יין גבינות קפה לבוקר שלמחרת(או תה צמחים תלוי באיזה טרנד בחרתם לחיות..) מזל טוב

עצה מקורית?

הייתי אומר שעדיף דבר טוב מאשר מקורי. בגלל שזה לא רק יום נשואים זה יום טיפול בבעיות בנשואים(לפי מה שאת מרמזת). הייתי ממליץ לך 2 לילות בצימר עממי בגולן וארוחה נעימה במסעדה לא יקרה החשוב להיות ולהרגיש ביחד. נ.ב גם לנו יש יום נשואים....הרבה יותר ממכם מזל טוב יוסי

תודה עצה יפה

רק שעולה כסף...שנינו מובטלים... רעיון יותר מקורי... אשמח לשמוע

גם את רוצה דבר מקורי?

רק תבקי

כן, קראתי את רעיונך לגבי

כך שאין צורך במשהו מקורי. בשלב מסויים נפרדים מהארועים המקוריים. עדיף שיהיה נעים לשניים לא משנה איך ואיפה

רעיון מעולה - לא רק ליום הנישואים

קחו אוהל ארעי אם אין ברשותכם והמצב הכלכלי לא מזהיר אפשר לקחת 2 מוטות ויוטה (נו, כמו בצופים...) סעו לחוף הים באזור קיסריה, זכרון יעקב או ראש פינה מלווים בעצים ללילה הקריר. יין גבינות קפה לבוקר שלמחרת(או תה צמחים תלוי באיזה טרנד בחרתם לחיות..) מזל טוב

גם רומנטי וגם זול

היי נועה רעיון מעולה רק שזה לא יהיה בהפתעה צריך לתכנן איתו. בהחלט נתנת לי רעיון טוב. תודה ויום נישואים שמח גם לך

בבקשה אבל גם שיתוף פעולה הוא

מרכיב חשוב ההתכוננות המשותף מוסיפה נופך. למה להפתיע? לא הספיקו לך הפתעות עד כה אבטלה, פיטואים. תהנו

יום נישואים

המלצה רומנטית.....

היי, אין כמו הים להפתעה רומנטית. ליסוע לחוף מבודד,יש מלא חופים מהממים בארץ, תכנסי לאינטנרט (אולי דרך אתר מפה) ותחפשי -אפשר קיסריה, פלמחים, הבונים, וכו'... קחו שמיכה, יין ותכיני שניים- שלושה דברים ששניכם אוהבים לאכול. הכי כיף, הכי ביחד ולא יקר! תהנו, גם אני מתכננת לבעלי משהו כזה...

בבקשה אבל גם שיתוף פעולה הוא

מרכיב חשוב ההתכוננות המשותף מוסיפה נופך. למה להפתיע? לא הספיקו לך הפתעות עד כה אבטלה, פיטואים. תהנו

איזו מתוקה

התכוונתי להפתעה טובה ולא הפתעות לא נעימות כגון פיטורים... אני מנסה לחשוב על עוד רעיונות. משהו כמו לנסוע יום שלם לירושליים ולטייל ולערוך קניות . רק שעשינו את זה פעמיים או שלוש, אולי נוסיף לזה משהו יש המלצות?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר