בחירה .....

אין לי מושג אם אני בפורום הנכון, אני נשואה באושר לגבר מדהים חודשיים .. וכל כך רצינו הריון, עבדתי בחברה 4 שנים ונלאצתי לעזוב בגלל שהחברה העתיקה את מקומה למקום שהרדיוס שלו הוא יותר מ- 60ק"מ, מצאתי מהר מאוד מקום אחר משרה מאוד מכובדת , וכל הקטע של להביא ילד לעולם נדחה בגלל העבודה החדשה,מה שכן שהתקבלית הם ביקשו ממני לא לחשוב על היריון בשנה הראשונה לפחות, אני עוד מעט בת 30, והשעון שלי דופק בעלי אומר לי לא נורא אם נחכה קצת , ואני מרגישה שנאלצתי לבחור בין ילד/ה לבין עבודה שזה לטווח הארוך יותר ואני כל כך מבואסת שזה יוצא על בעלי , אני לא יודעת מה לעשות חלקם אומרים לי לא לחכות , ומצד שני אני יודעת שילד זה כסף.... האם עשיתי בחירה נכונה

את בקושי בת 30

ואת צריכה להפסיק להקשיב לכל העולם ולהתחיל להקשיב לעצמך. מה את רוצה? אין פה בחירה. אילו היית בת 47 הייתי מבינה יותר את הלחץ. שנה זה לא הרבה זמן וזה המון זמן, הכל תלוי ברצון שלך, במידת הבשלות והמוכנות שלך. כשיש ספק-אין ספק אמרו לי לא פעם. אם את מתלבטת כנראה שאת עדיין לא שלמה ואת רוצה לבסס עצמך במקום העבודה החדש לפני הולדת ילד. אם את רוצה ילד והרצון והמוכנות גדולים הרי שאין כאן התלבטות כלל. שעון דופק? זה היה נכון פעם, היום זה לא ממש שיקול. הצעירים היום רוצים לבסס עצמם כלכלית כדי שיוכלו לספק את צרכי ילדיהם בצורה הטובה ביותר. שנה אומר שנתיים. מה שאומר שאם הכל ילך חלק את תלדי את בכורך/בכורתך בגיל 31-32. לא נשמע לי הבדל כל כך מהותי. אבל, ההחלטה היא שלכם. אני הייתי מקשיבה ומתייעצת בעיקר ורק עם בן זוגי ולא עם אף אחד אחר.

דבר ראשון מאחל לכם זוגיות מאושר בהמשך

דבר שני אני בדעה שאין מה למהר להביא ילדים לפחות בתקופת ההרצה של המסגרת. כמה שנים של המתנה לא יזיק ישנם הרבה זוגות שסובלים מאחר וישר "מרביצים" ילדים ילדים זה דבר ניפלאה-וטוב להביא אותם לעולם לאווירה נעימה בין ההורים. את לא זקנה,ואני לא מומחה בשטח אך אני סבור שיש לך עוד כמה שנים טובות עד אשר סוגרים את השערים. דבר שלישי-מה מושך אותך במום העבודה החדש אתגר-תפקיד-כסף-חברה של צעירים.....??? יוסי

תודה.........

קודם כל תודה,,, העבודה היא בחברת הייטק , עבודה טובה עם כסף טוב..אבל זה לא מה שהכל בחיים זה לא מה שיעשה אותי שמחה,אני עובדת בשבילי ובשביל העתיד הרחוק...אני כל כך רוצה ילד שעכשיו אני דוחה את זה כי יש סיפור כואב מאחורי כל זה שנדחה בגלל שהמשפחה של בעלי ניסתה למנוע מאיתנו חתונה כי אני באה לא מהמעמד הגבוה , והוא בא ממקום שהכל סובב סביב הכסף , והיה הרבה כאב ותככים ושקרים מצד משפחתו,, ואז החתונה נדחתה לעוד שנה ובעלי ויתר על כל הרכוש שלו בשבילי ואני לא יכולה להיות אנוכית ולהרשות לעצמי לשבת בבית עם שכר דירה בגלל שאני רוצה ילד/ה , אתה מבין את השיקולים שמאחורי זה

בגלל שאני מבין את השיקול שלך

אני חושב שקודם אתםצריכים לחיות באווירה טובה אפילו עם משפחתו. אני עדיין בדעה שיש לתת זמן לנשואים שלכם לפרוח -להתבסס לא רק מבחינה כלכלית הייתי ממליץ לך לעשות הכול על מנת להשלים עם משפחתו גם במחיר של פגיע באגו שלך. זאת השקעה לטווח ארוך

בחירה .....

אין לי מושג אם אני בפורום הנכון, אני נשואה באושר לגבר מדהים חודשיים .. וכל כך רצינו הריון, עבדתי בחברה 4 שנים ונלאצתי לעזוב בגלל שהחברה העתיקה את מקומה למקום שהרדיוס שלו הוא יותר מ- 60ק"מ, מצאתי מהר מאוד מקום אחר משרה מאוד מכובדת , וכל הקטע של להביא ילד לעולם נדחה בגלל העבודה החדשה,מה שכן שהתקבלית הם ביקשו ממני לא לחשוב על היריון בשנה הראשונה לפחות, אני עוד מעט בת 30, והשעון שלי דופק בעלי אומר לי לא נורא אם נחכה קצת , ואני מרגישה שנאלצתי לבחור בין ילד/ה לבין עבודה שזה לטווח הארוך יותר ואני כל כך מבואסת שזה יוצא על בעלי , אני לא יודעת מה לעשות חלקם אומרים לי לא לחכות , ומצד שני אני יודעת שילד זה כסף.... האם עשיתי בחירה נכונה

את בעצם נשואה בסך הכל כחודשיים אם כן,מצאת עבודה טובה והתנאי הוא לא להרחיב את המשפחה לפחות בשנה הראשונה- זה נדרש בכל מקום עבודה. אם כן,איני רואה שום בעיה שתתכנני את הרחבת המשפחה לאחר שנה.כך תוכלי לקיים את התנאים הדרושים ובד בבד תוכלי להביא ילד. מה שכן,הכמיהה להיות הורה מובנת מאוד.עשי זאת אחרי שנה אם חשוב לך מקום העבודה.אם לאו,עזבי הכל ותתכנני את שעל ליבך.הייתי רוצה להוסיף משהו קטן,שלעיתים הקריירה טובענית והאדם שואף תמיד להתקדם כמה שיותר ושוכח לעיתים את המטרות שלו.אולם אני מאמינה שזה לא המקרה שלך. בהצלחה

זה לא חוקי מה שהם מבקשים.אסור להם מבחינת החוק להתנות את קבלתך לעבודה בילד

כמובן שהמציאות לא תמיד הולכת עם החוק.. בהצלחה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר