היי אני חדשה פה ויש לי בעיה אני נשואה כבר 4 שנים. יש לי בן בן 3 אני ובעלי התחתנו מאוד מהר, הבדל הגילים הוא 10 שנים הוא בן 39 אני 29, בהתחלה הסקס היה מאוד כייף ותנוחות חדשות ממש ריגושים הבטן הייתה ותפרפרת לי רק מהמחשבה ש"היום יש סקס" לאחרונה כבר שנה שאולי עשינו סקס. אולי 8 פעמים , אם לא פחות אנחנו מאוד אוהבים אחד את השני, אני מאוד מבינה שהוא עובד ועייף, וכשהוא רוצה, פשוט לא עומד לו, דיברנו והוא לא מוכן ללכת ליעוץ, ממש בא לו לעשות סקס הוא מגורה מאוד עומד לו לכמה שניןת וזהו זה מאוד מתסכל אותו, אבל אני מסבירה לו שאני מבינה שהוא עייף וכו' אבל אני מאוד רוצה סקס, אני מאוננת בשקט באמבטיה בלי שהוא ידע, אבל זה גם לא כייף כי אני רוצה להרגיש אותו מה לעשות??????????????? מה הדרך לגירוי?????????? עזרה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 תודה

שלום לך

קראתי את מה שכתבת,באמת מצב לא נעים,אבל לדעתי הפורום שיותר מתאים לבעיות שלך זה פורוס סקסולוגיה,יש שם אדם מקצועי ומנוסה שיכול ליעץ לך בדרך חכמה יותר ונכונה יותר מנסיונו ומהידע שלו. כנסי לפורום סקסולוגיה ובהצלחה

ליאת

אני עים בת זוגתי 35 שנה ואני מרגיש כל פעם שזו הפעם הרשונה אני חושב שאת לא מספיק מקדישה זמן ומחשבה לזוגיות צריך להשקיעה אני מקוה שתצלחי כל מאוד להתגרש???? אבל במידה ויש לזה סיכוי שוה לנסות אני מאחל לך הצלחה

היי אני חדשה פה ויש לי בעיה אני נשואה כבר 4 שנים. יש לי בן בן 3 אני ובעלי התחתנו מאוד מהר, הבדל הגילים הוא 10 שנים הוא בן 39 אני 29, בהתחלה הסקס היה מאוד כייף ותנוחות חדשות ממש ריגושים הבטן הייתה ותפרפרת לי רק מהמחשבה ש"היום יש סקס" לאחרונה כבר שנה שאולי עשינו סקס. אולי 8 פעמים , אם לא פחות אנחנו מאוד אוהבים אחד את השני, אני מאוד מבינה שהוא עובד ועייף, וכשהוא רוצה, פשוט לא עומד לו, דיברנו והוא לא מוכן ללכת ליעוץ, ממש בא לו לעשות סקס הוא מגורה מאוד עומד לו לכמה שניןת וזהו זה מאוד מתסכל אותו, אבל אני מסבירה לו שאני מבינה שהוא עייף וכו' אבל אני מאוד רוצה סקס, אני מאוננת בשקט באמבטיה בלי שהוא ידע, אבל זה גם לא כייף כי אני רוצה להרגיש אותו מה לעשות??????????????? מה הדרך לגירוי?????????? עזרה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 תודה

יעוץ אצל סקסולוג

גיל 39 הוא לא גיל שבו הסיבה לבעיות ממין אלה שאת מתארת הינה עייפות. לכו או אפילו לכי את לסקסולוג. יש הרבה, טובים, מנוסים, המודעות היום הינה אחרת וזו בעיה כמו כל בעיה אחרת. ויש פתרונות קלים, פשוטים בלי הרבה בעיות וחבל על כל יום בו את ממשיכה להתייסר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר