תמיכה..

תמיכה..

הייי מחפשת תמיכה.

אני נשואה. יש לי בעל מדהים. אוהב. מפנק. דואג. משקיע בסקס. אבל הבעיה שהוא לא היה כזה. 

הוא היה מרוחק. לא אוהב. בעולם שלו. וכשהוא היה ככה נכנסתי לעולם הזה. 

ועכשיו כשהוא הפך לבעל שתמיד רציתי אני לא מסוגלת להתספק בזה. לא מסוגלת להתשחרר מהעולם הזה. 

המגע שתמיד רצית ממנו חונק אותי ולא גורם לי להרגיש טוב. 

בקשר עם מישהו כבר חצי שנה. הסקס איתו מושלם. לא יכולה לעזוב ולהיות האשה הטובה.. מצד שני כל השקרים כל הפחד שיגלו. לא עומדת בזה. 

מישהו כאן הצליח להשאר נשוי ולנהל קשר אסור ארוך? איך? איך ממשיכים להעמיד פנים בבית שהכל טוב? 

אני פשוט מרוסקת מהשקרים.

הייי מחפשת תמיכה.

אני נשואה. יש לי בעל מדהים. אוהב. מפנק. דואג. משקיע בסקס. אבל הבעיה שהוא לא היה כזה. 

ועכשיו כשהוא הפך לבעל שתמיד רציתי אני לא מסוגלת להתספק בזה. לא מסוגלת להתשחרר מהעולם הזה. 

בקשר עם מישהו כבר חצי שנה. הסקס איתו מושלם. לא יכולה לעזוב ולהיות האשה הטובה.. מצד שני כל השקרים כל הפחד שיגלו. לא עומדת בזה. 

מישהו כאן הצליח להשאר נשוי ולנהל קשר אסור ארוך? איך? איך ממשיכים להעמיד פנים בבית שהכל טוב? 

אני פשוט מרוסקת מהשקרים.

טוב שנזכרת,

מה יעזור לך מישהו אחר?

תחליטי, אלו הם חייך.

הייי מחפשת תמיכה.

אני פשוט מרוסקת מהשקרים.

כן כן, כשאת נזקקת לחיבוק והחום הם מתרחקים, כשאת מפנה את הגב הם מתקרבים.
אחר כך מגיעות התלונות על מידת הביצ׳יות של האישה.

הייי מחפשת תמיכה.

אני פשוט מרוסקת מהשקרים.

כן כן, כשאת נזקקת לחיבוק והחום הם מתרחקים, כשאת מפנה את הגב הם מתקרבים.
אחר כך מגיעות התלונות על מידת הביצ׳יות של האישה.

ממש לא כך מיסי

אזכיר לך את הקלישאה הישנה "גברים נישאים לנשים מתוך תקווה שהן לא תשתננה, נשים נישאות לגברים מתוך תקוה שהם ישתנו" -מוכר?

אז הגברת הנ"ל הצליחה במשימה בלתי אפשרית, שינתה את הבעל וראה זה פלא. לא טוב.

אז לכותבת אומר: לא כך ולא כך? הוא כנראה לא הבעל שנועד לך.

וכן. יש והיו קשרים מחוץ למערכת שנמשכו שנים רבות. 

בהצלחה

תודה לכם על התגובות.

כנראה שהוא לא מתאים לי ורק חסר לי האומץ לעשות את הצעד ולעזוב. 

כמו שכתבת 
doriangray אכן לא כך ולא כך מתאים לי.. 

אני לא מסוגלת לחיות ככה עם השקרים שנים. אני מקוה שאמצא בתוכי את האומץ לעזוב ולמצוא את הזוגיות שתרגש אותי.

כמו שמצאת את האומץ להתחבר אליו, כך תמצאי את האומץ להתנתק ממנו.

מדברייך עולה שאת מאוד מרוצה מהאיש "החדש" שלך.

שווה לך לסכן את זה?

ישנה עוד אפשרות שלא ביררת

חשבת על לגשש איתו מה דעתו על פתיחת הנישואים? פשוט לעניין אותו בלחקור את עולם הפולי/נישואים פתוחים..יכול להיות מאוד שתופתעי מהתגובה שלו :-)

שיתפת, את אמיצה ...... זה כבר חלק מהפתרון 

מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר