האם קרה שאחד מכם הציע להיפגש ובטל

המאהב שלי הציע שניפגש ,קבענו שעה ומקום ליום מחרת ,אחרי שעתיים ,הוא מבקש סליחה שהוא לא יכול בגלל נסיבות עבודה דחופות,למרות שאני יודעת שהוא לא עבד בכלל ביום שהיה אמור להיפגש בו..מה יכולה להיות הסיבה למרות שהוא הציע..אולי חשש ממשהו ..או מה יכול להיות

מה יותר פשוט מלשאול אותו ??? הכי טוב שאלה ישירה ופשוטה

אין טעם להסתיר רגשות אם את מרגישה לא בטוחה במשהוא תוציאי החוצה ותשאלי 

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

שאלתי ואמר שצצה לא עבודה דחופה,ואני יודעת שבכלל לא יצא לעבודה ואני בטוחה ,מה אגיד לו שהוא משקר לי ??? ,זו הבעיה

אהבה אסורה צריכה להיות אמיתית בלי מסכות אם את חושבת שלא היתה עבודה באיתו יום וזה רק תירוץ אז זה בדיוק מה שתאמרי לו אלה אם כן היתה באמת עבודה או סיבה אמיתית לביטול הפגישה ולכן חשוב לקבל הבהרה בעניין 

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

אולי ....

יש מצב שהוא לא מעוניין יותר בקשר הזה אבל אין לו את "האומץ" להגיד לך

עדיף להיות ישירה איתו ולשאול אותו 

ככה לא יהיו לך התלבטויות....

עדיף לזרום מאשר להיתקע !!!

אנחנו מאוהבים ואין כיוון של וויתור בכלל ,לא ממני ולא ממנו ,ואני לא יכולה להגיד לו שאתה לא היית בעבודה ,הוא ישאל אוי איך ידעת זו הבעיה ,למרות שהוא הציע שנתראה ,אבל אחרי שקבענו בטל ,בזמן האחרון הוא נהיה זהיר מאוד ,מרגישה את זה דואג יותר .

אכן. קרה פעם אחת.. 

בסוג קשר כזה הרבה דברים יכולים לצוץ במפתיע.. לדעתי תיהי ישירה ודברי איתו בכנות.. 

ביחסים מסוג זה הכנות מפחידה.
יש יותר נסתר מן הגלוי והאמינות נפגמת.
העובדה שאת יודעת שהוא משקר, מכרסמת הרבה יותר מקבלת התירוץ, הידיעה מנקרת ומעוררת תהייה.
אני תמיד מעדיפה לשים דברים על השולחן בצורה גלויה גם אם היא כואבת או בוטה.
חייבת לדעת בדיוק את העמדה והסיטואציה. אותי זה היה משגע.

אנחנו מאוהבים ואין כיוון של וויתור בכלל ,לא ממני ולא ממנו ,ואני לא יכולה להגיד לו שאתה לא היית בעבודה ,הוא ישאל אוי איך ידעת זו הבעיה ,למרות שהוא הציע שנתראה ,אבל אחרי שקבענו בטל ,בזמן האחרון הוא נהיה זהיר מאוד ,מרגישה את זה דואג יותר .

גם אותי מעניין איך ידעת.

אל תגידי לי שהשתלת לו אפליקציה בנייד.

יתכן ויש חשדות בבית, בכל זאת הוא נשוי למישהי אחרת ולא לך.

שחררי קצת, תני זמן, יכול להיות שאת קצת מלחיצה אותו?

קרה לא מעט פעמים.  למה לחפור?  קחי את זה בקלות, קורה.... אז יתכן שהוא זרק לך סתם תרוץ ועכשיו קשה לו לחזר בו. תשחררי (-:

קורה קורה ... היחסים האסורים מבוססים רק על הצד הטוב של הזוגיות בלי ההטרדות השיגרתיות של חיי היום יום.

מי שמסכים לזה בסדר, ומי שלא אז ישאל הרבה שאלות שאין להם תשובות. 

אם הביטול היה חד פעמי אז קורה ואפשר להבין, אבל אם זה קורה כל שבועיים אז אני לא רואה טעם לקשר. 

מנהל הפורום
1000+

המאהב שלי הציע שניפגש ,קבענו שעה ומקום ליום מחרת ,אחרי שעתיים ,הוא מבקש סליחה שהוא לא יכול בגלל נסיבות עבודה דחופות,למרות שאני יודעת שהוא לא עבד בכלל ביום שהיה אמור להיפגש בו..מה יכולה להיות הסיבה למרות שהוא הציע..אולי חשש ממשהו ..או מה יכול להיות

יכול להיות שהוא חשש שאשתו מתחילה לחשוד אז הוא הסתיר את העובדה הזו כדי לא להדאיג אותך?

הכנסת את עצמך לסרט , הפופ קורן נתקע לך בגרון , צאי מהסרט emo_02.png

היי

יכול להיות שהוא חשש

אולי ..פחד .. שיראו אותו

שירלי emo_43.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר