שרק תיהי בריאה.

היי, אלדד 

אתה, חברי הטוב. 
חברי משכבר הימים .. נראה לי כה רחוק וכה מזמן ...

וכך חולפות להן שנים וכך חולפים להם חיים ...
אכן, היתה כאן תקופה בעבר. תקופה מהנה ומשמשת כמקום מפגש, מקום מפלט.
מקום לחלוק בו, את אשר על ליבינו ובתוככי נבכיי נישמתנו. ולייתר דיוק, את האין בתוכנו, את הריקנות שנוצרה לה בתוכינו. עד כי השתלטה על מרחב חיינו. 
כאן, הרגשתי עטופה ומחובקת, מעורסלת ומתנחמת. כאן, ידעתי, שאין מקום לשיפוטיות ולשון של ביקורת. 
היו שצמחו מכאן, מהמקום הזה, והיו אלה שהמשיכו בדרכם לעבר מזלם. 

ואתה, אלדד יקירי ״שפר עליך גורלך״ כדברייך ...

כמי שמטיבה להכירך, יודעת כי אתה מתנסח בבהירות ובצורה מדויקת ולכן יודעת, שאם זו מטבע הלשון בה בחרת, אזיי שהיא גם מתארת הכי טוב את הרגשתך. את חוויתך. 
מאוד חשוב, לדעת לעשות פניות נכונות בחיינו ואתה עשית כזאת!
שמחה בשמחתך ומאושרת באושרך. מאושרת רק בשבילך, כי אתה כבר יודע וזה מכבר, מה אני חושבת על המילה אושר. 
מאמינה גדולה באהבה ובכוחה. ביכולותיה המופלאות ובדרכיה הנסתרות. בבחירתו של הלב וגם ללכת איתו ועם אמונתו, עד הסוף!

וכבר כתבתי כאן ולא אחת, כי - הכוהנת היחידה בחיי, הינה האהבה. יש בה כח מרפא, הן לגוף והן לנפש. 

מכירה אותך אלדד, יקירי, ויכולה רק לתאר לעצמי, עד כמה האהבה אותה אתה מתאר .. מעצימה אותך ואיתה אתה נוסק גבוה, מאוד גבוה. 
שהה שם וכמה שיותר, בגבהים העצומים שיכולה לתת לך אותה אהבה. 
חווה, הרגש, התענג ואל תרפה. עלייך ״שפר גורלך״ וזאת העומדת למולך - זכתה! ללא ספק זכתה!! זכתה בך, אלדד.
אתה עדין ואציל נפש. בהלכותייך, במעשייך, במחשבותייך ובמראייך. כולך נועם. ואני יודעת, עד כמה נתינה יש בך. 
אהוב ואל תרווה, אהוב ותהנה מכל רגש המוכל בזה המקום. מכל רגע ומכל חלקיק שניה. 
נשום מלא ריאותייך את האהבה הזאת. אהוב אותה, את האהבה עצמה. יש בה שיכרון וחייה אותו, את השיכרון. 
יש מתנות של פעם בחיים, ישנן הזדמנויות שלא תינתן לך בשנית! יש אהבה, שלא תהא עוד כמותה!
אתה במקום חומל, עוטף ונשגב. חיכית לו רבות וארוכות .. בסבלנות אין קץ. 
אין ראוי ממך!

המון אהבה ממני, מכאן ...
רק טוב והרבה, אלדד יקירי 
זכור: שמחה בשמחתך, מאושרת באושרך. 
איש נפלא שכמותך 

מכאלה יקירה

כמה שמחה ״לראות״ אותך.

את יודעת שנכנסת לליבי וזכרון מילותייך נצור בו.

היי, אלדד 

אתה, חברי הטוב. 
חברי משכבר הימים .. נראה לי כה רחוק וכה מזמן ...

וכך חולפות להן שנים וכך חולפים להם חיים ...
אכן, היתה כאן תקופה בעבר. תקופה מהנה ומשמשת כמקום מפגש, מקום מפלט.
מקום לחלוק בו, את אשר על ליבינו ובתוככי נבכיי נישמתנו. ולייתר דיוק, את האין בתוכנו, את הריקנות שנוצרה לה בתוכינו. עד כי השתלטה על מרחב חיינו. 
כאן, הרגשתי עטופה ומחובקת, מעורסלת ומתנחמת. כאן, ידעתי, שאין מקום לשיפוטיות ולשון של ביקורת. 
היו שצמחו מכאן, מהמקום הזה, והיו אלה שהמשיכו בדרכם לעבר מזלם. 

ואתה, אלדד יקירי ״שפר עליך גורלך״ כדברייך ...

כמי שמטיבה להכירך, יודעת כי אתה מתנסח בבהירות ובצורה מדויקת ולכן יודעת, שאם זו מטבע הלשון בה בחרת, אזיי שהיא גם מתארת הכי טוב את הרגשתך. את חוויתך. 
מאוד חשוב, לדעת לעשות פניות נכונות בחיינו ואתה עשית כזאת!
שמחה בשמחתך ומאושרת באושרך. מאושרת רק בשבילך, כי אתה כבר יודע וזה מכבר, מה אני חושבת על המילה אושר. 
מאמינה גדולה באהבה ובכוחה. ביכולותיה המופלאות ובדרכיה הנסתרות. בבחירתו של הלב וגם ללכת איתו ועם אמונתו, עד הסוף!

וכבר כתבתי כאן ולא אחת, כי - הכוהנת היחידה בחיי, הינה האהבה. יש בה כח מרפא, הן לגוף והן לנפש. 

מכירה אותך אלדד, יקירי, ויכולה רק לתאר לעצמי, עד כמה האהבה אותה אתה מתאר .. מעצימה אותך ואיתה אתה נוסק גבוה, מאוד גבוה. 
שהה שם וכמה שיותר, בגבהים העצומים שיכולה לתת לך אותה אהבה. 
חווה, הרגש, התענג ואל תרפה. עלייך ״שפר גורלך״ וזאת העומדת למולך - זכתה! ללא ספק זכתה!! זכתה בך, אלדד.
אתה עדין ואציל נפש. בהלכותייך, במעשייך, במחשבותייך ובמראייך. כולך נועם. ואני יודעת, עד כמה נתינה יש בך. 
אהוב ואל תרווה, אהוב ותהנה מכל רגש המוכל בזה המקום. מכל רגע ומכל חלקיק שניה. 
נשום מלא ריאותייך את האהבה הזאת. אהוב אותה, את האהבה עצמה. יש בה שיכרון וחייה אותו, את השיכרון. 
יש מתנות של פעם בחיים, ישנן הזדמנויות שלא תינתן לך בשנית! יש אהבה, שלא תהא עוד כמותה!
אתה במקום חומל, עוטף ונשגב. חיכית לו רבות וארוכות .. בסבלנות אין קץ. 
אין ראוי ממך!

המון אהבה ממני, מכאן ...
רק טוב והרבה, אלדד יקירי 
זכור: שמחה בשמחתך, מאושרת באושרך. 
איש נפלא שכמותך 

מכאלה יקירה

כמה שמחה ״לראות״ אותך.

את יודעת שנכנסת לליבי וזכרון מילותייך נצור בו.

הייתי בסביבה .. 

נכנסתי לבקר .. כמה דקות ועוזבת. הולכת לדרכי ...

יש מה שקורא לי אליו, לשם, אל החוץ הגדול והרחב ..

שמחה לפגוש חברים ואותך! יפה שלי :-)

אחת הנדירות שכאן!! 

את זוכרת .. ובכך מרחיבה אל ליבי שוב ושוב. 

טוב לי להיות נצורה בליבך, מוצאת את מקומי במרחביו -:)

יותר משמחה לראותך, את, אהובה ואצילית!

נשתמע, בביקור הבא ..

שימרי על עצמך!!!

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

מצטרף לברכות אלדד

אכן הין ימים קוסמים אי אז, ימים שקראנו כל מילה ובער לנו להגיב וידענו שדעתנו תישמע ותישקל בכובד ראש.

אני רואה שהגוורדיה הותיקה עדיין מציצה כאן מדי פעם ומגיבה לפוסט מענין או לברכת שלום מהעבר.

אז מי אנחנו? בטלני מקלדת שמתרפקים על עבר זוהר? או רדומים שרק מחכים למשהו מענין שיצוץ כאן ויצמח מחדש?

ימים יגידו, הרי הנבואה ניתנה לשוטים ואני לא אהיה הנביא.

ד"ש לכל אלו שצצו כאן להרף עין, אני אישית אשמח לקרוא שוב את דעותיכם.

מיכאלה חברתי היקרה,

אני מעלעל לאחור בזכרונות שלי, מכיר אותך כבר כמה שנים, ויעידו הוותיקים שבנינו, חברי הפורום הוותיקים, שכבר אז, בימים היפים שלנו כאן, הייתה לך פינה חמה בלבי, ופינה זו עדיין שמורה לך בלבד.

שמח לראות אותך, מגיבה כאן בפורום ממנו נעדרנו זמן רב. אכן, הייתה תקופה נהדרת, ואולי, אם מספר וותיקים התקבצו, עוד ישובו הימים? אולי....

אני חושב שהצטרפנו לפורום בערך באותו זמן, וכבר אז, הייתי מוקסם מיכולת ההבעה שלך. הייתי אז, ועודי משוכנע, שיכולת כתיבה כשלך שמורים לסופרים בלבד, ואם את לא כותבת בימים אלו, אין לי שום ספק שזה הייעוד שלך, ואני שומר מקום על מדף הספרים שלי, לספר שלך עם חתימתך.
התגעגעתי לקרוא את דברייך. המילים שאת כותבת לי כאן נוגעות בי. את מיטיבה לקרוא את רחשי ליבי ורגשותיי. אכן שפר עלי גורלי. אני אוהב אותה אהבת אמת, טהורה וללא גבולות, ואין מספיק מילים לתאר את אותה אהבה. היא מרגשת אותי בכל פעם מחדש ואני נפעם מעצם נוכחותה בחיי.

לפורום קוראים אהבה אסורה. אמנם כאן הכרתי את זו שאני אוהב, וכבודו של פורום זה במקומו, אבל אני מערער על השם שניתן לו. אהבה אסורה? אין נשגב מאהבה, ואם כך – איך אפשר לאסור אותה? אני כולי תקווה שלא ירחק היום ונוכל, שנינו, בת זוגתי לאהבה ואני, לממש את אותה האהבה....

את מדברת על הנתינה שלי, וזאת מהיכרותך אותי. נתינה זו מתגמדת מול הנתינה שלה. לא חוויתי נוכחות של אישה בחיי, כשם שאני חווה אותה. היא מביאה אלי את כולה, עולם ומלואו, ואני מחבק ולא מרפה, אני נושם אותה ולא רווה. אני חושב שזו הפעם הראשונה שלי שאני מבין את משמעותה של אהבת גבר לאישה ומהו כאב האהבה.

אנחנו לא ילדים, למודי תלאות החיים.
ואיתה אני מרגיש, כמו שלא הרגשתי מעודי,
ואיתה אני מתרגש כמו שלא התרגשתי מעודי,
ואיתה אני מרגיש חיי,
ואיתה אני אוהב כמו שלא אהבתי מעודי. ופתאום כל שירי האהבה מקבלים משמעות שונה. וזה זר וחדש ונעים לי. ואני מרגיש שלמות שכך שזכיתי....

ואהובתי, חברה כאן בפורום, קןראת את הדברים, קוראת ומחייכת......

המון תודה על דברייך, שמחתי לקרוא אותך.
דברייך נגעו בי, יכולת כזו ניתנת רק לבעלי נשמה יתרה.
ואני סבור שאת מבינה היטב מה שמתחולל בקרבי,

היי בטוב, מיכאלה יקירתי

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

חברים יקרים,

הפורום הזה הוא ההוכחה, שזה אפשרי, וגם אם אנחנו חברים בו היום, או בכל פורום אחר,
משקיעים בלהיות עצמנו ודבקים בחיפוש אהבה (מותרת), אזי ברבות הימים נאסוף את הפרי.

זה לוקח זמן, ולי זה לקח מספר שנים, עד שהגעתי וזכיתי. זה נראה כזמן מבוזבז, אבל בסופו של דבר זה קרה. כנראה ששנינו לא היינו מוכנים לכך קודם...

ריגשתם אותי מאוד, עבר זמן רב מאז התראנו כאן לאחרונה, והתגובות החמות, מוכיחות את שידעתי מזמן: האהבה שוררת בלב כולנו.

יום מעולה!!

מרלין מונרו

אלדד.

רק מי שידע טעמה של אהבה , יכול להכיר ולהוקיר את עוצמתה וגדולתה. 

את כוחה הנסתר והיותה מטלטלת. 

רק מי שנפל בחלקו הפור וקיבל מתנה של אהבה זכה וטהורה, החפה מכל שיקול זר - מגיע למקום שלך!

למקום, בו המילם מדויקות ומתארות את הסערה המתחוללת בך. 

ולעיתים אין בהן דיי, במילים, לתאר את אשר הנפש מרגישה. ויהא אוצר מילותינו, עשיר ככל שרק ניתן, עדיין אין בכך לבטא תחושה של אהבה. 

אני מחייכת ... מכורים לאהבה שכמותינו :-)

ועד כמה באמת, קיים תוכן בחיינו, ללא אהבה ?!

בסך הכל, מבקשים אנו לעצמנו, את הברור והמובן, את המקום הזה שיכיל אותנו וללא תנאי. 

את מקום המילוט שבו יש עילוי ועונג לגוף ולנפש. 

יודעת שאתה אוהב!!

מכירה אותך .....

אני תוהה, ביני לבין עצמי ...

כליזמרים יהיו ?!??? :-)))))emo_106.png

אני תוהה, ביני לבין עצמי ...

כליזמרים יהיו ?!??? :-)))))emo_106.png

חחחחחחח למה לא???? אני מוכן לבוא לנגן ....חחחחחח

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

שי :-) איזה כייף ... להיפגש, לשוחח .. נראה לי, כי המשבצת של המוזיקה סגורה! אתה תנגן וכולנו נעשה שמח ונשמח בשמחתם של הזוג הצעיר .. שיגיע כבר היום ונרים לחיים ... :( האייקונים לא פעילים כאן :-(((

שי :-) איזה כייף ... להיפגש, לשוחח .. נראה לי, כי המשבצת של המוזיקה סגורה! אתה תנגן וכולנו נעשה שמח ונשמח בשמחתם של הזוג הצעיר .. שיגיע כבר היום ונרים לחיים ... :( האייקונים לא פעילים כאן :-(((

חחחחחחח בכייף 

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

חחחחחחח בכייף 

רק בתנאי שאתה מנגן על סקסופון......

מרלין מונרו

מסכימה

מסכימה

ואם לא היית מסכימה ..

אז ....??

חחחחחחח בכייף 

רק בתנאי שאתה מנגן על סקסופון......

בשבילך אלדד :-)

https://youtu.be/o14RsF5_01E

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר