סיפור של אהבה

שלום
אני רוצה לספר סיפור אהבה, שקרה בזכות הפורום הזה.

אני מניח שרובכם לא מכירים או לא זוכרים אותי.
הייתי חבר ופעיל בפורום הזה לפני מעט יותר מארבע שנים.
זו הייתה תקופה קסומה. היינו אז כעשרה חברים פעילים מאוד, ערכנו דיונים, היו וויכוחים ואפילו קיימנו מסיבות ווירטואליות כאן באתר. למרות שלרוב לא הכרנו אחד את השני מעבר לאתר הזה, היינו חברים טובים, עם הרבה מאוד סימפטיה ואמפטיה הדדית.

וכאן בפורום פגשתי אותה.
לא זוכר מי יזם ומי פנה אל מי, וזה גם לא ממש חשוב.
לאט לאט נוצרה ההכרות - אישה חכמה וחריפה, עם מבט פשוט וישיר, אמתית וללא מסיכה. נוצרה בנינו פתיחות, שלרוב אין בין שני בני הזוג נשואים, והיא שוותה וריתקה אותי. 

בתקופה ההיא, עבדתי במקום מרוחק, ואת רוב הדרך ביליתי בשיחות טלפון אתה. האישה מהפורום. 
דיברנו על הכל, הכל. לא תמיד הסכמנו, אבל השיחות היו תמיד מעמיקות ומרתקות. לא היה דבר שהיה מעבר לתחום. לא היה דבר שנשאר לא מכוסה. וכך נוצרה לה ידידות מופלאה. אהבתי אותה כאדם. היינו האוזן הקשבת אחד של השני. היא הכירה כל פרט בחיי, כל שמחה וכל עצב שחוויתי ואני הכרתי וידעתי כל קושי וכל רגע אושר שלה. במשך הזמן, נפגשנו מספר פעמים, אבל המשמעותי ביותר, לפחות בעיני, היו שיחות הנפש שערכנו.

כל אחד מאיתנו הגיע לפורום הזה מתוך הצורך באהבה, ולמרות זאת, ולמרות החברות המופלאה שיצרנו, הקשר בנינו לא התפתח אל מעבר לחברות הזו. כנראה שלא היינו מוכנים לכך.

הקשר הזה החזיק זמן רב, ובסופו של דבר דעך וניתק. ולמרות הנתק, הייתה לה פינה חמה בלבי והתגעגעתי אליה מאוד.

לפני כחצי שנה, הקשר בנינו חודש ומצאתי את אותה אישה שהייתה כל כך חסרה לי.
ובניגוד למה שהיה בעבר - הפעם היינו מוכנים. די מהר, עברנו מחברות, לקשר חזק, עמוק בוגר ואוהב שבין גבר ואישה.
המעבר הזה לא היה פשוט. היא הייתה עבורי האישה שאחרי הטלפון ואני הייתי בשבילה הידיד הטוב. התקדמנו עקב בצד אגודל, הקשר הלך והתחמם, הלך והתחזק ובסופו של דבר מצאנו את עצמנו, חבוקים אחד בזרועותיו של השני ולא מרפים.

האהבה הזו חזקה כל כך, שאנחנו מרגישים כאילו מכירים אחד את השני כל חיינו. אין יום שאנחנו לא משוחחים, אין לילה בלי ברכת לילה טוב, ואין בוקר בלי ברכת בוקר טוב.
לפעמים אני משווה את החיבוקים של היום, לחיבוקים של אז - לכאורה חיבוק, ובפועל - ההבדל הוא עולם ומלואו. 

למרות שאנחנו מכירים כל כך טוב אחד את השני, אין לנו רגע דל. היא חלק ממני וחלק ממערכת השיקולים שלי, וכל מפגש, כל חיבור בנינו אינו מספק, ותמיד נשאר צורך לחוות אחד את השני עוד ועוד.

לא פעם אני שמח, שהתגעגענו לאותה ידידות מאז, שהרי ללא געגוע זה, לא היינו מגיעים וממשים.
ויותר מכך, אני תוהה איך שפר עלי גורלי.

סיפור של אהבה.

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

מהמם ,נשמע כן שיש אהבה אהבה חזקה ,אבל השאלה כמה אתם נפגשים ,כי אצלי יש בעיה אותו סיפור אהבה שסיפרת ,אוהבים ברכות בוקר טוב שיחה או שתיים ביום מיילים ,הכל..אהבה מהלב ,אבל פגישות פעם בחודש וחצי  זה היה יותר לפני ,אבל בגלל נסיבות עבודה קשים אצלו הכל השתנה אבל ,אנחנו מאוהבים ....

איזה כייף לך

:-)

אלדד מה שלומך ???? ווואללה נכנסתי כי ראיתי שאתה כותב.... חחחחחח

גם אני הייתי פעיל פה לפני ארבע שנים 

גם לי יש הכרות עם בת זוג מהפורום במשך ארבע שנים התחיל בסערה ועכשיו דייי בדעיכה ....אין לי מה לומר לך מעבר לכך שיהיה לך הכי טוב בעולם קשר כזה הור כייפי מצריך הרבה השקעה.... תהנה!!!! 

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

מהמם ,נשמע כן שיש אהבה אהבה חזקה ,אבל השאלה כמה אתם נפגשים ,כי אצלי יש בעיה אותו סיפור אהבה שסיפרת ,אוהבים ברכות בוקר טוב שיחה או שתיים ביום מיילים ,הכל..אהבה מהלב ,אבל פגישות פעם בחודש וחצי  זה היה יותר לפני ,אבל בגלל נסיבות עבודה קשים אצלו הכל השתנה אבל ,אנחנו מאוהבים ....

תודה לך,
זה באמת קשר מהמם. החיבור בנינו מאוד חזק ועד שהאהבה שלנו הגיעה, קשה היה לי להאמין שעד כדי כך טוב יכול להיות. אנחנו כבר כמה חודשים ביחד, טוב לנו מאוד עם האהבה הזו, והקשר, על כל הבטיו, רק הולך ומתהדק עם הזמן.
למזלנו, לשנינו יש די הרבה זמן פנוי ואנחנו גרים בסמיכות, כ 20 דקות נסיעה.
אנחנו מתראים מספר פעמים בשבוע לכמה שעות, ולעולם זה אינו מספיק לנו ומספק אותנו. כבר בדרך חזרה הביתה מכל פגישה איתה, אני מתגעגע אליה......

מה אומר, לא קל לשמור על קשר של אהבה, עם פגישות של אחת לחודש וחצי. נראה שהאהבה שלכם חזקה !!
אני מאחל לך, במלוא ליבי, שהתכיפות של הפגישות שלכם רק תלך ותגבר...
בהצלחה!!

מרלין מונרו

אלדד מה שלומך ???? ווואללה נכנסתי כי ראיתי שאתה כותב.... חחחחחח

גם אני הייתי פעיל פה לפני ארבע שנים 

גם לי יש הכרות עם בת זוג מהפורום במשך ארבע שנים התחיל בסערה ועכשיו דייי בדעיכה ....אין לי מה לומר לך מעבר לכך שיהיה לך הכי טוב בעולם קשר כזה הור כייפי מצריך הרבה השקעה.... תהנה!!!! 

שלום שי!!
זוכר אותך היטב מהתקופה המעולה ההיא!
מזמן לא שמעתי ממך ומקווה שהכל כשורה.
שמח לשמוע על קשר שיש שלך, ואני מקווה עבורכם שהדעיכה הינה זמנית, והאהבה תשוב לפרוח. אל תוותרו אחד על השני, אין תחליף לאהבה אמיתית וטהורה! אולי תכתוב על הסיפור שלכם פוסט כאן בפורום?

שי, תודה על האיחול. הקשר שלנו הוא באמת מעולה, מתהדק ומשתבח עם הזמן. אכן, צריך להשקיע בקשר כמו שיש לנו, במיוחד כאשר נפגשים מספר פעמים בשבוע לכמה שעות בכל פגישה. עם זאת, אין שום ספק שההשקעה הזו היא כאין וכאפס מול תחושת העונג והשלמות שאנו חווים אחד עם השני בכל פגישה.
בהצלחה לך, וקפוץ לבקר אותנו, כאם בפורום מדי פעם....:)

מרלין מונרו

אלדד.....? אתה מחביא ממני סודות???

סתם, סתם, סתם....חחחחחחחחח....תענוג לקרוא :)

ותהנו מכל רגע ושניה, אהבות כאלה לא מוצאים כל יום.

זה נראה פוסט של ותיקי הפורום. 

סחטיין אלדד. 

טוב לראות אתכם כאן. 

היי, אלדד 

אתה, חברי הטוב. 
חברי משכבר הימים .. נראה לי כה רחוק וכה מזמן ...

וכך חולפות להן שנים וכך חולפים להם חיים ...
אכן, היתה כאן תקופה בעבר. תקופה מהנה ומשמשת כמקום מפגש, מקום מפלט.
מקום לחלוק בו, את אשר על ליבינו ובתוככי נבכיי נישמתנו. ולייתר דיוק, את האין בתוכנו, את הריקנות שנוצרה לה בתוכינו. עד כי השתלטה על מרחב חיינו. 
כאן, הרגשתי עטופה ומחובקת, מעורסלת ומתנחמת. כאן, ידעתי, שאין מקום לשיפוטיות ולשון של ביקורת. 
היו שצמחו מכאן, מהמקום הזה, והיו אלה שהמשיכו בדרכם לעבר מזלם. 

ואתה, אלדד יקירי ״שפר עליך גורלך״ כדברייך ...

כמי שמטיבה להכירך, יודעת כי אתה מתנסח בבהירות ובצורה מדויקת ולכן יודעת, שאם זו מטבע הלשון בה בחרת, אזיי שהיא גם מתארת הכי טוב את הרגשתך. את חוויתך. 
מאוד חשוב, לדעת לעשות פניות נכונות בחיינו ואתה עשית כזאת!
שמחה בשמחתך ומאושרת באושרך. מאושרת רק בשבילך, כי אתה כבר יודע וזה מכבר, מה אני חושבת על המילה אושר. 
מאמינה גדולה באהבה ובכוחה. ביכולותיה המופלאות ובדרכיה הנסתרות. בבחירתו של הלב וגם ללכת איתו ועם אמונתו, עד הסוף!

וכבר כתבתי כאן ולא אחת, כי - הכוהנת היחידה בחיי, הינה האהבה. יש בה כח מרפא, הן לגוף והן לנפש. 

מכירה אותך אלדד, יקירי, ויכולה רק לתאר לעצמי, עד כמה האהבה אותה אתה מתאר .. מעצימה אותך ואיתה אתה נוסק גבוה, מאוד גבוה. 
שהה שם וכמה שיותר, בגבהים העצומים שיכולה לתת לך אותה אהבה. 
חווה, הרגש, התענג ואל תרפה. עלייך ״שפר גורלך״ וזאת העומדת למולך - זכתה! ללא ספק זכתה!! זכתה בך, אלדד.
אתה עדין ואציל נפש. בהלכותייך, במעשייך, במחשבותייך ובמראייך. כולך נועם. ואני יודעת, עד כמה נתינה יש בך. 
אהוב ואל תרווה, אהוב ותהנה מכל רגש המוכל בזה המקום. מכל רגע ומכל חלקיק שניה. 
נשום מלא ריאותייך את האהבה הזאת. אהוב אותה, את האהבה עצמה. יש בה שיכרון וחייה אותו, את השיכרון. 
יש מתנות של פעם בחיים, ישנן הזדמנויות שלא תינתן לך בשנית! יש אהבה, שלא תהא עוד כמותה!
אתה במקום חומל, עוטף ונשגב. חיכית לו רבות וארוכות .. בסבלנות אין קץ. 
אין ראוי ממך!

המון אהבה ממני, מכאן ...
רק טוב והרבה, אלדד יקירי 
זכור: שמחה בשמחתך, מאושרת באושרך. 
איש נפלא שכמותך 

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

ישנה התעוררות מסוימת כאן, שמח לקרוא,

אולי זה סימן לבאות, [תרתי משמע]

שבת נפלאה לכולם.

ישנה התעוררות מסוימת כאן, שמח לקרוא,

אולי זה סימן לבאות, [תרתי משמע]

שבת נפלאה לכולם.

כל התעוררות שרק תהא פה, עדיין, אין בכוחה להביא את הפורום לימי הזוהר והתהילה, בהם היה. 

המקום הזה, הולך ודועך ואינו מצליח להמציא את עצמו מחדש. 

ברבות הזמן .. הוא הופך לפחות ופחות רלוונטי. 

כבר שנים, שאינו מצליח להתרומם מהשפל בו הוא מצוי. 

ובאמת שידענו ימים אחרים .... 

באופן אישי, כבר לא מתגעגעת לכאן!!

שבת שלום,

טובה וברוכה, אמן ואמן!!! 

גם לפנייך המקום תסס, רק שאז לא היו, ווטסאפ, קיק ומסנג'ר.

אנשים פחות עסוקים בכתיבה ויותר בהודעות קצרות.

יתרה מזו, השינויים החברתיים גם תרמו לריחוק בין האנשים.

פעם חברים היו רק באגד והיום הם בפייסבוק.

לא יודעת מה היה כאן לפניי, ומן הסתם גם לא אוכל להתייחס למה שאיני בקיאה בו. 

בתקופתי, (ואני לא מתקופת האבן) היה כבר כל אשר ציינת. ואיני מוצאת קשר בין היותו של הפורום, לבין קיומם של כל השאר. 

לכל אחד המקום שלו ותפקידו הוא. 

לא חושבת שאני נטע זה וחריגה בנוף הכללי. כמוני, יש עוד רבים .. המחפשים שיח ודיון מעמיק ולא עוד שורה סתמית. השורות הקצרות והמהירות, על פי רוב, גם חסרות משמעות ותוכן - כי כמה משמעות כבר באמת ניתן להכיל בשורה אחת, או בכל משפט סתמי אחר ?!???!

הסיבות לדעיכתו של זה הפורום, נעוצות אך ורק כאן! 

ואני לא מאלה, המוצאת את חבריי במרחבי הוירטואליה. עדיין מאמינה בחברות אמת, בחברות שיש בה ממשות.

לא אוהבת, ויותר מכך, גם לא מאמינה ב - קרוב, ליד, ממול וכאילו!

מאמינה במבט, בתחושה, במגע. בלהרגיש את האדם איתו אני מקיימת דו שיח. להרגיש, הווה אומר - האנרגיות המופצות מתוכו.

זכוכית מזוגגת, מעולם לא עשתה לי את זה. אני מאמינה בלדבר בקול, להביע, לאמר ולהתבטא. ולא כמסר, כי אם, הבעת דעה והבאת המחשבות כתרגום לכדיי מלל.  

יתכן ואיני הולכת עם הזרם ועדיין מוקפת חברים ולא מעט. 

מהיכן את?

זה מתחיל לעניין.

מהיכן את?

זה מתחיל לעניין.

לעניות דעתי, מהייכן שבאים כולם .....:-)

אך בעיקר, מהייכן שטוב ונוח לי באותו הזמן!!

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר