אהבה אסורה..:/עזרה דחוף

טוב אז אני בת שירות בבית ספר כלשהו, והתאהבתי בתלמיד שלי שקטן ממני ב4 שנים, עכשיו מילא הוא היה קטן ממני בשנה אז עוד היינו יכולים לצאת אחרי השירות שלי אבל 4 שנים..כל פעם שאני רואה אותו ישלי זרמים בגוף..כשהוא מתייחס אלי אני מתרגשת והאופי שלו ממש מושך אותי, והקטע הוא שאני חושבת שהוא גם מרגיש אליי משהו (לפי המבטים שלו וגם תלמיד אחר רמז לי שהוא דלוק עליי), קיצר בגלל שאני הבת שירות שלו שגדולה ממנו ב4 שנים אני לא יכולה לצאת איתו או להראות לו שאני מרגישה אליו משהו..אני כבר לא יודעת מה לעשות כל הזמן חושבת עליו ופוחדת מהרגע שאסיים את השנה ולא אראה אותו יותר, עזרה בבקשה!!

את יכולה למצוא דרך לשמור על קשר איתו?

אמ אני יכולה לשמור איתו על קשר בעיקרון אבל מה זה יתן לי? עדין אני גדולה ממנו ב4 שנים..אני גם לא בטוחה שזה יהיה טוב בשבילי..

חכי 30-40 שנה. בטווח הגילאים הזה, 4 שנים לא נחשבות לפער בעל משמעות.

הייי emo_39.png

לא הבנתי את מורה בבית ספר?? שהתאהבה בתלמיד שלה???

ניסית לדבר איתו להסביר לו מה את מרגישה???

emo_43.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

לדעתי עדיף שלא...הפער רציני מדי וזה לא יתרום לך כ"כ חוץ מנזק.

לדעתי תתקדמי הלאה.

דוריאן חחח תכלס..

ושירלי אני לא המורה שלו אני הבת שירות שלו, זתומרת אני מוציאה אותו פרטני ועוזרת לו..לא למדתי הוראה זה השירות לאומי שלי כי אני דתיה (אני בת 19), ולא הסברתי לו איך אני מרגישה כי אני מפחדת וחושבת שזה לא כל כך מתאים..

דני אתה צודק רק שזה ממש קשה ליישום:/

לדעתי עדיף שלא...הפער רציני מדי וזה לא יתרום לך כ"כ חוץ מנזק.

לדעתי תתקדמי הלאה.

אני לא חושבת שבתור מישהי שהולכת עם גבר נשוי שגדול ממנה ביותר מעשור, את יכולה להטיף לגבי פער של 4 שנים.

4 שנים זה פער זניח. הענין הוא שלפי מה שהבנתי היום הוא קטין וזה הקטע הבעייתי. תחכו כמה שנים ואז לא תהיה בעיה

יום טוב לכולםemo_01.png

אם הוא בן 15 - תשכחי מזה , כמו שאמרה פה לפני אלינור הוא קטין , את עלולה למצוא את עצמך במצב מאוד לא נעים אם לנקוט בלשון המעטה...........

אם הוא בן 15 - תשכחי מזה , כמו שאמרה פה לפני אלינור הוא קטין , את עלולה למצוא את עצמך במצב מאוד לא נעים אם לנקוט בלשון המעטה...........

נכון. זו התשובה היחידה.

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

תתאזרי בסבלנות עד שיגיע לגיל 18 ולא יהיה בחזקת קטין.

עד אז - את מסתכנת בעבירה על החוק הפלילי. 

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

נכון זאת הבעיה המרכזית שהוא קטין..אבל איך שומרים על קשר 3 שנים וגורמים לכך שהקשר לא יהיה רומנטי?

כפי שענו לך קודמיי, את פשוט משחקת באש! 

אז יש לך קראש על נער בן 15- תתגברי על זה!

ארבע שנים זה המון זמן. את אשכרה מתכוונת לשבת ולחכות לו? ומי אמר שגם הוא יחכה לך?!

קחי נשימה עמוקה ותחשבי רגע בהיגיון - האם הוא הזכר היחיד במדינה הזו שיכול להתאים לך רומנטית, למילותייך?!

אם בעוד כמה שנים עדיין יהיה במחשבותייך, חפשי אותו בפייס. כשזה חוקי.

את לא צריכה לחכות 3 שנים אלא רק שנה אחת!

כי לפי החוק מגיל 16 מותר לו להיות עם נשים בגירות 

אחחחח התמימות ... אני כבר לא זוכרת מה זה ....

זה יעבור לך וגם לו ועוד יקרה לך וגם לו

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר