פגועה

פגועה

קרוב ל 4 שנים מאוהבת באדם שטיפל בביתי (עובד בעבודה ממשלתית) אזרתי אומץ וסימסתי לו "היי" הוא לא הגיב(נייד שלא שלי)

השבוע סימסתי לו נהנייד שלי כמעט אותן הודעות ששלחתי מהנייד ההוא.הוא כמובן לא הגיב ונכון לעכשיו יודע שזו אני ששלחתי את ההודעות.הוא יודע שאני מעונינת בו אבל לא מתייחס.

הנני פגועה, ולא מצליחה לרגע להפסיק לחשוב עליו.

מבינה שהוא לא מעונין.אבל כואב לי שהוא יודע מי עומד מאחורי ההודעה והוא לא מתייחס.

היי.

אין לך מה להיות פגועה.

לפי מה שאני כבר מבין בבני אדם.ובמיוחד בארץ.

שאין דבר כזה שלא מגיבים.

הסבירות היא בעיה טכנולוגית.או טכנית בתשתית.ובמכשיר הטלפון.או הסלולר.

לכן.עדיין לא מאוחר בשביל להתקשר אליו.ולר רק לסמס.

ואת תתחילי שיחה בנושא הבת ותגלשי לזה שאת אומרת לו את מה שבליבך.

רק כך תקבלי תשובה.לכאן ולכאן.

ואולי יש מצב.שהוא כמוני.כל חודש מחליף מס' טלפון.

נסי ויוקל לך.

בברכה ובהצלחה

תמיר

אולי הוא פשוט לא מעונין? חשבת על זה?

אולי הוא נשוי ולא כנהוג בפורום הזה, לא רועה בשדות אחרים. לא הסברת מה מצבך? נשואה, גרושה או בסטטוס אחר. בניגוד למקובל הגברים לא מנצלים כל קשר מזדמן, אנחנו גם בוררים.

נסי לדבר איתו ישירות וקבלי תשובה ברורה-לפחות תדעי היכן את נמצאת.

למה אנשים מערבבים בין העולם המותר לבין האסור? בנוסף צודק דוריאן שכנראה יש לו את הסיבות שלו וחייבים לכבד אותן. 

לדעתי יש לך מזל שהוא לא מעוניין בך, הציל אותך מסיבוכם עתידיי מיותרים ... תפסיקי ללחוץ ודפדפי הלאה לטובתך  

מנהל הפורום
1000+

קרוב ל 4 שנים מאוהבת באדם שטיפל בביתי (עובד בעבודה ממשלתית) אזרתי אומץ וסימסתי לו "היי" הוא לא הגיב(נייד שלא שלי)

השבוע סימסתי לו נהנייד שלי כמעט אותן הודעות ששלחתי מהנייד ההוא.הוא כמובן לא הגיב ונכון לעכשיו יודע שזו אני ששלחתי את ההודעות.הוא יודע שאני מעונינת בו אבל לא מתייחס.

מבינה שהוא לא מעונין.אבל כואב לי שהוא יודע מי עומד מאחורי ההודעה והוא לא מתייחס.

זה אולי לא נעים ולא ממש נחמד -

לא לקבל שום יחס בטלפון הנייד.

רק שבחיים כמו בחיים - לא כל דבר קורה מיד -

ולא נורא מפעם לפעם לעשות איזה שימוש ביד emo_02.png.

ובדיוק כמו שנתניה נמצאת בשרון

והיום דווקא יום שני ולא יום ראשון

ואחרי שצועקים - קצת כואב בגרון...emo_03.png

הבחור הזה שמתעלם ממך - הוא לא הגבר האחרון !

ואולי כתבתי כאן שטויות - ממש הרה ובכמות...

אז אשוב ואזכיר שאותי - אסור לקחת ברצינות !!! emo_01.png

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

זה אולי לא נעים ולא ממש נחמד -

לא לקבל שום יחס בטלפון הנייד.

רק שבחיים כמו בחיים - לא כל דבר קורה מיד -

ולא נורא מפעם לפעם לעשות איזה שימוש ביד emo_02.png.

ובדיוק כמו שנתניה נמצאת בשרון

והיום דווקא יום שני ולא יום ראשון

ואחרי שצועקים - קצת כואב בגרון...emo_03.png

הבחור הזה שמתעלם ממך - הוא לא הגבר האחרון !

ואולי כתבתי כאן שטויות - ממש הרה ובכמות...

אז אשוב ואזכיר שאותי - אסור לקחת ברצינות !!! emo_01.png

ערב טוב! emo_43.pngemo_45.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

את שופטת מהר מדי.

יכול להיות הרבה הסברים חוץ מזה שהוא לא מעוניין. אולי הוא נבוך? אולי מעוניין ולא יודע איך להגיב? אולי אשתו משתמשת בטלפון שלו וחושש שתראה את ההתכתבות?

לדעתי - מצאי את הרגע הנכון ודברי איתו. ישירות ופתוח. רק אז תדעי מה באמת הוא חושב.

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

את שופטת מהר מדי.

יכול להיות הרבה הסברים חוץ מזה שהוא לא מעוניין. אולי הוא נבוך? אולי מעוניין ולא יודע איך להגיב? אולי אשתו משתמשת בטלפון שלו וחושש שתראה את ההתכתבות?

לדעתי - מצאי את הרגע הנכון ודברי איתו. ישירות ופתוח. רק אז תדעי מה באמת הוא חושב.

ואז - 

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

לא קרה לך אף פעם שמישהו ניסה להתחיל איתך אבל את לא היית מעוניינת? 

את לא היית אומרת לעצמך שעדיף לא להתייחס כדי שירד הכי מהר מהעניין?

אין לך מה להרגיש פגועה , תמשיכי הלאה.

ארבע שנים מאוהבת???? ו.... SMS?

ארבע שנים ולא מצאת את הדרך להגיד? להביע? להראות? לפתות?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר