אם לא הייתם חיים בעולם של אהבה אסורה?

אז איפה הייתם חיים ?  או נשארים רק במקום שלכם חוקי / חוקית

emo_43.png   לילה טוב

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

שבוע טוב ! שבוע טוב ! emo_39.png

שירלי.

לא יודעת אם ייתכן ביכלל ?

ללא העולם הזה ... זה בהכרח לאמר, חוסרים וחסכים. להיות כלוא בתוך עצמיינו. 

כשמשהו כבר נמצא וקיים, מאוד קשה לחשוב שהוא איינו. ואם הוא כבר קיים ומקבל תוקף ומשמעות, אזיי שיש לכך סיבות מספיק טובות. 

אין יש מאין. כל דבר נולד ונוצר כי יש צורך בכך. 

כל אחד והסיבות שבגינן הגיע למקום הזה. כל אחד ונסיבות חייו ... !

לא ה ״ אסור ״ הוא מה שעושה לי את זה. לא מעצם היותו בלתי אפשרי, לא מורשה, או מוקע.

ה ״ אזיקים, השרשראות והכבלים ״ של הנשמה, של הלב, הם איילו שנתנו את ההכשר לכך.

אם לא הייתה אהבה שנקראת ״ אסורה ״ ( מסרבת וממאנת ובכל תוקף, לקרוא לזה אהבה אסורה ), אני מניחה שלא היינו יכולים לתת לעצמיינו את הדברים הכל-כך בסיסיים וטריוויאליים שאהבה מסוג זה נותנת.

וצריך תמיד לזכור ולא לשכוח, אנו חיים פעם אחת ויחידה ובפעם הזאת, עליינו להיצמד לעצמיינו להיות אנחנו ולממש את עצמיינו. לתת לעצמיינו את מה שחסר, את מה שייתן הזנה לגופיינו ונפשנו.  

לא יכולה לחשוב, מה היה, באם ? ואילו ?

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

שירלי.

לא יודעת אם ייתכן ביכלל ?

ללא העולם הזה ... זה בהכרח לאמר, חוסרים וחסכים. להיות כלוא בתוך עצמיינו. 

כשמשהו כבר נמצא וקיים, מאוד קשה לחשוב שהוא איינו. ואם הוא כבר קיים ומקבל תוקף ומשמעות, אזיי שיש לכך סיבות מספיק טובות. 

כל אחד והסיבות שבגינן הגיע למקום הזה. כל אחד ונסיבות חייו ... !

לא ה ״ אסור ״ הוא מה שעושה לי את זה. לא מעצם היותו בלתי אפשרי, לא מורשה, או מוקע.

ה ״ אזיקים, השרשראות והכבלים ״ של הנשמה, של הלב, הם איילו שנתנו את ההכשר לכך.

אם לא הייתה אהבה שנקראת ״ אסורה ״ ( מסרבת וממאנת ובכל תוקף, לקרוא לזה אהבה אסורה ), אני מניחה שלא היינו יכולים לתת לעצמיינו את הדברים הכל-כך בסיסיים וטריוויאליים שאהבה מסוג זה נותנת.

וצריך תמיד לזכור ולא לשכוח, אנו חיים פעם אחת ויחידה ובפעם הזאת, עליינו להיצמד לעצמיינו להיות אנחנו ולממש את עצמיינו. לתת לעצמיינו את מה שחסר, את מה שייתן הזנה לגופיינו ונפשנו.  

לא יכולה לחשוב, מה היה, באם ? ואילו ?

תודה רבה! מיכאלה שענית על הנושא emo_39.png

נכון .

וכל המוסיף גורע :)

שירלי היקרה

מסקרן אותי לדעת מה התשובה שלך לשאלה ששאלת.

שירלי היקרה

מסקרן אותי לדעת מה התשובה שלך לשאלה ששאלת.

מצטערת אני לא יכולה לענות לשאלה , כי אני לא חיה בעולם כזה, emo_91.png

לא מקובל עליי ש"חיים פעם אחת"  בפעם הזאת אפשר להפגע כ"כ הרבה פעמים...בגלל אנשים כמוך העולם נראה כמו שהוא נראה היום...

דור אגואיסטי ..שלא מבין חצי דבר בחינוך ילדים..ובמקום זה מביא עלינו חלאים מסוגים שונים..

אהבה= עבודה ...אתה נותן אתהמקבל  ..במקום זה את מעדיפה להסתכל על "העטיפה"..

משיכה הינה דבר אינסטנקטיבי שקורה בין בני אדם ..ונובעת מהורמונים שמשוחררים כדי "להבטיח" את הימשכות הדור ..

יש אנשים שאני לא בטוח שכדאי שזה יגיע להם

לא מקובל עליי ש"חיים פעם אחת"  בפעם הזאת אפשר להפגע כ"כ הרבה פעמים...בגלל אנשים כמוך העולם נראה כמו שהוא נראה היום...

דור אגואיסטי ..שלא מבין חצי דבר בחינוך ילדים..ובמקום זה מביא עלינו חלאים מסוגים שונים..

משיכה הינה דבר אינסטנקטיבי שקורה בין בני אדם ..ונובעת מהורמונים שמשוחררים כדי "להבטיח" את הימשכות הדור ..

באמת שלא זכור לי, אם שאלתי את דעתך וגם לא באמת מעניין אותי, מה מקובל עלייך ומה לא !

אתה האחרון ואם ביכלל, שיכול לאמר ולקבוע, אם אני אדם אגואיסט וכל המישמש שערבבת ואיינו קשור, כחינוך ילדים ומשם הגעת לחוליי העולם הזה. תתפלא אבל לא אני אחראית לכך !!! ומהייכן לך היידע וקביעתך בביטחון מופרז שכזה, כי אני מעדיפה כך או אחרת ?! ומה כל הבולשיט הזה של הורמונים ??? מה אתה באמת יודע ??

W.T.F ??? לך חפש לך חיים שם בחוץ, כי כבר היה מי שכתב כאן ( מר פאוסט הנכבד, מנהל הפורום ״ אם למישהו אין מה לעשות פה, אז שלא יעשה את זה פה ״ וכל מילה מיותרת !!!

בגללי, בגללי ובגללי ..........

בלה , בלה, בלה .......  על ה... שלי !!

משיכה הינה דבר אינסטנקטיבי שקורה בין בני אדם ..

זו גם בדיוק הסיבה ש:

אנו חיים פעם אחת ויחידה ובפעם הזאת, עליינו להיצמד לעצמיינו להיות אנחנו ולממש את עצמיינו. לתת לעצמיינו את מה שחסר, את מה שייתן הזנה לגופיינו ונפשנו.  

והערה שלי : ויכוח סוער ככל שיהיה , גם אם אינך מסכים לחלוטין לכתוב , צריך להיות לגופו של עניין , לא להפוך את זה למשהו אישי .

הטפות מוסר : לא בבית ספרנו , במיוחד אם אינך יודע דבר וחצי דבר על זו שאתה מטיף לה.

כל כך הרבה אנטי

אני לא בטוחה כל כך ש...

Omri Ohev

אחרי הכל, כמה אפשר להצליח לאהוב בתוך השלולית האפורה הזו?

באמת שלא זכור לי, אם שאלתי את דעתך וגם לא באמת מעניין אותי, מה מקובל עלייך ומה לא !

אתה האחרון ואם ביכלל, שיכול לאמר ולקבוע, אם אני אדם אגואיסט וכל המישמש שערבבת ואיינו קשור, כחינוך ילדים ומשם הגעת לחוליי העולם הזה. תתפלא אבל לא אני אחראית לכך !!! ומהייכן לך היידע וקביעתך בביטחון מופרז שכזה, כי אני מעדיפה כך או אחרת ?! ומה כל הבולשיט הזה של הורמונים ??? מה אתה באמת יודע ??

W.T.F ??? לך חפש לך חיים שם בחוץ, כי כבר היה מי שכתב כאן ( מר פאוסט הנכבד, מנהל הפורום ״ אם למישהו אין מה לעשות פה, אז שלא יעשה את זה פה ״ וכל מילה מיותרת !!!

emo_45.png מיכאלה את 10

מפעם לפעם צצים בפורום כל מיני רואי שחורות, מטיפים, ונציגים מטעם עצמם של האינקוזיציה!  הדבר הכי טוב שאפשר לעשות עבורם ועבור הפורום הוא להתעלם. הם נמוגים מעצמם אלא אם כן הם מתגיסים לדאאש. emo_03.png

מפעם לפעם צצים בפורום כל מיני רואי שחורות, מטיפים, ונציגים מטעם עצמם של האינקוזיציה!  הדבר הכי טוב שאפשר לעשות עבורם ועבור הפורום הוא להתעלם. הם נמוגים מעצמם אלא אם כן הם מתגיסים לדאאש. emo_03.png

אהבתי emo_04.png

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר