לנשות הפורום ובכלל

לפי התגובות שלכם בפורום זה כאילו לכל הגברים באשר הם יש התנהגות ומחשבה אחידה אז קבלו תיקון כל אחד ואחד הוא עולם בפני עצמו וכל מי שבוגד בוגד מסיבה שונה , יכול להיות שיש גבר שיבגוד באשתו בגלל סיבה אחת ולאחר זה יראה תמוהה ולא מתקבל על הדעת .אותו דבר גם לגביכם הנשים . בכל מקרה אני חייב להגיב לאותו מכתב שכתבה לי אחת מהפורום ולרגע היא הגיבה כאילו הייתה אישתי.אז זו תגובתי לכל אלה שמתיימרות להבין את רחשי ליבו של הגבר.בשנים הראשונות כמו לפני החתונה את מטפחת את עצמך דואגת להראות טוב בשבילי לבושה בטוב טעם בלילה סקסית ואני רק רוצה לחזור הביתה לבלות ולהיות בחברתך לצאת ולבלות איתך , וזאת לאחר שדאגנו לסידור לילדים והכל היה כיף לאט לאט כבר לא שמת לב לאיך שאת נראית בחברתי או בבית בכלל השנים שוחקות ותלאות הזמן הכל ידוע וברור יש גברים שלהם זה לא ממש אכפת ואולי אפילו לא בעיה, אני ככה מידיי פעם הערתי, אמרתי, דיברתי, אבל זה לא ממש עזר זה לא כיף לעלות למיטה ולהרגיש את זיפיי השיער ברגליים שורטים זה לא כיף שאת השיער לא מסירים זה לא כיף לחזור הביתה ולראות שיערה מבצבצת בשפם או בכל מקום אחר זה לא כיף שאת הולכת לעבודה כשאת לא ממש מטופחת . אז נכון כשאנחנו יוצאים או סתם באים אורחים את נראית מדהים מטופחת שיער מסודר להפליא ולבושה בטוב טעם אפילו סקסית אבל יקירתי זה כל זה לא בשבילי ולא למעני זה בשבילם אז נכון שגברים נועצים מבט נכון שאת ממש אישה יפה אבל אני רוצה שתהיה בי תשוקה ולדעת שאני שוכב עם אישה ולא הכלאה של שני המינים.נשים זה נכון שהחיים שוחקים ,תלאות הזמן,הילדים,העבודה.וזה נכון גם לגברים אבל אסור להזניח את הזוגיות כי יש גברים שבשבילם זה מאוד חשוב ברגעים אינטימיים כי אחרת הוא פשוט לא עומד אלא אם אני ממש חרמן וקיבלתי תיאבון לא ממומש

תמיד כשה אני עומד כבר לעזוב היא מנסה לומר שיהיה עוד טוב 

מה שאתה אומר שהסיבה שלך לבגוד באשה שהתחתנה איתך, נתנה לך את מיטב שנותיה מקדישה לך ולילדיכם את חייה, היא פשוט כי המראה החיצוני שלה כבר לא לטעמך. זה לא משנה כרגע מה הסיבה: אם היא מתלבשת לא לטעמך, אם היא מסתרקת לא לטעמך, אם הזניחה את עצמה, אם השמינה אחרי לידה, אם הזדקנה, או כי פשוט נמאס לך. זה פשוט לא משנה.

אני מצטערת, אבל יצאת הכי שטחי שיש, ופשוט הצדקת אחד לאחד את כל מה שנשים כתבו פה כסיבה לכך שבגדו בבעליהן.

יום טוב לכולםemo_01.png

לא, אלינור.

לא הבנת.

מה שהוא בעצם אומר זה שהיא לא שמה עליו אלא מתלבשת ומטפחת את עצמה כדי שגברים אחרים יסתכלו עליה.

לכן הוא בוגד.

כי לו מותר להסתכל (ולא רק) על אחרות אבל לה אסור.

את מבינה? הוא בעצם בוגד כי היא גרמה לו לבגוד.

ואגב, קשה לי להאמין שאתה נכנס למיטה שלכם (עם החוקית - כן?), מרוח בבושם, מגולח ומסופר.

אני מאמינה שאת זה אתה משאיר לנשים האחרות שבחייך.

ואם זוגיות (וכאן אני דווקא מסכימה איתך) היא טיפוח היחסים משני הצדדים - אז מה אתה אומר? שאתה נותן 100% בזוגיות שלכם והיא לא נותנת כלום????????

וממי אתה מבקש צידוק לבגידות שלך? מהגברים בפורום?

אתה יצאת בפוסט הזה פשוט חזיר וצבוע.

אני? אני מסיפור אחר... (האיש הירוק/ יהונתן גפן)

הבגידה אינה המענה הנכון לסיטואציה שהעלית בפוסט.אתה משתמש בה כדרך של בריחה מהרצון והמחוייבוית שלך לתיקון פגמים שנתגלו בחיי הזוגיות שבביתך.יחסים מושתתים ממערכת כוללת של תקשורת זוגית.צא עם זוגתך לבילוי,לנופש,לאירועים שונים...תן לה את ההרגשה שהיא הכי הכי בשבילך והאמן לי,שאשה יודעת להיות מוחמאת כיאות.שינוי אווירה מחבר זוגיות ובסופו של דבר,תכבד את הכוס החצי מליאה שברשותך ולא תנבור במעט העכור והדלוח(הוא ייהפך לשולי עבורך).אשה שטוב לה,יודעת להחזיר אהבה ובגדול לבן זוגה המפרגן.

תודה לך אומגה אני אשתדל לא לרדת לרמה הזאת של הכפשות וגידופים אז ברשותך אני לא אתייחס לתגובה שלך.באשר לך אלינור לאישה שאיתי אני נותן ונתנתי לא פחות ממנה את מיטב שנותי טיפוח הילדים ואת כל העזרה שצריך אנחנו שותפים מלאים בכל הקשור בבית ותפסיקו עם העניין שנשים נותנות נשים גם מקבלות את עדיין חושבת כמו אישה בשנות השישים אנחנו התקדמנו מאז גברים עושים הכל חוץ מללדת . ועכשיו בקשר לזוגתי שאותה אני מכבד מעבר לכל מה שאתן חושבות , בסך הכל כתבתי תגובה למכתב שכאילו נכתב מהאישה שאיתי ,אי אפשר ללמוד מזה שום דבר שקשור בזוגיות שלי זו תגובה על תגובה סתם טיפ לחיים כי לפעמים לנשים יש נטיה לשכח שבן הזוג שלה צריך לדעת רוצה שתהי שם בשבילו למענו ברגעים העי אינטימיים היות ואת אלינור עדיין לא נשואה אז אני יכול להבין אותך ואת תגובתך , אבל אלה שכבר נשואות התגובה שלי מוציאה אותן מדעתם כי כשיו הן מבינות איך מרגיש גבר שהאישה שלו חושבת שהוא ברור מאליו . 

לא, אלינור.

לא הבנת.

מה שהוא בעצם אומר זה שהיא לא שמה עליו אלא מתלבשת ומטפחת את עצמה כדי שגברים אחרים יסתכלו עליה.

לכן הוא בוגד.

כי לו מותר להסתכל (ולא רק) על אחרות אבל לה אסור.

את מבינה? הוא בעצם בוגד כי היא גרמה לו לבגוד.

ואגב, קשה לי להאמין שאתה נכנס למיטה שלכם (עם החוקית - כן?), מרוח בבושם, מגולח ומסופר.

אני מאמינה שאת זה אתה משאיר לנשים האחרות שבחייך.

ואם זוגיות (וכאן אני דווקא מסכימה איתך) היא טיפוח היחסים משני הצדדים - אז מה אתה אומר? שאתה נותן 100% בזוגיות שלכם והיא לא נותנת כלום????????

וממי אתה מבקש צידוק לבגידות שלך? מהגברים בפורום?

אתה יצאת בפוסט הזה פשוט חזיר וצבוע.

דוקא הבנתי אותו.

ההנחה במה שאת אומרת שהיא מתלבשת וכו' שמבחינתו היא צריכה לעשות את הדברים האלה בשבילו, אבל עם כל הכבוד היא צריכה לעשות את זה רק בשביל עצמה. אולי היא במצב נפשי מסוים שגורם לה להזנחה עצמית. אני באמת לא מכירה את המקרה.  בעיני זה בסך הכל תירוץ בשבילו לעשות את מה שהוא רוצה לעשות, כי כמו שכתבתי אם הבעיה שלו היא במראה שלה גם אם היא לא תזניח את עצמה עדיין יכול להיות מקרה שחיצונית משהו יפריע לו.

יום טוב לכולםemo_01.png

תודה לך אומגה אני אשתדל לא לרדת לרמה הזאת של הכפשות וגידופים אז ברשותך אני לא אתייחס לתגובה שלך.באשר לך אלינור לאישה שאיתי אני נותן ונתנתי לא פחות ממנה את מיטב שנותי טיפוח הילדים ואת כל העזרה שצריך אנחנו שותפים מלאים בכל הקשור בבית ותפסיקו עם העניין שנשים נותנות נשים גם מקבלות את עדיין חושבת כמו אישה בשנות השישים אנחנו התקדמנו מאז גברים עושים הכל חוץ מללדת . ועכשיו בקשר לזוגתי שאותה אני מכבד מעבר לכל מה שאתן חושבות , בסך הכל כתבתי תגובה למכתב שכאילו נכתב מהאישה שאיתי ,אי אפשר ללמוד מזה שום דבר שקשור בזוגיות שלי זו תגובה על תגובה סתם טיפ לחיים כי לפעמים לנשים יש נטיה לשכח שבן הזוג שלה צריך לדעת רוצה שתהי שם בשבילו למענו ברגעים העי אינטימיים היות ואת אלינור עדיין לא נשואה אז אני יכול להבין אותך ואת תגובתך , אבל אלה שכבר נשואות התגובה שלי מוציאה אותן מדעתם כי כשיו הן מבינות איך מרגיש גבר שהאישה שלו חושבת שהוא ברור מאליו . 

אל תניח הנחות לגבי, שהן הנחות שגויות. 

אתה מזגזג בסיפורים שלך חופשי. אתה בעצמך כתבת שאתה מכור לריגוש וזו הסיבה האמיתית שאתה בוגד. פשוט תודה בזה. זה בכלל לא משנה איך אשתך תיראה.  אם למרות זה אתה מנסה בדיעבד לתת תירוץ לכך, לפחות תעשה את זה ברמה

יום טוב לכולםemo_01.png

אני מניח שאת מניחה הנחות שגויות לגביי כבר בהתחלה אני כותב אני אוהב את הריגוש מאוד ובזה אני דבק כל התגובה הזאת שלי אני מתכוון "לנשות הפורום" היא תגובה לתגובה ואם לא הובנתי אתכם הסליחה

אני לא אוסיף על חברותיי.

לכל מטבע שני צדדים, הכרתי גברים שהרשו לעצמם לאבד צלם אנוש.

וכנ"ל נשים.

לבגידה סיבות רבות ,אלו רק חלק מהן.

אל דאגה אלינור

כשהיא תכיר את המאהב שלה, היא תטפח את עצמה.

אולי ורק אולי כי הוא יחזר וישקיע בה.

אל דאגה אלינור

כשהיא תכיר את המאהב שלה, היא תטפח את עצמה.

אולי ורק אולי כי הוא יחזר וישקיע בה.

emo_01.png

יום טוב לכולםemo_01.png

אישה!

בשביל מי היא מתאפרת מתלבשת שמה בושם?

בשביל עצמה ? בשביל בעלה ? או בשביל האסור?

תחשבו על זה ,

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

הבנתי אלינור מצטער שזה לא עושה לי את זה אני מתכוון זה ילדותי מידיי אני לא מתכוון להתנגח בך ומה שכתבת לא מהווה אתגר סורי בדרך כלל את כותבת דברי טעם פה טיפה נסחפת וזה מעבר להבנתך . לא כל מי שמגיב מבין ולא כל אחד יכול לשפוט ככה אני נוהג לפחות אני לא שופט אף אחד מלבד לתת עיצה שמשהו מבקש או תגובה למי שרוצה שנגיב ותמיד מתוך כבוד ואני גם יוצא מנקודת הנחה שאף אחד לא דומה לשני ואין אהבה אחת שווה לכולם כל אחד עושה את מעשיו מסיבותיו הוא וכולם ילדים גדולים וכולם יודעים ומוכנים אני מקווה להתמודד עם כל מה שהם עושים . זהו אלינור אני מקווה שמצינו את הנושא עד תום בכל מקרה אני ממש לא ילד לידיעתך

אצלכם הכל נפלא עם הגיל

השיער באופן פלא צונח מהראש לאף ולאוזניים

אתם סוחבים הריון מדומה תמיד בחודש תשיעי

לפעמים הרביצה מול הספה משכיחה מכם מילה טובה

ופתאום יום נישואים

ויחס בסיסי.

הכללות זה הכי גרוע ברון.

כל אחד יוצא מסיבותיו הוא.

לפעמים זה מה שכתבת ולפעמים סתם צורך לחמוד לצון זיון. 

ועכשיו כשאין שמיים 
רק רסיסים של חוסר הבנות 
ונדמה שאי אפשר לראות 
ולא נשאר מקום לטעות.emo_91.png

https://www.youtube.com/watch?v=19-GmbnveEw

נאה דורש " כבר לא ילדים ואנחנו אחראים למעשינו לטוב ולרע נקווה לטוב

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה