סליחה

סליחה

סליחה אישתי היקרה סליחה על שלא יכולתי להעניק לך את מה שאני מעניק לאחרות סליחה. סליחה על החיים הכפולים סליחה

סליחה כי אכפת לי ממך כי את מאוד חשובה לי כי את אימא של הילדים שלי ואני אשתי אם היית יודעת או שזה היה מתגלה כנראה שלא הייתי חי עוד במחיצתך . סליחה אני עוד מבקש שאם היית יודעת ומציבה לי תנאי הייתי בוחר לחיות לבד כי אני לא בנוי להיות רק של אחת סליחה. טוב שהמצב הוא כמו עכשיו ככה שלא ידעת ולא נפגעת אחרת לעולם לא הייתי סולח לעצמי אני מקווה שלעולם זה לא יתגלה ואולי התדירות תרד ותרד. סליחה אישתי שאני לא יכול את זה ממך לבקש אבל אני מקווה שתמחלי לי בכל מקרה סליחה ומחילה אני אהיה לצידך ככל שידרש.

תמיד כשה אני עומד כבר לעזוב היא מנסה לומר שיהיה עוד טוב 

סליחה אישתי היקרה סליחה על שלא יכולתי להעניק לך את מה שאני מעניק לאחרות סליחה. סליחה על החיים הכפולים סליחה

סליחה כי אכפת לי ממך כי את מאוד חשובה לי כי את אימא של הילדים שלי ואני אשתי אם היית יודעת או שזה היה מתגלה כנראה שלא הייתי חי עוד במחיצתך . סליחה אני עוד מבקש שאם היית יודעת ומציבה לי תנאי הייתי בוחר לחיות לבד כי אני לא בנוי להיות רק של אחת סליחה. טוב שהמצב הוא כמו עכשיו ככה שלא ידעת ולא נפגעת אחרת לעולם לא הייתי סולח לעצמי אני מקווה שלעולם זה לא יתגלה ואולי התדירות תרד ותרד. סליחה אישתי שאני לא יכול את זה ממך לבקש אבל אני מקווה שתמחלי לי בכל מקרה סליחה ומחילה אני אהיה לצידך ככל שידרש.

עכשו תדפיס את זה יפה ותתלה על דלת המקרר...

הלו לנשוי ממונטה קרייסס.

סתם כך כי פתאום נוצר מרווח זמן שבו יצאתי לשאוף אוויר בחלון אחר, כן, בזה הפורום, אז נטלתי את החופש לנסח מכתב תשובה ובאמת ברוח טובה. ליקטתי מפה ומשם, מתוך מחשבות כמוסות של נשים, מתוך חרדות עמוקות מתוך מקטעי זכרונות (של חברות כמובן)  ובעצם מתוך ההוויה הנשית שלא תבינו אתם הגברים (ואולי כן)...

יום רודף יום, והסקס רדום, אותן תנוחות ואותן גניחות. רגע לפני כל הריטואל הצפוי הזה התעניינת מה היה באסיפת ההורים, וזהו יקירי משחקנו המקדים. ניסיתי להדליק אותך בסט תחרה מיזערי, אבל מרכז עניינך היה בעפעוף הנונשלנטי של גל גדות מספרת על עיכוס תחת רזה שהוקרן בטיוי, בועת המחשבות השקופה שלך (״אישתי - אז מה כבר חדש...״) התנפצה בפרצופי. למחרת הלכתי לחנוק כרטיס אשראי על עוד שימלה סקסית שיתכן ותעורר את מבטך - אחד או שניים למרות משקל גופי שעלה, דרלינג, האוכל הפך להיות נחמה מישנית באין מושיע. בדרך הביתה ראיתי אותך חומק מהשכנה, ליבי התכווץ אך שתקתי, כי ליצור סערה גדולה זה להסתכן בהחלטות הרות גורל, דברים קשים יאמרו ואין מחיקת עוונות. אני יודעת שאתה בונה את תדמיתך הגברית מתוך פינות חשוכות ולי אין אומץ לנער מצעים. בינתיים אנחנו כך כמו זוג עיוורים, ואולי יום אחד כשאתפכח יתהפכו היוצרות ואז אני אכתוב לך מכתב מלא סליחות.

* הנאמר לעיל אינו נלקח מדמויות אמיתיות emo_01.png

יאללה אנשים, חג שמח לכם ורק טוב emo_39.png

הלו לנשוי ממונטה קרייסס.

סתם כך כי פתאום נוצר מרווח זמן שבו יצאתי לשאוף אוויר בחלון אחר, כן, בזה הפורום, אז נטלתי את החופש לנסח מכתב תשובה ובאמת ברוח טובה. ליקטתי מפה ומשם, מתוך מחשבות כמוסות של נשים, מתוך חרדות עמוקות מתוך מקטעי זכרונות (של חברות כמובן)  ובעצם מתוך ההוויה הנשית שלא תבינו אתם הגברים (ואולי כן)...

יום רודף יום, והסקס רדום, אותן תנוחות ואותן גניחות. רגע לפני כל הריטואל הצפוי הזה התעניינת מה היה באסיפת ההורים, וזהו יקירי משחקנו המקדים. ניסיתי להדליק אותך בסט תחרה מיזערי, אבל מרכז עניינך היה בעפעוף הנונשלנטי של גל גדות מספרת על עיכוס תחת רזה שהוקרן בטיוי, בועת המחשבות השקופה שלך (״אישתי - אז מה כבר חדש...״) התנפצה בפרצופי. למחרת הלכתי לחנוק כרטיס אשראי על עוד שימלה סקסית שיתכן ותעורר את מבטך - אחד או שניים למרות משקל גופי שעלה, דרלינג, האוכל הפך להיות נחמה מישנית באין מושיע. בדרך הביתה ראיתי אותך חומק מהשכנה, ליבי התכווץ אך שתקתי, כי ליצור סערה גדולה זה להסתכן בהחלטות הרות גורל, דברים קשים יאמרו ואין מחיקת עוונות. אני יודעת שאתה בונה את תדמיתך הגברית מתוך פינות חשוכות ולי אין אומץ לנער מצעים. בינתיים אנחנו כך כמו זוג עיוורים, ואולי יום אחד כשאתפכח יתהפכו היוצרות ואז אני אכתוב לך מכתב מלא סליחות.

emo_45.png אהבתי, תיארת יפה ובמדוייק את רוב הסיבות שהביאו אותנו הנשים לכאן.

הלו לנשוי ממונטה קרייסס.

emo_45.png אהבתי, תיארת יפה ובמדוייק את רוב הסיבות שהביאו אותנו הנשים לכאן.

אך למה רוב הגברים מרגישים דומה מהצד האחר?

אני יכול לכתוב מונולוג משלי והוא יהיה דומה להפליא רק תשליל של בכתוב לעייל.

"בוקר טוב אישתי, לא יודע אם שמת לב אבל ליטפתי אותך שנכנסנו למיטה והנחירות שבקעו מיד אחר כך לא ממש סימנו לי תשוקה. כן אני יודע שקנית בגד חדש שמתי לב למטרז' את לא חושבת ששלוש חב. של שוקולד אפילו במחזור זה מוגזם?

אני מבין ששיחת נפש עם החברה לא יכולה להדחות אבל למה במיטה ועוד 3 שעות? יוצאים הערב? לאמא שלך? אצלי זה לא נקרא יציאה. 

כן אני יודע שהילדים שיגעו אותך כל היום ואין לך חשק כי היה לחוץ בעבודה, אבל, קצת פורפורציה-הילדים נושקים ל20 ואת עובדת בשליש משרה, את הזבל הורדתי ואפילו בישלתי את הארוחה-אז למה את כל כך עיפה.

אני מבין שאת מכורה ליוגה והמדריך שם מדהים האם זה בגלל שהוא בן עשרים ואני כבר מזמן שכחתי את הארבעים?

בקיצור בנות-הסיפורים האלו נמצאים שני עברי המראה!

מסקנה - או ביחד או שכל אחד הולך לדרכו, זוגיות היא לא מגומי ואינה נמתחת.

מסקנה - או ביחד או שכל אחד הולך לדרכו, זוגיות היא לא מגומי ואינה נמתחת.

emo_45.png     emo_39.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

חג , ואני מבליח מבין האוכל והאורחים.

אני מכריז על תיקו בסליחות

חג או לא חג ,

לא צריך לריב . לבקש סליחה , ולשכוח את מה שהיה

מה שהיה נשכח מזה , מה שיהיה לא משנה , מה שהבקש בעולם כזה תן לי את היום הזה

emo_91.png   emo_49.png   emo_113.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים