כיצג גבר יכול להתגבר על בגידה של האישה עם החבר הטוב שלו ???

הכיצד גבר יכול להתגבר על בגידה של האישה עם החבר הטוב ביותר שלו, כשהוא תופס אותם על חם במיטה הזוגית שלהם ???

בנוסף, האם מבחינה מוסרית האשמה על החבר הטוב גדולה יותר , מאשר על האישה, או להיפך ???

האם ניתן לסלוח על מעשה כזה, (לחבר ברור שלא), אבל האם ניתן לשקם זוגיות כזאת באופן כזה, ללא משקעים, שיפגעו בעתיד ואיכות הזוגיות, ולא יגרמו לבסוף למפח נפש, שמצטערים עליו לאחר מכן.

תודה.

שנה טובה לכולם.

אתה רציני?

יום טוב לכולםemo_01.png

אתה רציני?

אלינור היקרה,מה חדש תחת השמש ?

אוו'ש ! 

לא נעים ... כמו שלא "לא לוקחים מפתח של חביתוש" 
"לא בוגדים במיטה הזוגית" .... זה הכי מבזה ... והטופינג ... זה עם החבר הטוב.

אז כך...

- צועקים
- כועסים
- בוכים 
- מרגישים שהעולם חרב עליך
- מרגישים שאין מוצא 
... ואז כועסים שוב ... וצועקים יותר חזק... ומתעיפים נפשית ופיזית 
ואחרי זמן מה ... 

שואלים:

- למה... מה לא היה בסדר ... כי אשמים יש שלושה. כל אחד ברמה שלו
- את החבר זורקים לכל הרוחות...
- את האישה בוחנים .... האם זה סופי ... האם זה בר תיקון ... ולפי זה מחליטים
- סליחה לשיטתי ... לא קימת ... יש הבנה, הדחקה, רצון להמשיך ... ואולי הכאב יתכהה פעם ... ויהיה אפשר להמשיך.

אבל לא להמשיך בשגרה ... כי שגרה(ע) .... זה רע ...    

בהצלחה !

הרבה אוויר !

הכיצד גבר יכול להתגבר על בגידה של האישה עם החבר הטוב ביותר שלו, כשהוא תופס אותם על חם במיטה הזוגית שלהם ???

בנוסף, האם מבחינה מוסרית האשמה על החבר הטוב גדולה יותר , מאשר על האישה, או להיפך ???

האם ניתן לסלוח על מעשה כזה, (לחבר ברור שלא), אבל האם ניתן לשקם זוגיות כזאת באופן כזה, ללא משקעים, שיפגעו בעתיד ואיכות הזוגיות, ולא יגרמו לבסוף למפח נפש, שמצטערים עליו לאחר מכן.

תודה.

שנה טובה לכולם.

קודם כל את החבר לקיבינימט.

אחרי זה אתה צריך לאסוף כוחות ולחשוב האם אתה יכול לשקם.

ותמיד יהיו משקעים לדעתי, למרות שלא הייתי בצד הנבגד.

היה חשש אבל הופרך.

( לכו תדעו)

ואני אישית לא הייתי יכול.

זה סוף הדרך המשותפת שלכם,

זה תמיד יהיה שם ביחוד כל פעם כשתכנס למיטה המשותפת.

הגיע הזמן לאסוף את עצמך, לעשות חושבים, לפרק יפה ככל הניתן את החבילה ולצאת לדרך חדשה.

הגיע הזמן לאסוף את עצמך, לעשות חושבים, לפרק יפה ככל הניתן את החבילה ולצאת לדרך חדשה.

אני לא הייתי ממהר לקבוע

אני לא הייתי ממהר לקבוע

זה מה שאני חושב כרגע,

לא הייתי מסוגל להכנס למיטה הזוגית עם הידיעה שהיכן שאני שוכב, חבר טוב זיין את אישתי.

פרקתי כבר פעם אחת בשביל פחות מזה.

אני לא הייתי ממהר לקבוע

זה מה שאני חושב כרגע,

לא הייתי מסוגל להכנס למיטה הזוגית עם הידיעה שהיכן שאני שוכב, חבר טוב זיין את אישתי.

פרקתי כבר פעם אחת בשביל פחות מזה.

אין לי מה לענות למי שהניסיון בידו.

תודה.

שנה טובה לכולם.

דרך אגב , כל פעם שמתפוצץ סיפור כזה אני מצטמרר מהמחשבה.

מעולם לא חשבתי על מי מנשות חבריי כאובייקט שניתן ליזום כלפיו.

אפילו שחשבתי שמצודדות ונחמדות.

תודה.

שנה טובה לכולם.

מזכיר לי בדיחה:

"בעל בא הביתה מוקדם מהצפוי ומוצא את אישתו במיטה עם חברו הטוב, משה הוא נזעק, לא מבין אותך? אני? אני חיב, אני נשוי לה! אבל אתה? למה?"

אני במקומך מאחר והמעשה כבר נעשה, הייתי בודק את המיטה של אשתו של החבר, היא לבטח ריקה!  אם זו לא נקמה? לפחות איזון.

סיפור לא פשוט, אחד הלאווים הגדולים, אם לא הכי גדול בעולם האסור.

קצת מזכיר לי הצעה דומה שקיבלתי ממישהו לפני לא כל כך הרבה זמן שדחיתי על הסף, מבלי לחשוב על זה אפילו רגע אחד נוסף. אני זוכרת שהייתי די בהלם פשוט לא האמנתי למשמע אוזני.

אבל לדעתי, שווה לנסות לתקן, כי בדרך כלל כמו שחיים כבר ציין, לסיפורים כאלה בדרך כלל יש יותר מ-2 צדדים, ממליצה לך לבדוק מה הביא אותה לעשות את המעשה, אולי זה יעזור לכם לנסות לשקם.

כואב לי מאוד לשמוע, מנסיוני, התחושות הן איומות, אני בתחילתו של תהליך, הרגשות מבלבלים, הכל כאוטי, יש ימים שבהם אני רוצה למות, אבל החלטנו לנסות שוב, אני מגלה על עצמי דברים חדשים, שנינו כואבים מאוד, השאלה הגדולה שאתה צריך לשאול את עצמך היא מהי בשבילך, נסה להפריד לרגע את הרגשות הפגועים ובדוק האם ישנה עוד אהבה? האם יתכן עתיד יותר טוב? האם אתה רואה את עצמך עם מישהי אחרת?. לכשתדע את התשובות לשאלות האלו, שבו ודברו ואח"כ לכו לייעוץ זוגי זה חשוב!! אני מאחלת לך בהצלחה 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר