הוא שיקר לגבי גילו .(לא משמעותי 4-5 שנים פחות (

הוא טוען שזה נקרא חטטנות ומרגיש שאולי אני אובססיבית 

אני מכירה את עצמי והמחלה הזו ,לא נמצאת בתוכי .

יש אנשים שקנאים לפרטיות שלהם ומן הסתם גם בגלל זה אין להם פייסבוק

אתמול הרגשתי חסרת בטחון שאני אולי חוצפנית .

בעולם האסור ובכלל יוצא לפגוש כל מיני מוזרים .

אני לא חושבת שהוא מוזר גם מאוד כיף לי איתו.

אני חושבת שבעולם הטכנולוגי של היום אפשר רק לגשת למחשב

ולדעת מה אכלתי אתמול .

לגבי לענות ולהעמיד במקום 

אני כותבת בפורום אחר ולכן  לא נעלבת מהר 

כשאדם אחר מביע את דעתו .

כשאתה כותב בפורום דיי הרבה זמן ,מכירים אותך 

היות ולא דוגלת במילון ניקים ,חיפשתי פורום לשאול .

תודה על תשומת הלב .

לעניות דעתי אין שום רע בבדיקה מי האדם איתו את נפגשת. אף יותר מאשר להציץ בפייסבוק. אנחנו מוסרים פרטים מטעים בפרופיל הציבורי שלנו על מנת להמנע מזיהוי, אך שכבר נוצר קשר האמת חשובה. במיוחד קשר אסור.

יש לך את כל התמיכה שלי ולדעתי גם רבים אחרים לבדוק את הגבר הבא, רק שקחי בחשבון שגם אודותייך יבדקו.

מהומה בכוס מיים... 

מלומדי מר Gray הטיב לכתוב, 

רבים מהפרטים האישים בשלב הגישוש מעורפלים כדי למנוע זיהוי.

כשנפגשים אני תמיד מעדיף כנות הדדית,

יש כאלה שיעדיפו לא לספר דבר על הבית ועל החיים האחרים אולי אפילו לא להזדהות בצורה מלאה.

ויש שהאסור שלהם יהפוך ל "כותל המערבי" וישמש כאזן קשבת בנוסף למצוות האחרות.

דבר אחד חשוב ... חיטוט בכלי האחר ... בסגנון סרטי המתח (הוא הולך לשרותים והיא הופכת לו את התיק ... לא לענין)

בגדול ה"מושא" רצה לשמור על פרטיות ... אולי קצת (או הרבה) לזייף בגיל (גם אני רוצה) זה שתפשת אותו משקר ... כנראה היה קשה לו...

אם הוא שווה לך אז דברי לליבו ... ואם לא יבוא אחר        

מהומה בכוס מיים... 

מלומדי מר Gray הטיב לכתוב, 

רבים מהפרטים האישים בשלב הגישוש מעורפלים כדי למנוע זיהוי.

כשנפגשים אני תמיד מעדיף כנות הדדית,

יש כאלה שיעדיפו לא לספר דבר על הבית ועל החיים האחרים אולי אפילו לא להזדהות בצורה מלאה.

ויש שהאסור שלהם יהפוך ל "כותל המערבי" וישמש כאזן קשבת בנוסף למצוות האחרות.

דבר אחד חשוב ... חיטוט בכלי האחר ... בסגנון סרטי המתח (הוא הולך לשרותים והיא הופכת לו את התיק ... לא לענין)

בגדול ה"מושא" רצה לשמור על פרטיות ... אולי קצת (או הרבה) לזייף בגיל (גם אני רוצה) זה שתפשת אותו משקר ... כנראה היה קשה לו...

אם הוא שווה לך אז דברי לליבו ... ואם לא יבוא אחר        

הוא שיקר לגבי גילו .(לא משמעותי 4-5 שנים פחות (

הוא טוען שזה נקרא חטטנות ומרגיש שאולי אני אובססיבית 

אני מכירה את עצמי והמחלה הזו ,לא נמצאת בתוכי .

יש אנשים שקנאים לפרטיות שלהם ומן הסתם גם בגלל זה אין להם פייסבוק

אתמול הרגשתי חסרת בטחון שאני אולי חוצפנית .

בעולם האסור ובכלל יוצא לפגוש כל מיני מוזרים .

אני לא חושבת שהוא מוזר גם מאוד כיף לי איתו.

אני חושבת שבעולם הטכנולוגי של היום אפשר רק לגשת למחשב

ולדעת מה אכלתי אתמול .

לגבי לענות ולהעמיד במקום 

אני כותבת בפורום אחר ולכן  לא נעלבת מהר 

כשאדם אחר מביע את דעתו .

כשאתה כותב בפורום דיי הרבה זמן ,מכירים אותך 

היות ולא דוגלת במילון ניקים ,חיפשתי פורום לשאול .

תודה על תשומת הלב .

מסכים איתך לגביי המוזרים.

ויש נטיה לייפות את המציאות כדי להצליח.

אבל אם הלך לו למה לשקר?

ולדעתי זה מינורי יקירתי, אם הוא טוב לך, לכי איתו.

גם לדעתי אין שום פסול בלחטט קצת במידע שגלוי לעין כל, כמו הפייס, ספר הטלפונים, ורשתות חברתיות רלוונטיות אחרות.

הוא בשום אופן לא יכול לבוא אלייך בטענות שאת חוצפנית וחטטנית, רק כי הצצת בפייס שלו, המידע הזה נמצא ברשות הרבים וחשוף לכל אחד, מה גם שאני די בטוחה שגם הוא כבר עשה את החיטות שלו וסיפק את סקרנותו, 

ובפעם הבאה, פשוט אל תשתפי אותו, לא הכל הוא חייב לדעת. גם אני נהגתי כך, פשוט תספקי את סקרנותך, ועיזבי את הנושא.

לדעתי, אם הוא חשוב לך ואת רוצה להמשיך איתו, תנסי להחליק את הויכוח, ולכל אשה יש את הדרך שלה.

גם לדעתי אין שום פסול בלחטט קצת במידע שגלוי לעין כל, כמו הפייס, ספר הטלפונים, ורשתות חברתיות רלוונטיות אחרות.

הוא בשום אופן לא יכול לבוא אלייך בטענות שאת חוצפנית וחטטנית, רק כי הצצת בפייס שלו, המידע הזה נמצא ברשות הרבים וחשוף לכל אחד, מה גם שאני די בטוחה שגם הוא כבר עשה את החיטות שלו וסיפק את סקרנותו, 

ובפעם הבאה, פשוט אל תשתפי אותו, לא הכל הוא חייב לדעת. גם אני נהגתי כך, פשוט תספקי את סקרנותך, ועיזבי את הנושא.

לדעתי, אם הוא חשוב לך ואת רוצה להמשיך איתו, תנסי להחליק את הויכוח, ולכל אשה יש את הדרך שלה.

emo_45.png

חוצפן

אין מה לעשות ההתקפה זה לפעמים ההגנה הטובה ביותר

יום טוב לכולםemo_01.png

emo_45.png

חוצפן

אין מה לעשות ההתקפה זה לפעמים ההגנה הטובה ביותר

בדיוק !  אם הוא רוצה לשמור על סוג של חשאיות, עדיף שלא יימסור מידע בכלל, בטח לא לשקר.

מישהו כבר אמר - לשקר אין רגליים הוא לא יכול להגיע רחוק.

אל תתרגשי מהתגובה שלו ....אנשים חסרי ביטחון בדרך כלל משקרים ... והתגובה מעידה בסך הכול על הבושה שגילית אותו בעליבותו .. ולכן לצאת מהמבוכה בצורה ילדותית הוא תקף במקום לבקש סליחה על השקרים שלו ...לא שווה להתאמץ בשביל אדם כזה ... 

תתעלמי תמחקי ... ותתקדמי הלאה 

בהצלחה 

שי

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר