הוא בוגד בי!

הוא בוגד בי!

הבן זוג שלי בשנה האחרונה שהוא אהבת חיי, הוא משהו שלא חשבתי שיקרה לי עוד בחיים האלה, אחרי שעברתי גירושים מכוערים.

האיש הזה שחשבתי שהוא מלאך מהשמים, גבר שבגברים, האיש הכי מדהים בעולם- בוגד בי.

גיליתי את זה ממש במקרה. לא חיפשתי את זה. זה הגיע לי לידים לבד.

בשניה שראיתי את זה אמרתי לו-אתה בוגד בי!

הוא הלך לבית שלו ואני נשארתי המומה! פשוט המומה.

אבל זה עוד לא הכל,

ישבתי על המחשב.. חפרתי וחפרתי... וגיליתי משהו נוראי.

הוא בגד בי עם גבר!

הגבר שלי, שבחיים לא שיתף אותי ברצון שלו או בתשוקה שלו להיות עם גבר. לא חלמתי שזה עבר לו בראש פעם.. הייתי מזועזעת.

חייגתי אליו מיד! אימתתי את זה מולו. הוא לא הכחיש.

נבהלתי!

נפגעתי!

איך זה יתכן? יש לנו אהבה מושלמת. אנחנו זוג מושלם. הכל היה כל כך מושלם. איך זה יתכן? אלוהים מה אתה עושה לי?

למחרת נפגשנו.

הוא בכה. אני בכיתי. ניסיתי להבין ממנו למה? במקום מסוים רציתי גם לעטוף אותו שהוא עובר את הבלבול הזה לבד.

הוא נשאר איתי יומיים.

יומיים של בכי וכאב גדול. הוא אוהב אותי. זה ברור לי מאד.

למה הוא לא שיתף אותי? הייתי מבינה אותו. היינו עושים משהו עם זה..

למה הוא חיפש להכיר גם נשים?

מה יש לכם אתם הגברים? מה דפוק לכם בראש?

אוףף.. מה אני עושה.

כל כך הרבה אנשים יפגעו מפרידה כזאת. יש לי ילדים. הם אוהבים אותו אהבת נפש

מה אני עושה? אלוהים שלח לי סימן!

בוקר ושבוע טוב!!!

קודם כל נתחיל בזה שאין דבר כזה מושלם.

ובעניין שלך זו הייתה פנטזיה שלו שהוא מימש.

( אלא אם כן הוא יצא מהארון).

מה שלא הגיוני כי את אומרת שהוא חיפש נשים.

כמו שאת כותבת , יש לך פתיחות ואהבה אליו.

אולי תדברו ותנסו להפוך את זה למשהו שלכם, ואני אומר את זה בהסתייגות.

כוונתי להתנסויות מיניות משותפות.

ואם הוא כזה מושלם לפי מה שאת אומרת, חבל לאבד אותו.

אין הרבה כאלה.

הוא לא בגד בך אם כבר הוא בגד בעצמו ואת יקירה יכולה רק להנות מהמצב.

אין דבר כזה בגידה במערכת יחסים , נכון שאת ציפית שהוא יהיה רק שלך אבל זה לא עובד ככה הגוף והנשמה רוצים משהוא אחר

אז נכון שטוב לו איתך ולך איתו אבל יש לכל אחד גם צרכים אחרים. הבגידה היא רק בעניין אחד שהוא לא שיתף אותך בהעדפות שלו

שהוא לא אמר לך את האמת . אבל זה לא אומר שצריך לפרק הכל אולי תוכלי להפיק טועלת הרבה יותר טובה אם תגלי הבנה ותזרמי איתו

תמיד כשה אני עומד כבר לעזוב היא מנסה לומר שיהיה עוד טוב 

היי!

תנסו לדבר ולראות איך  העניינים מסתדרים לכם ,  בהצלחה  emo_02.png שירלי

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

הבן זוג שלי בשנה האחרונה שהוא אהבת חיי, הוא משהו שלא חשבתי שיקרה לי עוד בחיים האלה, אחרי שעברתי גירושים מכוערים.

האיש הזה שחשבתי שהוא מלאך מהשמים, גבר שבגברים, האיש הכי מדהים בעולם- בוגד בי.

גיליתי את זה ממש במקרה. לא חיפשתי את זה. זה הגיע לי לידים לבד.

בשניה שראיתי את זה אמרתי לו-אתה בוגד בי!

הוא הלך לבית שלו ואני נשארתי המומה! פשוט המומה.

אבל זה עוד לא הכל,

ישבתי על המחשב.. חפרתי וחפרתי... וגיליתי משהו נוראי.

הוא בגד בי עם גבר!

הגבר שלי, שבחיים לא שיתף אותי ברצון שלו או בתשוקה שלו להיות עם גבר. לא חלמתי שזה עבר לו בראש פעם.. הייתי מזועזעת.

חייגתי אליו מיד! אימתתי את זה מולו. הוא לא הכחיש.

נבהלתי!

נפגעתי!

איך זה יתכן? יש לנו אהבה מושלמת. אנחנו זוג מושלם. הכל היה כל כך מושלם. איך זה יתכן? אלוהים מה אתה עושה לי?

למחרת נפגשנו.

הוא בכה. אני בכיתי. ניסיתי להבין ממנו למה? במקום מסוים רציתי גם לעטוף אותו שהוא עובר את הבלבול הזה לבד.

הוא נשאר איתי יומיים.

יומיים של בכי וכאב גדול. הוא אוהב אותי. זה ברור לי מאד.

למה הוא לא שיתף אותי? הייתי מבינה אותו. היינו עושים משהו עם זה..

למה הוא חיפש להכיר גם נשים?

מה יש לכם אתם הגברים? מה דפוק לכם בראש?

אוףף.. מה אני עושה.

כל כך הרבה אנשים יפגעו מפרידה כזאת. יש לי ילדים. הם אוהבים אותו אהבת נפש

מה אני עושה? אלוהים שלח לי סימן!

מה את חושבת לעשות?  הוא דו מיני, נמשך גם לגברים וגם לנשים. ברור שהוא לא רצה לספר לך ותנסי גם להבין את זה, ברור שזאת הפרת אמון. קשה לי להאמין שתוכלי לחיות איתו בידיעה שיש לו גם צרכים שאת לא יכולה לספק, ואולי כן תוכלי...  מאחר והכנסת את אלוהים לתמונה, יש לי הרגשה שלא תוכלי להשלים או לזרום עם הנטיות שלו.

הכאב שלך זועק מהמשפטים... נורא עצוב לקרוא ... 

בתור אחד שהיה בשני הצדדים של החבל אני מבין היטב את מה שעברת.

מה שקרה לך זו אינה בגידה רגילה ואם זה מקל באיזה שהיא צורה, יש כנראה נסיבות מקלות אולי ... 

אני מניח ...
שהגבר שהיה איתך אינו סגור על המיניות שלו ...וכנראה זה לא נותן לו מרגוע.

אם זה הוגן כלפיך .... לא ! הוא היה צריך לשתף אותך או להזהיר ... אבל כנראה הוא אפילו לא הזהיר את עצמו. 

האם משהו מובטח לנו לכל החיים ... מלבד המוות ... אז גם כאן לא. לא זוגיות, לא משפחה ולא עבודה ... 
אנחנו רוצים את היציבות אבל לא תמיד היציבות רוצה אותנו.

... את היית פגיעה עוד לפני כן עם מסכת הגרושין שעברת... והוא נכנס לחייך ישירות ללב ... 

וכנראה גם עשה את כל הדברים הנכונים. ודווקא בגלל שהוא התאים לפסיפס ... הכעס גדול יותר.

אוויר, אוויר, אוייר... קחי אוויר .... אין מה לעשות מלבד מלהיות חזק בעבור ילדיך ובעבור עצמך. גם מחר השמש תזרח
הציפורים יציצו ובני זוג יבגדו זה בזה מסיבה כל שהיא.

אני אמכור לך את כל הקלישאות ... שבטווח הקצר לא יעזרו ובטווח הארוך בטוח שכן

הזמן יעשה את שלו, דלת נפתחת דלת נסגרת ... שנה חדשה התחלה חדשה.

שיהיה לך קל לשכוח  וקל להמשיך

דן

תעזבי אותו, אין לך מה לחפש עם גבר בוגדני, כנל לאשה בוגדנית אין מה לחפש אצל גבר אמין, ומובי דיק אני הייתי בתול עד גיל 25 ואני נראה טוב כל כך שקיבלתי בקשות לדוגמנות וגם הייתי גבר גבר כל חיי, אני אמין ותמיד אהיה אמין, שמרתי את עצמי בשביל האחת ותאמין לי שאיבר המין שלי סקסי גברי גדול ויפה בדיוק כמו שאר הגוף והפנים שלי ואני גבר הכי אמין בעולם אז זה מוכיח שלא כולם גברים בוגדניים מסריחים כמוך, יום טוב, הודעה לאנשים בוגדניים => אתם בטח חושבים שאתם לא עושים משהו רע ושהכל סובב סביבכם ואתם אנוכיים ואתם רק מחפשים ריגושים, אתם רוצים צומת לב, ואני יגיד לכם משהו, גבר או אשה שיבגוד-תבגוד איתכם אז הוא או היא תבגוד-יבגוד בכם כשיתחשק להם, בדיוק כמוכם, כל היופי באהבה זה אמון ומי שלא אמין לא חיי, אתם אוהבים סיכונים אז אתם הולכים לבגוד, יותר עדיף להסתכן בזיון במועדון מאשר לבגוד, אז מה שאני יכול לומר לכם זה ככה, לא כולם כמוכם.... יש מלא אנשים אמינים ששומרים אמונים ולא מחפשים ריגושים או מזיינים מהצד, מי שלא שמח במערכת היחסיים שלו אז שיתגרש, ומי שנשאר ומשחק משחק מסוכן צריך להבין שאתם יודעים שמה שאתם עושים זה אסור ואתם עדיין עושים את זה, רוצים הוכחה שאתם יודעים שזה רע ואסור? העובדה שאתם מסתירים את הקשר הסודי זאת ההוכחה שאתם זבל של האנושות, אם הייתם חושבים שאתם עושים משהו בסדר אז לא הייתם מסתירים את זה, יום טוב ומקווה שתהיו אנשים נורמלים באחד הימים, יום יבוא ותהיו זקנים ואז תאכלו את עצמכם מבפנים אני מבטיח לכם.

תעזבי אותו, אין לך מה לחפש עם גבר בוגדני, כנל לאשה בוגדנית אין מה לחפש אצל גבר אמין, ומובי דיק אני הייתי בתול עד גיל 25 ואני נראה טוב כל כך שקיבלתי בקשות לדוגמנות וגם הייתי גבר גבר כל חיי, אני אמין ותמיד אהיה אמין, שמרתי את עצמי בשביל האחת ותאמין לי שאיבר המין שלי סקסי גברי גדול ויפה בדיוק כמו שאר הגוף והפנים שלי ואני גבר הכי אמין בעולם אז זה מוכיח שלא כולם גברים בוגדניים מסריחים כמוך, יום טוב, הודעה לאנשים בוגדניים => אתם בטח חושבים שאתם לא עושים משהו רע ושהכל סובב סביבכם ואתם אנוכיים ואתם רק מחפשים ריגושים, אתם רוצים צומת לב, ואני יגיד לכם משהו, גבר או אשה שיבגוד-תבגוד איתכם אז הוא או היא תבגוד-יבגוד בכם כשיתחשק להם, בדיוק כמוכם, כל היופי באהבה זה אמון ומי שלא אמין לא חיי, אתם אוהבים סיכונים אז אתם הולכים לבגוד, יותר עדיף להסתכן בזיון במועדון מאשר לבגוד, אז מה שאני יכול לומר לכם זה ככה, לא כולם כמוכם.... יש מלא אנשים אמינים ששומרים אמונים ולא מחפשים ריגושים או מזיינים מהצד, מי שלא שמח במערכת היחסיים שלו אז שיתגרש, ומי שנשאר ומשחק משחק מסוכן צריך להבין שאתם יודעים שמה שאתם עושים זה אסור ואתם עדיין עושים את זה, רוצים הוכחה שאתם יודעים שזה רע ואסור? העובדה שאתם מסתירים את הקשר הסודי זאת ההוכחה שאתם זבל של האנושות, אם הייתם חושבים שאתם עושים משהו בסדר אז לא הייתם מסתירים את זה, יום טוב ומקווה שתהיו אנשים נורמלים באחד הימים, יום יבוא ותהיו זקנים ואז תאכלו את עצמכם מבפנים אני מבטיח לכם.

קישטה יה אהבל.

מי הרשה לך להכנס לכאן?

יש מנהל שיחסום את הלכלוך הקטן הזה?

אחרי שתרגעי קצת, תשאלי אותו איך הוא רואה את עתידכם המשותף,

ברור שזו נקודת מפנה קריטית ביחסים שלכם ורק אתם [או עם יעוץ טוב] יכולים לבדוק איך ואם ממשיכים.

לילדים מסבירים כי הם יחילו מהר לשאול שאלות ואת צריכה להיות מוכנה עם תשובות. 

לפעמים החיים נותנים לנו בעיטה בפנים, צריך להתרומם ולמצוא דרך חדשה כי שום דבר שהיה, לא יהיה.

אחרי שתרגעי קצת, תשאלי אותו איך הוא רואה את עתידכם המשותף,

ברור שזו נקודת מפנה קריטית ביחסים שלכם ורק אתם [או עם יעוץ טוב] יכולים לבדוק איך ואם ממשיכים.

לילדים מסבירים כי הם יחילו מהר לשאול שאלות ואת צריכה להיות מוכנה עם תשובות. 

לפעמים החיים נותנים לנו בעיטה בפנים, צריך להתרומם ולמצוא דרך חדשה כי שום דבר שהיה, לא יהיה.

וואלה מזמן לא קיבלתי כל כך הרבה מחמאות, חשבת פעם להיות מאמן אישי?  עם התובנות שלך תוכל לעשות יותר כסף מזונת צמרת... 

וואי!!!

אותך לא ראינו מזמן כאן.

מה שלומך מושון?

הם עבדו עליך לא?

והבתולים בשכל שלך כנראה לא בותקו עדיין.emo_06.png

זה כל כך קשה לשמוע,בזמן האחרון לכל מקום שלא אפנה אני רואה אנשים נבגדים, משהו שלפני חודש לא חשבתי שקיים בכזו כמות, לא יודעת אולי אני תמימה מידי לעולם הזה, ובקשר למצב המשוגע הזה, אתן לך עצה שיישמתי על עצמי, את צריכה לברר לעצמך מה מערך הגבולות שלך, עד כמה את קשורה אליו והאם לדעתך יש על מה לדבר, אח"כ נסו לבדוק ביחד מה ניתן לעשות בקשר לעתיד והכי חשוב לכו לייעוץ זוגי. 

שלום לאישה

פנייתך למחלקה של מעלה, אל הבוס עצמו (מתחיל ב-א׳), מעידה על אי הבנתך שאלוהים כבר לא בורא מלאכים, כבר מזמן נואש מההגדרה שלמות ואפילו עצם עין ״לתופעת״ משכבי זכר. כולו היה תקווה כשברא לנו את התובנה בנסיון חיים המזהיר מפני מצבי קיצון כאלה של פנטזיית השלמות.

אז הנה, רצית סימן...

אני רק המזכירה שמעבירה לך בתמציתיות כי המחלקה מפוצצת בפניות.

emo_28.png

וכעת ברצינות - הכל מתמתן עם הזמן. זה לא את - זה הוא.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר