אהבה נכזבת

אהבה נכזבת

בקשת עזרה בבקשה לא לשפוט.
נשואה 12+3 בשש שנים האחרונות אני נמצאת בפלונטר רגשי שלא מצליחה להשתחרר מימנו.
עובדת שנתיים וחצי מדריכה בעבודה הקודמת שלי עבדתי עם גבר המבוגר ממני בעשור ילדים גדולים התאהבנו שעבדנו יחד זה היה בעבודה דיבורים רגשות נשיקות לא היו פגישות פחדנו הרבה פיצוצים מריבות הקשר לא הלך לשום מקום לא הצלחתי להתנתק תמיד חזרתי לחדש איתו.רצה הגורל ועזבתי את העבודה בהתחלה ניתקנו ושוב חידשתי פעם ראשונה התחלנו להיפגש בסתר היה גם מגע חלקי המון לחץ בסוף התפוצץ הוא ניתק אני לא הייתי מסוגלת כבר כאב לי שניתק המשכתי הלאה בכאב גדול.ניסיתי ליצור הוא התעלם.ויום אחד שלח מייל קבוצתי הגבתי התחלנו לדבר במייל הייתי בהריון נותק ושוב חידשתי כבר ילדתי אז אמר שחבל שנפרדנו ויכולנו להישאר כי רצינו פחדתי לחדש איתו ואט אט חזרנו להיות בקשר טלפוני אינטנסיבי הוא הצהיר שלא יתגרש אבל רוצה בקשר שלנו כי אוהב אותי תמיד אני לא ני פגשתי איתו פחדתי הוא לחץ ומשלא הסכמתי חודשיים טען שנעבור לקשר רדוד כעסתי טענתי שלא אוהב לא הרפתי עד שרשמתי לו מייל שאם לא ממשיכים בקשר קרוב בלי יותר מדיי להיפגש אז מנתקים והוא אמר שאני חושבת רק על עצמי והוא רוצה פגישות שיש בהם מגע חלקי ולראות אותי אחרת הוא מתוסכל ואני הסברתי שקשה לי שאין מחוייבות לכן מסכימה לקשר טלפוני ופגישות פעם ב ללא מגע.כמובן זה לא הלך ושלחתי לו מייל שמנתקים ובאותו מיום הוא רושם לי מייל שאישתו ראתה והוא מנתק איתי כל קשר מאוד נפגעתי וה חזרתי לי מייל מכוער שהוא אשם וה רצה כי כאב לי שפתאום מתנהג כלא אוהב. יום למחרת עלה מולי בוואטסאפ וביקש שא שלח לו המייל ששלחתי לו שהוא כותב שאוהב אותי ושהוא רצה ושאני סירבתי לו שאישתו תבין שלא שכבנו הבנתי שהוא עשה העמדת פנים עבורה שתאמין בו הייתי המומה אמרתי שהיו רק דיבורים בסוף הוא עוד כותב לי שלא רוצה שום קשר איתי וש מייל ששלחתי לו בשישי גרר שאיבד את.משפחתו.אני המומה כואבת לא מבינה אייך גבר שמיליון פעמים אמר שאוהב אותך.
יודעת שצריכה להמשיך הלאה רוצה לשכוח מאוד אייך אני מצליחה בזה מה עושה בעלי בבית מודע לסיפור הוא תומך וכועס גם יחד לא חשוב שלא שכבתי אבל אני החב שלי פגוע אייך אני מלא טועה יותר אייך אני לא פונה אליו יותר ומקבלת שוב ושוב סטירות.אני יודעת שהוא חושב שאולי פגעתי בו במתכוון כי מלא שלדעתי בעצמי
השאלות שלי הן אייך אני מצליחה לוותר אני כל הזמן מחפשת סיבות לפנות אני לא עושה זאת כרגע אבל מפחדת להישבר.
אני לא מצליחה אני רוצה להתנתק מימנו רגשית אני לא רוצה גם..
אייך אני מצליחה
אני סובלת מבפנים מתפקדת רגיל משתדלת.
אבל מבפנים ממשיכה לאהוב אותו.
חושבת מה הוא אייך יכול ?
אספתי את עצמי התנתקתי השקעתי בחיים שלי ואפילו הצלחתי לשכוח קצת.ואז כמו משום מקום בחיים לא הייתי מאמינה זה מאוד לא מתאים לו הוא שולח לי מייל שבו הוא כותב לי שהקשר שלנו עשה לו רע שזה גרם לו להתרחק ממשפחתו וכמעט להיפרד מכולם ושאז שאמרתי לו אז שאני יודעת שהוא אוהב אותי אז הוא אמר לי ושאני טועה כי אם היה אוהב אותי אז היה נשאר איתי ושהוא מנסה לשקם את החיים שלו עם משפחתו ועם בת זוגתו ושהוא פתוח איתה היום ומספר לה מה מרגיש הייתי המומה אייך הוא רושם לי ומה פתאום הריי לא שאלתי אותו כלום ומה פתאום טורח להסביר את הדברים.
אני לא מפסיקה לאהוב אותו מה אני עושה למה אני מסרבת להתנתק מגבר שהתייחחס אליי ככה משהו בלב שלי אומר שהוא לא סתם אמר שהוא אוהב אותי כל השנים ושהוא עדיין אוהב.

חייבת לחדדהוא תמיד רצה שנהיה יחד ובכל פעם שהיינו הוא לא היהמפסיק לאמר כמה הוא אוהב אותי וגם הרגשתי היינו חוזרים פשוט כל הזמן למרות כל המריבות הקשות ועכשי כאילו ניתק בגלל שראתה את המייל והלב שלי יודע שהוא אוהב אותי אני מכירה אותנו יודעת שאנחנו חסרים אבל אייך הוא יכול היה להתנהג כך. מאידך די ברור לי שלא מסוגלת להיות בקשר לא מחייב אני לא בנוייה לזה בכלל.\

אייך שוכחים מה עושים אני מרגישה כאילו חסר לי משהו בדם.

אני מתפקדת בסדר גמור גם היחסים הכל טוב לכאורה אבל בפנים חסרה לי האהבה שלנו הנשיקות אני יודע אייך היה לנו אין הרגשה כזו ....אני די בטוחה...

סיפור מוזר של אישה חלשה.

נסי לשים כמה נקודות ופסיקים במגילה של ואפשר יהיה להבין בצורה ברורה יותר.

אל תאמיני ללב שלך, הוא אומר ל מה שאת רוצה לשמוע.

הבחור רק רצה לזיין אותך והכל הסתבך לך.

רצית עזרה? לכי לפסיכולוג טוב שיטפל בך. 

היי נעים מאוד!

מקווה שהכל יהיה בסדר

בהצלחה !  חג שמח!

ממני  shirly d

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

חייבת לחדדהוא תמיד רצה שנהיה יחד ובכל פעם שהיינו הוא לא היהמפסיק לאמר כמה הוא אוהב אותי וגם הרגשתי היינו חוזרים פשוט כל הזמן למרות כל המריבות הקשות ועכשי כאילו ניתק בגלל שראתה את המייל והלב שלי יודע שהוא אוהב אותי אני מכירה אותנו יודעת שאנחנו חסרים אבל אייך הוא יכול היה להתנהג כך. מאידך די ברור לי שלא מסוגלת להיות בקשר לא מחייב אני לא בנוייה לזה בכלל.\

אייך שוכחים מה עושים אני מרגישה כאילו חסר לי משהו בדם.

אני מתפקדת בסדר גמור גם היחסים הכל טוב לכאורה אבל בפנים חסרה לי האהבה שלנו הנשיקות אני יודע אייך היה לנו אין הרגשה כזו ....אני די בטוחה...

את מחפשת תשובות אבל מסרבת להכיר במציאות. אוהב/לא אוהב?  מה זה חשוב?  הוא לא נותן לך את החום והאינטימיות שאת זקוקה להם, שובר לך את הלב פעם אחר פעם, ואם הוא יגיד שהוא אוהב אותך? זה יגרום לך להרגיש יותר טוב? תרגישי שיש שוויוניות? בתכלס הוא לא רוצה אותך, בכל אופן הוא לא רוצה את סוג הקשר שאת מחפשת.

את צריכה להגיע להכרה שאין לך סיכוי איתו, לא בא לו, את לא עושה לו את זה, זה בכלל לא משנה, תשתחררי ממנו ותחפשי הלאה. הוא לא שווה את כאב הלב שהוא גורם לך.

בהצלחה

נראה לי שאת מאוד נרגשת ככה זה עולה מן הכתב הנורא טעון ורגשי. בכל אופן את גבירתי היקרה לא צריכה וגם אין לך את זה אסור לך לקיים יחסים מחוץ לנשואים את לא בנויה לזה . אם את חייבת תעשי את זה מסודר תפרדי מבעלך ותצאי לשוק פו"פ .

נ.ב אם את רוצה לכתוב פה את חייבת לשים לב לניקוד כי מאלף השבלולים מאלף אותנו להצמד לזה.

תמיד כשה אני עומד כבר לעזוב היא מנסה לומר שיהיה עוד טוב 

נראה לי שאת מאוד נרגשת ככה זה עולה מן הכתב הנורא טעון ורגשי. בכל אופן את גבירתי היקרה לא צריכה וגם אין לך את זה אסור לך לקיים יחסים מחוץ לנשואים את לא בנויה לזה . אם את חייבת תעשי את זה מסודר תפרדי מבעלך ותצאי לשוק פו"פ .

נ.ב אם את רוצה לכתוב פה את חייבת לשים לב לניקוד כי מאלף השבלולים מאלף אותנו להצמד לזה.

אני חייב לציין שאתה מתקדם.

לא נראה לך במבט שני ברור יותר?

כבר הרבה זמן שאני לא רואה "מבט שני" אבל כשאתה שם משהו על ה"מוקד" אז אי אפשר להתעלם.

בקיצור כן זה ברור יותר אבל לפעמים החוסר ניקוד לא פוגם בהבנת הנקרא "לפעמים"

תמיד כשה אני עומד כבר לעזוב היא מנסה לומר שיהיה עוד טוב 

איך אומרת וורדה?

זרקי אותו לכל הרוחות! 

לא הבנתי למה היה צריך לשלוח את המייל האחרון ההוא אחרי תקופת נתק, רק כדי לומר לך שהיחסים איתך עשו לו בלגן בבית? סליחה! הוא לא יודע להיזהר יותר? האחריות היא לא בעיקר עליו? מה את קשורה לזה? כאילו שאת האשמה העיקרית פה, כאילו שאת זאת שהלכת ודפקת להם בדלת והודעת לאישתו על הרומן, 

למרות שהוא מבוגר ממך בעשור, נראה לי שהוא הילדותי בסיפור הזה, חסר אחריות, והכי גרוע, מעדיף לזרוק את הבוץ והרפש על מישהו אחר, חוץ מאשר על עצמו.

מצטערת, לדעתי הוא לא שווה את הדמעות שלך ובטח את כאב הלב שלך, תנסי למצוא מישהו בוגר יותר, לא רק בגיל.

כבר הרבה זמן שאני לא רואה "מבט שני" אבל כשאתה שם משהו על ה"מוקד" אז אי אפשר להתעלם.

בקיצור כן זה ברור יותר אבל לפעמים החוסר ניקוד לא פוגם בהבנת הנקרא "לפעמים"

אתה מדבר על מוקד מהטלוויזיה? 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר