מחפש מישהי שתצפה בי במפגש

שלום לכולם!

פרסמתי גם בשרשור הרלוונטי...

אני בן 29, נשוי, מתל אביב, מחפש מישהי שחושבת שתהנה מלצפות בי מהצד... כשאני בעירום... במעין מופע לבחורה. התפתחות ה"מופע" תלוי בבחורה ובבקשות שלה... 

המפגש לא יכלול מגע וזו תיהיה הפעם הראשונה שאני עושה את זה במודעות שני הצדדים (הבנתי שזה כל כך "עושה לי את זה" אחרי שהשכנה ממול צפתה בי).

בגדול, אני יודע שצפיה מהצד על ידי בן אדם שלא מכיר אותי מחרמנת אותי מאוד, ולכן אני לא יכול להגשים את הדחף הזה עם אישתי.

מבחינת המראה - אני כ-1.80, שרירי וכמובן בלונדיני:)

זה תופס גם לגבי גברים?

רק שואל בשביל ידידה שרצתה לדעת והתביישה לשאול.

קשה לי לענות... אף פעם לא ניסיתיemo_17.png

אני מחפש מישהי שתצפה בי בעירום מאכיל תרנגולות,  אשתי אלרגית לביצים אז היא לא מוכנה...  מישהי מתנדבת?

אני מחפש מישהי שתצפה בי בעירום מאכיל תרנגולות,  אשתי אלרגית לביצים אז היא לא מוכנה...  מישהי מתנדבת?

למה ככה? לבן אדם יש פטיש, אני די בטוחה שאם תחשוב טוב, גם לך יש. 

ממש לא .  

שבת שלום !

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

למה ככה? לבן אדם יש פטיש, אני די בטוחה שאם תחשוב טוב, גם לך יש. 

נו באמת....  לי פטיש?  אני תמים כמו כבשה. תנוחה מסיונרית וזהו !!!!

לא שאלתי את דעתך או ביקשתי תגובה ממך. כשאני ארצה, אתה תדע.

בנתיים תמשיך להתעסק בענייניך - לבגוד באשתך ולהטמין את הראש בחול בזמן שהיא יורדת לאחרים.

לא שאלתי את דעתך או ביקשתי תגובה ממך. כשאני ארצה, אתה תדע.

בנתיים תמשיך להתעסק בענייניך - לבגוד באשתך ולהטמין את הראש בחול בזמן שהיא יורדת לאחרים.

זאת המשמעות של פורום, שלא צריך רשות כדי לדבר....

תודה על האיחולים ואני מקווה בשביל אשתי שהיא נהנית מהחיים לא פחות ממני. גם בשביל אשתך דרך אגב.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר