שאלה

שאלה

הייתי יכול לכתוב לא מבין ...... אבל זה כבר תפוש .... חחחחחח

שאלה פשוטה .... למה במערכת זוגית כזו ... שהיא וולונטרית מעיקרה ...מנהלים קשרים מקבילים ??? הרי אפשר להפסיק קשר ולהתחיל אחד אחר ?? מברור שעשיתי מסתבר שלא מעט עושים את זה ..אני ממש לא מסוגל ...  תמיד דחיתי פניות כשלא הייתי פנוי ...מעניין מה דעתכם 

שי 

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

גיליתי שנשים לעיתים לא מקבלות הכל בקשר אחד ומנסות לדלות בקשר אחר את מה שחסר.

וזה בלי לוותר על הראשון.

לדוגמא קשר סקס טוב בלי רגש או תשומת לב.

והיא מחפשת גם את תשומת הלב במקום אחר.

ואמרתי נשים כי זה מה שהכרתי.

מתאר לעצמי שיש גברים שעושים אותו דבר.

שאלה פשוטה .... למה במערכת זוגית כזו ... שהיא וולונטרית מעיקרה ...מנהלים קשרים מקבילים ??? הרי אפשר להפסיק קשר ולהתחיל אחד אחר ?? מברור שעשיתי מסתבר שלא מעט עושים את זה ..אני ממש לא מסוגל ...  תמיד דחיתי פניות כשלא הייתי פנוי ...מעניין מה דעתכם 

שי 

מה זאת אומרת לא מסוגל? אתה לא אמרת שאתה מנהל שתי מערכות זוגיות במקביל? יש הבדל אם הראשונה היא נישואין או אם מדובר בקשר מסוג אחר?

כמו שאתה עושה את זה יש אחרים שעושים את זה

יום טוב לכולםemo_01.png

שי 

מה זאת אומרת לא מסוגל? אתה לא אמרת שאתה מנהל שתי מערכות זוגיות במקביל? יש הבדל אם הראשונה היא נישואין או אם מדובר בקשר מסוג אחר?

לא דיברתי על קשר אסור וקשר החוקי 

אלה קשר אסור נוסף או קשרים אסורים מרובים במקביל .... ניראה לי תמוה לקיים כמה קשרים אסורים במקביל ...

שי 

לא יודע אם להצטער או לשמוח - אבל ממש אין לי ניסיון בתחום.

מאז שהכרתי את זוגתי לא הייתי עם אף אחת אחרת - אפילו לא במחשבות.

אבל כמו שיש לי 4 ילדים ואני אוהב את כולם באותה מידה - אני לא רואה שום סיבה שלא לאהוב עוד שתיים או שלוש נשים, חוץ מזו שנישבענו לה שלנצח...

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

שי 

לא יודע אם להצטער או לשמוח - אבל ממש אין לי ניסיון בתחום.

מאז שהכרתי את זוגתי לא הייתי עם אף אחת אחרת - אפילו לא במחשבות.

אבל כמו שיש לי 4 ילדים ואני אוהב את כולם באותה מידה - אני לא רואה שום סיבה שלא לאהוב עוד שתיים או שלוש נשים, חוץ מזו שנישבענו לה שלנצח...

אז איך אתה מסביר את זה שעם כל ההבנה והסימפטיה שאתה רוחש לבוגדים מעולם לא בגדת

יום טוב לכולםemo_01.png

שי 

לא דיברתי על קשר אסור וקשר החוקי 

אלה קשר אסור נוסף או קשרים אסורים מרובים במקביל .... ניראה לי תמוה לקיים כמה קשרים אסורים במקביל ...

למה זה נראה לך תמוה? את אשתך אתה לא אוהב?

יום טוב לכולםemo_01.png

האמת שאני מסכימה עם שי.

מגע אחר למגע האחר למגע האחר...

אני לא מסוגלת לנהל כמה מערכות אסורות במקביל.

כי כשאני אוהבת אני אוהבת. על כל המשתמע מזה.

אני? אני מסיפור אחר... (האיש הירוק יהונתן גפן)

ההיגיון שלי אומר שכשהבסיס הוא הרצון הטוב של שני הצדדים הרי שאם צד אחד אינו ממלא את הצרכים של הצד האחר אפשר להפסיק את הקשר ...ובצורה מכובדת ...

ההיגיון שלי אומר שכשהבסיס הוא הרצון הטוב של שני הצדדים הרי שאם צד אחד אינו ממלא את הצרכים של הצד האחר אפשר להפסיק את הקשר ...ובצורה מכובדת ...

את זה אתה יכול לטעון גם לגבי נישואים.

תמיד יכול להיות שיהיה משהו שהקשר יתן לך שלא מצאת בקשרים אחרים ובגלל זה אתה לא רוצה לוותר עליו.

יום טוב לכולםemo_01.png

כאן אתה טועה .

תראה הפוסט של ההיא 100 אחוז תשומת לב.

יש לה קשר עם סקס מעולה אבל נבוב רגשית.

מה מפריע לה לחפש מישהו שממלא החוסר הזה?!

וכבר עברה את המחסום של הבגידה בבן זוג , אז שום דבר לא מפריע לה.

וזה ניתן כדוגמא.

אל תקפצי עליי מאה אחוז.

לדעתי כן יש מחוייבות במיוחד אם מבהירים זאת מראש !!! וכשמגלים שהצד השני ניהל כמה קשרים במקביל אז זה כואב וההבדל היחידי הוא שאתה יכול לחתוך תוך שניה בלי לחשוב פעמיים .... כמו בקשר חוקי ... ואז תתפלאי ... פתאום גם הצד השני מבין איזה טעות הוא עשה וגם לו כואב .... ואז שוב יש הבדל .... כי אתה לא נותן כאן הזדמנות שניה... אין בשביל מה .. 

אז השאלה שלי אם זה לא מספק למה לא להפרד בצורה מכובדת ??? הרי זה יתגלה בסופו של דבר אז למה להכאיב לצד השני ??? פשוט מיותר ... במיוחד בקשרים מהסוג הזה 

שי

לדעתי כן יש מחוייבות במיוחד אם מבהירים זאת מראש !!! וכשמגלים שהצד השני ניהל כמה קשרים במקביל אז זה כואב וההבדל היחידי הוא שאתה יכול לחתוך תוך שניה בלי לחשוב פעמיים .... כמו בקשר חוקי ... ואז תתפלאי ... פתאום גם הצד השני מבין איזה טעות הוא עשה וגם לו כואב .... ואז שוב יש הבדל .... כי אתה לא נותן כאן הזדמנות שניה... אין בשביל מה .. 

אז השאלה שלי אם זה לא מספק למה לא להפרד בצורה מכובדת ??? הרי זה יתגלה בסופו של דבר אז למה להכאיב לצד השני ??? פשוט מיותר ... במיוחד בקשרים מהסוג הזה 

שי

מרגישים את הכאב במילים שלך.

נושא מופלא לשיחה,

לשיטתי יש בעולמנו האסור שני סוגי אסורים 

מונוגמיים ופוליגמיים

המונוגמיים - מחפשים השלמה של סקס ו\או רגש של בדיוק בן זוג אחד.
הפוליגמיים - מחפשים משהו לא ידוע מה .... ועם מספר בני זוג (ולערכתי עם קרבה רגשית מינימלית לכל אחד מהם).

מה שחשוב זה משחק הוגן ... והגדרת חוקים. כיוון שאם אתם במערכת מונוגמית, גם אמצעי הבטחון יורדים בדרך כלל.

ואז משחק לא הוגן יכול להביא אסון בריאותי על כל השרשרת.

(מחלות מין למי שלא מבין  .... עד הדבקת החוקי)

אז גם אם אתה בוגד בבוגד ..אתה או את לא פטורים !!! 

פשוט אומרים תודה ... סליחה ...היה נחמד ... וממשיכים.. כך לא פוגעים פגיעה ניצחת בבני אדם ובבריאותם. 

כי בכל כאוס יש גם סדר.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר