מהי הגדרה של הגבר הנכון?

אתה לא מכיר אותי בשביל להחליט עבורי.

ולבוא למישהו ולהגיד לו ישירות שאני מעוניינת זה לא פיתוי. דרוש אומץ, זה כן.

ואני לא מאלה.

הלכתי להסתכל במראה רגע..... 183 גובה, ללא גרם שומן מיותר, השיער היה פעם שחור כפחם....

השאר קשה...

מיהו הגבר הנכון עבורך את תחליטי.

ולא, אני ממש לא מכיר אותך.

ואין הכוונה שתלכי למי שנראה לך טוב ותזמיני אותו למיטה, ממש לא. אבל תסתובבי מסביבו קצת, תעשי חמדלך, תפלבלי בעינייך, תפילי משהו לידו.

את יודעת, דברים שנשים עושות כשמישהו מוצא חן בעיניהן ואין להן אומץ להיות ישירות.

את כל אלה אני עושה אחרי שכבר אין לו אפשרות בריחה כי הוא שבוי בקסם המילים...

ואני פלרטטנית ידועה.

ומצטערת, כשמישהו מסקרן ומעניין ומאתגר אותי מספיק בהוויותו איך הוא נראה כבר פחות משחק תפקיד.

וכמובן שחייבת להיות משיכה מינית בסופו של דבר, אבל אני מאמינה שמשיכה אינטלקטואלית הרבה פעמים מעוררת את החלק הזה במוח.

אני מעדיפה שיהיה מעניין ומאתגר ושיידע לאהוב ולפרגן לאישה שאיתו מאשר נרקסיסט יפה תואר.

ואגב, דוגמנית אני לא ולא מחפשת כזה...

אני? אני מסיפור אחר... (האיש הירוק יהונתן גפן)

ואני פלרטטנית ידועה.

ומצטערת, כשמישהו מסקרן ומעניין ומאתגר אותי מספיק בהוויותו איך הוא נראה כבר פחות משחק תפקיד.

וכמובן שחייבת להיות משיכה מינית בסופו של דבר, אבל אני מאמינה שמשיכה אינטלקטואלית הרבה פעמים מעוררת את החלק הזה במוח.

אני מעדיפה שיהיה מעניין ומאתגר ושיידע לאהוב ולפרגן לאישה שאיתו מאשר נרקסיסט יפה תואר.

או קיי,

אני אחזיק לך אצבעות . 

ואני פלרטטנית ידועה.

או קיי,

אני אחזיק לך אצבעות . 

emo_45.png   emo_02.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר