לעבור הלאה...

לכל אהבה נוספת יש מחיר. וכל אלה שחווים וחוו אהבה אסורה (או מותרת) היו מוכנים לשלם אותו למרות ועל אף הפגיעה.

ולמרות הכל, כשהכאב יפוג וארצה שוב להרגיש חיה אפתח את הלב  (ואולי גם עוד פתח לפגיעה אבל מי חושב על הסוף כשנמצאים בהתרגשות והאדרנלין של ההתחלה?!)

ולגבי הבחור - אני משערת שהוא חושב עלי לפעמים. אבל לחזור - זה כנראה לא יקרה (אם כן אהיה ממש מופתעת)

אני? אני מסיפור אחר... (האיש הירוק יהונתן גפן)

אומגוש,

אלו החיים כשאין התחיבויות, זה כואב וזה עובר,

נשאר לך להנות מהרגעים הטובים שלכם ביחד, את זה אי אפשר לקחת לך.

ותראי איך הפרפרים חוזרים למקומם ביחד עם האדרנלין ברגע שיופיע גבר חדש במחוזותייך....

אי אפשר להתנתק מה גבר הנוסף בחיי, התחלת? זה ילווה אותך כל חייך.

מכיר את זה טוב ממערכות מאוד ארוכות שנגדעו להן יום אחד והסיבה עדיין לא ברורה במיוחד. נשארו הזכרונות מהרגעים היפים ביחד.

חיבוק יעזור?

חיבוק ממך?

איך אפשר לסרב להצעה כזו? emo_01.png

בוקר טוב אומגה.

להביט כאן על התגובות-של החברים ושלך ולראות איך מתפתח תהליך ההחלמה (החלמה? קצת הגזמתי) לקרוא בין השורות איך הדכדוך מתחלף בהומור, ואפילו ההתקוטטות הקלה עם אלינור מסייעת.

את כבר בדרך הנכונה וכמו שכתבת-"להקה של גברים מנחמים" זה בכלל לא רע.....

ארים את הכפפה ואגיע אל מתחת לחלונך עם גיטרה וסומבררו ואשיר לך סרנדה נוגה...........הכל וירטואלי כמובן מאחר ואנו חיים במרחב הקיברנטי. 

מוצצ'וס, מישהו מצטרף?   emo_06.png

בוקר טוב אומגה.

להביט כאן על התגובות-של החברים ושלך ולראות איך מתפתח תהליך ההחלמה (החלמה? קצת הגזמתי) לקרוא בין השורות איך הדכדוך מתחלף בהומור, ואפילו ההתקוטטות הקלה עם אלינור מסייעת.

את כבר בדרך הנכונה וכמו שכתבת-"להקה של גברים מנחמים" זה בכלל לא רע.....

ארים את הכפפה ואגיע אל מתחת לחלונך עם גיטרה וסומבררו ואשיר לך סרנדה נוגה...........הכל וירטואלי כמובן מאחר ואנו חיים במרחב הקיברנטי. 

מוצצ'וס, מישהו מצטרף?   emo_06.png

איזה כיף לאומגה...

יום טוב לכולםemo_01.png

דוריאן יקירי, מתברר (שוב) שאין כמו הומור וציניות להעביר כאב לב...

ואפרופו סרנדה (שאשמח עד מאוד לשמוע)

הנה סרנדה ששלושה גברים שרו לאחת שלא שמה עליהם...

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=SABTuOFgF9I

ומתצלת מראש על איכות הצילום...

ומקווה שהשיר הזה יגרום לפחות למישהו לחיוך...

דוריאן יקירי, מתברר (שוב) שאין כמו הומור וציניות להעביר כאב לב...

ואפרופו סרנדה (שאשמח עד מאוד לשמוע)

הנה סרנדה ששלושה גברים שרו לאחת שלא שמה עליהם...

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=SABTuOFgF9I

ומתצלת מראש על איכות הצילום...

ומקווה שהשיר הזה יגרום לפחות למישהו לחיוך...

אבל יקירתי, רק זירקי מטפחת או כפפה ואני הראשון בין הנוהרים להרים לך....................

(רק אל תבקשי ממני באמת לשיר, גשם זה אמנם לא רעיון רע בימים חמים אלו אבל בואי לא נשנה סדרי עולם)

נוהרים... לא הגזמת בכלל...

ולא אבקש ממך לשיר אם זה עקב האכילס שלך.

אני מקבלת אנשים כפי שהם עם הטוב והרע. כמו ששר פעם אריאל זילבר "ככה את רצית אותי, קחי אותי, עם כל מה שיש בי"...

כל הלילה אישה אביריך שלושה  אבל את מעולם לא הורדת סולם  .

שבת שלום לכולם!   emo_01.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

אני מקבלת אנשים כפי שהם עם הטוב והרע. כמו ששר פעם אריאל זילבר "ככה את רצית אותי, קחי אותי, עם כל מה שיש בי"...

עקב אכילס? לא ממש, אוהב לשיר ויש לי אפילו קול טוב אבל ....מזייף. אז אם לא מפריע לך אני מתיצב הלילה עם גיטרה.

עקב אכילס? לא ממש, אוהב לשיר ויש לי אפילו קול טוב אבל ....מזייף. אז אם לא מפריע לך אני מתיצב הלילה עם גיטרה.

בבקשה ! Doriangray  איפה הגיטרה  emo_52.png  תודה ! 

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

אני מקווה שאתה מזייף רק בשירה... emo_02.png

אל דאגה יקירתי, בדברים שחשובים באמת, אני מדיק כאומן מלידה. אך מאחר ואין הנחתום מעיד על העיסה, רצוי שתבדקי ותחווי את דעה.

emo_01.png

אל דאגה יקירתי, בדברים שחשובים באמת, אני מדיק כאומן מלידה. אך מאחר ואין הנחתום מעיד על העיסה, רצוי שתבדקי ותחווי את דעה.

חחחחחחח.....אומנות הפיתוי פר אקסלנס.....ממש אפשר לראות את התהליך ...... עכשיו רק צריך לבדוק את ה״שאור שבעיסה״..emo_45.pngemo_02.pngemo_01.png.... שיהיה בהצלחה ....חחחחח

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

חברים אני אומנם לא הייתי בסרטים מסוג זה אבל לא פשוט להתנתק רגשית גפ אם האשה נשואה. צריך להבין את זהלדעתי נסיעה לחול לתקופה ארוכה יכולה לסייע או ללכת לשיחות

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר