תפילת אשכבה ובקרוב גילוי מצבה.

זהו זה, אני מודה, זה נגמר-כן היה פעם פורום מפואר. עם כותרים מענינים, גילויי לב, דרמות, אהבות גלויות ונסתרות ועוד ועוד.

ערכנו כאן מסיבות, סיפרנו בדיחות והרגשנו כמו חבורה שכזאת ברית אחים לאהבות אסורות.....

אבל כמו כל דבר טוב זה נגמר-כל מי שעדין מציץ לכאן מודה שזה ממש לא אותו הדבר וגסיסה ארוכה ומיסרת לא הביאה כבוד לאף אחד בודאי לא לפורום כזה נכבד.

אז אני קורא לכל מוקירי הפורום בעבר ובהווה-בואו ניתן כאן כבוד אחרון ונישא כל אחד מאיתנו הספד משלו. שידע העולם וידעו ההסטוריונים של הרשת בעתיד את תפארתו של הפורום הזה.

כולם מוזמנים חדשים ואף ותיקים ואזכיר כאן כמה שמות סתם כך מהזכרון ואם אשכח אז בבקשה אל תחשיבו לי את זה לעוון.

אני קורא למכשפה אשר לא היא כשמה, לגליגיל הנאוה שחיה כמעט רק מאהבה, למיכאלה שהיא הכל רק לא נזירה, לאומגה (שבשבילי היא תמיד אלפא), ליאיא, לפית האור שעשתה לנו חיים קשים עם תיאורים ציוריים ומפתים, לשירלי הילדה הנאמנה של הפורום שלאחרונה הזכירה לי את הילד ההולנדי שעומד ומנסה לעצור את השטפון עם האצבע בסכר, את מירי הקטנה שהגיחה ונעלמה, פינוקיו וטרויה וסוויטי ועוד רבות וטובות .

כמובן גם הגברים בחבורה: או קי (השייך הסעודי) שפרש זה מזמן ונעלם, יוסיבו נציגינו בקהילה הכשרה, מיכאל, דובדבן וסמארטאס שעד היום אני לא מבין מדוע בחר לו כינוי שכזה, מובי דיק אבל לא זה שמלוויל כתב עליו ועוד ועוד.

כולכם מוזמנים.

אם יש כאן כאלו שקוראים ובקשר עם דמויות עבר שנעלמו מהפורום-תנו להם תזכורת שישאו את קולם כאן.

כמה שאתה צודק ,  כולם נעלמו ,  כל הזמן אני שואלת איפה כולם?

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

כרגיל דוריאן מילים כדורבנות.

אני עדיין מציץ מדי פעם בפרפורי הגסיסה של מועדון  החברים הזה.

וכמו הפורום,  הקשרים החברתיים הלכו ונעלמו.

רק שירלי והחוכמולוג מחזיקים בקרנות המזבח.

שימו לב שגם המנהלים שלנו נעלמו.

כרגיל דוריאן מילים כדורבנות.

אני עדיין מציץ מדי פעם בפרפורי הגסיסה של מועדון  החברים הזה.

וכמו הפורום,  הקשרים החברתיים הלכו ונעלמו.

רק שירלי והחוכמולוג מחזיקים בקרנות המזבח.

שימו לב שגם המנהלים שלנו נעלמו.

אתה צודק ,  גם סנשיין ופאוסט נעלמו < מנהלים >  _  מי יודע מה קרה לכולם ,  ?

איזה דרמטיות באמת...

בסך הכל לכל אחד יש את החיים שלו לנהל במציאות וכנראה שזה יותר חזק מהעולם הוירטואלי, או שאולי המשתתפים פה פשוט החליטו להפסיק עם "אהבות אסורות".

יום טוב לכולםemo_01.png

איזה דרמטיות באמת...

בסך הכל לכל אחד יש את החיים שלו לנהל במציאות וכנראה שזה יותר חזק מהעולם הוירטואלי, או שאולי המשתתפים פה פשוט החליטו להפסיק עם "אהבות אסורות".

לפחות את חזרת....

emo_01.png

איזה דרמטיות באמת...

יכול להיות גם ההיפך.

יש אהבה אסורה אז פחות כותבים כאן.

איזה דרמטיות באמת...

יכול להיות גם ההיפך.

יש אהבה אסורה אז פחות כותבים כאן.

זה מה שכתבתי

נקווה לטוב...

יום טוב לכולםemo_01.png

שבוע טוב לכולם !

לכל מי שנמצא בפורום ,

יום מקסים מלא בחיוכים   emo_13.png         שירלי ד ,

שבוע טוב לכולם !

לכל מי שנמצא בפורום ,

הי ממי

מה נשמע? טוב שאת כאן!!!!!!!!!

יום טוב לכולםemo_01.png

יהיה זכרי ברוך :)

האמת שאני נכנס כל חודש-חודשיים... פשוט שהמערכת פה גמרה אותי. (תודה וואלה- בציניות של דבש מורעל)

אני בתפוז. אני יודע שגלי (מנהלת פורום!) והמכשפה שם... אז למה אתם לא?! כדאי לכם. יש שם עוגיות ותפוזות (*קריצה*)...

We all change. When you think about it, we're all different people all through our lives, and that's okay, that's good, you gotta keep moving, so long as you remember all people that you used to be

האמת שאני נכנס כל חודש-חודשיים... פשוט שהמערכת פה גמרה אותי. (תודה וואלה- בציניות של דבש מורעל)

אני בתפוז. אני יודע שגלי (מנהלת פורום!) והמכשפה שם... אז למה אתם לא?! כדאי לכם. יש שם עוגיות ותפוזות (*קריצה*)...

אכן המצב בטטה כאן ואין לי ספק שאחת הסיבות היא שכל מערכת המסרים אינה עובדת וחבל שכך, כנראה שזאת הדרך של וואלה להפטר מאיתנו וחבל שכך.

תן קישור להיכן בתפוז מיכאל ונבוא בהמונינו...

שבוע טוב לכולם !

לכל מי שנמצא בפורום ,

הי ממי

מה נשמע? טוב שאת כאן!!!!!!!!!

הי מתוקה !  בוקר טוב :-)   אצלי בסדר תודה .   איזה חמודה ,  טוב שגם את כאן ,  יום מקסים emo_01.png ושבוע טוב emo_109.png

ועל כך נאמר, א מ ן! :-)

מיכאל יקירי, long time :)

אני מנהלת פורום ?? חחחח

תודה על הקרדיט אך אני ממש לא מנהלת שום פורום...

ניהלתי שם בלוג והאמת שגם לשם כבר לא נכנסת יותר...

היי לנמצאים :)

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר