תפילת אשכבה ובקרוב גילוי מצבה.

זהו זה, אני מודה, זה נגמר-כן היה פעם פורום מפואר. עם כותרים מענינים, גילויי לב, דרמות, אהבות גלויות ונסתרות ועוד ועוד.

ערכנו כאן מסיבות, סיפרנו בדיחות והרגשנו כמו חבורה שכזאת ברית אחים לאהבות אסורות.....

אבל כמו כל דבר טוב זה נגמר-כל מי שעדין מציץ לכאן מודה שזה ממש לא אותו הדבר וגסיסה ארוכה ומיסרת לא הביאה כבוד לאף אחד בודאי לא לפורום כזה נכבד.

אז אני קורא לכל מוקירי הפורום בעבר ובהווה-בואו ניתן כאן כבוד אחרון ונישא כל אחד מאיתנו הספד משלו. שידע העולם וידעו ההסטוריונים של הרשת בעתיד את תפארתו של הפורום הזה.

כולם מוזמנים חדשים ואף ותיקים ואזכיר כאן כמה שמות סתם כך מהזכרון ואם אשכח אז בבקשה אל תחשיבו לי את זה לעוון.

אני קורא למכשפה אשר לא היא כשמה, לגליגיל הנאוה שחיה כמעט רק מאהבה, למיכאלה שהיא הכל רק לא נזירה, לאומגה (שבשבילי היא תמיד אלפא), ליאיא, לפית האור שעשתה לנו חיים קשים עם תיאורים ציוריים ומפתים, לשירלי הילדה הנאמנה של הפורום שלאחרונה הזכירה לי את הילד ההולנדי שעומד ומנסה לעצור את השטפון עם האצבע בסכר, את מירי הקטנה שהגיחה ונעלמה, פינוקיו וטרויה וסוויטי ועוד רבות וטובות .

כמובן גם הגברים בחבורה: או קי (השייך הסעודי) שפרש זה מזמן ונעלם, יוסיבו נציגינו בקהילה הכשרה, מיכאל, דובדבן וסמארטאס שעד היום אני לא מבין מדוע בחר לו כינוי שכזה, מובי דיק אבל לא זה שמלוויל כתב עליו ועוד ועוד.

כולכם מוזמנים.

אם יש כאן כאלו שקוראים ובקשר עם דמויות עבר שנעלמו מהפורום-תנו להם תזכורת שישאו את קולם כאן.

וואללה, נעלבתי. ואני לא הייתי כאן?.... ככה שכחת אותי...:)

אני עדיין בסביבה, מדי פעם קופץ להציץ, לראות אם יש מישהו מוכר, שאפשר לשוחח ולהתלוצץ, או מישהי חדשה...:)

בדרך כלל אני לבד. מעט מבאס. דווקא היתה תקופה נחמדה. עם מעט השקעה, זה עוד יכול לחזור.

ואלה שאינם כאן עוד, אולי הפסיקו לחפש אהבה אסורה? אולי מצאו ואולי חזרו לאהבה המותרת?

מי יודע...

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

וואללה, נעלבתי. ואני לא הייתי כאן?.... ככה שכחת אותי...:)

אני עדיין בסביבה, מדי פעם קופץ להציץ, לראות אם יש מישהו מוכר, שאפשר לשוחח ולהתלוצץ, או מישהי חדשה...:)

בדרך כלל אני לבד. מעט מבאס. דווקא היתה תקופה נחמדה. עם מעט השקעה, זה עוד יכול לחזור.

ואלה שאינם כאן עוד, אולי הפסיקו לחפש אהבה אסורה? אולי מצאו ואולי חזרו לאהבה המותרת?

מי יודע...

בוקר טוב !  מה נשמע? אלדד?   emo_49.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

אחלה! החיים הם חגיגה!

ומה קורה אצלך ומה קורה כאן?

מרלין מונרו

אחלה! החיים הם חגיגה!

מרלין מונרו

אחלה! החיים הם חגיגה!

אצלי בסדר !   כאן לא קורה כלום ,  הפורום מתתתתתת מזמן .  אף אחד כבר לא כותב .  כולם נעלמו

טוב לפחות אני כאן . ועכשיו גם אתה :-)

חייכתי כשקראתי אותך

אני אמנם בתקופה לא כל כך טובה אבל אני עדיין כאן פה ושם ועדיין זקוקה לאהבה האסורה

מעניין אם היא עדיין קיימת פה או שם

תהנו ממה שיש כי גם זה משהו ....

רק אגיד שלפעמים רואים רחוק, רואים שקוף :)

https://www.youtube.com/watch?v=qe5itweKkl8

We all change. When you think about it, we're all different people all through our lives, and that's okay, that's good, you gotta keep moving, so long as you remember all people that you used to be

ערב טוב מיכאל!

תודה על השיר .  אני אוהבת את השיר הזה

לילה טוב emo_13.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר