לא מבין. כולם יוצאים להגנתה של שירלי...

אבל לא חוזרים הביתה.

אז אתם כן נכנסים לפורום,

אז אתם כן קוראים,

אז אתם כן מתרעמים,

אבל לכתוב - לא.

מסכים עם מה שכתבו. אכן יש כמה גורמים שליליים, אבל היות ואף אחד לא פה, אז הם כמו פרח במדבר.

ומציע, אם מישהו כותב משהו רע, פשוט להתעלם ממנו. לא להגיב, לא לנזוף, לא לחנך. להתעלם.

אתה שם למעלה , מה הבעיה שלך ,  כן כולם איתי ורק איתי .

אם מישהו כותב משהו רע למה שאני לא יענה לו  ..?  יום טוב :-)

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

שירלי, אין כוונה פה לפגוע בך. אני שמח שכולם מגנים עלייך ואת עוד היחידה כאן ששומרת על הגחלת.

לגבי ל"ענות" - כשמישהו כותב פוסט כשהמטרה שלו היא לפגוע, אז התעלמות ממנו היא התשובה היחידה (אחרת, הוא מרוויח תשומת לב על דברים רעים).

שירלי, אין כוונה פה לפגוע בך. אני שמח שכולם מגנים עלייך ואת עוד היחידה כאן ששומרת על הגחלת.

לגבי ל"ענות" - כשמישהו כותב פוסט כשהמטרה שלו היא לפגוע, אז התעלמות ממנו היא התשובה היחידה (אחרת, הוא מרוויח תשומת לב על דברים רעים).

מה שנכון נכון .   יום מקסים emo_13.png

יש מקרים שצריך להעמיד אדם במקום, וכן לקחת אחריות מחנך ונוזף. זה לא להאכיל את הרשעות שלו, זה לעורר את המצפון שלו.

ושתבין שהוא יכול להיות סבא שלי...

אני לא מגיע לפורום הזה יותר באופן קבוע, שמעתי שמישהו מתנהג כלפיה בצורה הזאת ובאתי במיוחד.

כי זה מקרה מיוחד.

We all change. When you think about it, we're all different people all through our lives, and that's okay, that's good, you gotta keep moving, so long as you remember all people that you used to be

יש מקרים שצריך להעמיד אדם במקום, וכן לקחת אחריות מחנך ונוזף. זה לא להאכיל את הרשעות שלו, זה לעורר את המצפון שלו.

ושתבין שהוא יכול להיות סבא שלי...

אני לא מגיע לפורום הזה יותר באופן קבוע, שמעתי שמישהו מתנהג כלפיה בצורה הזאת ובאתי במיוחד.

כי זה מקרה מיוחד.

תודה מיכאל .   אתה חמוד .  שבת שלום emo_13.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר