מחפשת את זה שירגש אותי ויתרגש ממני, שיהיה בן 40 ולא יום אחד יותר, שיהיו לו קוביות בבטן, ומיליון דולר פנויים בשביל האסורה בבנק, שתהיה לו פורש 911 אדומה.
שלא יהיה קמצן ושיידע איך לעשות טוב לאשה שאיתו.
האם יש כאן מישהו בפורום שעונה להגדרות?
לא?
איזו באסה...

בוקר טוב לך אומגה.

כמי שמופיעה בסוף הרשימה (סדר האותיות היוני לבורים שבינינו) את מחפשת את הזכר אלפא+++.

למה את חושבת שמי שנמצא בצמרת יתענין בתחתית? האם כמו שיאמרו המלעיזים הכסף יקנה כל אשה?

אני למשל לא אענה לחלק מהדרישות שלך אבל אני שופט את הנשים בחיי לפי מה שיש להן בין האזניים ולא בין הרגליים.

יקירי, כפי שאתה בוודאי זוכר מצאתי את שלי.

והוא לא עונה כמעט לאף אחת "מהדרישות" ההזויות שכתבתי (חוץ מלחשובות באמת שבהן).

האיש המדהים שלי כבר עבר את גיל 40 לפני כמה שנים, אין לו פורש (אולי צעצוע), קוביות בבטן או מיליון דולר.

אבל הוא מרגש אותי ומתרגש ממני, הוא גורם לי להרגיש הכי סקסית ונחשקת גם כשהוא לא איתי.

האיש המדהים שלי הוא החבר הכי טוב שלי. ולמרות שהוא לא מושלם - הוא מושלם בשבילי.

שוב הוכחת אומגה שהמעגל מתחבר וכנראה שהאומגה מתחבר באופן טבעי לאלפא.

מה שמזכיר כמובן את הגבר שחיפש את האשה המושלמת והגדיר: ליידי בחברה, טבחית במטבח וכמובן זונה במיטה.-מה שהוא קיבל בסוף הרי ידוע: לידי במיטה טבחית במיטה וזונה בחברה.

אני אישית מחפש את זו המיוחדת: שתהיה אשת שיחה עם ידע עולם והכרה באישיותה כאשה. נראה לי שהיא יותר נדירה מהבחירה שלך אומגה.

הדמיון שלי לוקה בחסר. טבחית במיטה? תוכל לפרט?...

We all change. When you think about it, we're all different people all through our lives, and that's okay, that's good, you gotta keep moving, so long as you remember all people that you used to be

מעניין שדוקא רק נשים הבינו את "הסרקזים הנשי" שהוסתר ברשימת מכולת והתגובות של כל חבורת הטסטוסטרון הגיבה קשה.

וגם אני לא הבנתי מה זה טבחית במיטה, ולבשל אני יודעת :)

מעניין שדוקא רק נשים הבינו את "הסרקזים הנשי" שהוסתר ברשימת מכולת והתגובות של כל חבורת הטסטוסטרון הגיבה קשה.

דיווח: הגבר המושלם בדיוק היום  נולד,כך שהוא יכול להיות נכד שלך... עד שהוא יגדל, תנסי להתמקד במשהו מציאותי!!!

נו טוב, לחלום מותר,לא?????

דיווח: הגבר המושלם בדיוק היום  נולד,כך שהוא יכול להיות נכד שלך... עד שהוא יגדל, תנסי להתמקד במשהו מציאותי!!!

אני אישה? emo_04.png

We all change. When you think about it, we're all different people all through our lives, and that's okay, that's good, you gotta keep moving, so long as you remember all people that you used to be

מה אני מקבלת אם אני מנצחת אותך?

והכי חשוב שהאוטו יהיה נוח

האוטו שלי מאו נוח מותק, בייחוד המושב האחורי  (-:

זה מצויין

למתי אתה יכול להלוות לי את האוטו שלך?

בכל זמן שתרצי, הוא מגיע עם נהג צמוד... 

בדיחה? מענין שאף אחד לא שאל לגבי הלידי והזונה?  אך טבחית במיטה אינה אותה אשה סקסית האמונה על תבשילים אקזוטים בהינף יד ענוגה-הכוונה היא לאותה "דודה" אפרורית עבת בשר ודלת דמיון המבשלת במטבחים הסתדרותיים למשל. תפעילו את הדמיון.

ואני חשבתי שהטבחית במיטה היא זו שנכנסת להריון אחרי כל פעם.

בקשר לרשימת מכולת,

משהיא שלא תנסה "לשפר" אותי

רשימת מכולת :

• חלב
  • ביצים
  • גבינה 5%
  • לחם פרוס
  • עגבניות
  • בצל
  • סבון לידיים
  • כלור
  • ממרח שוקולד
  • קולה רגיל

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

מה אני מקבלת אם אני מנצחת אותך?

והכי חשוב שהאוטו יהיה נוח

האוטו שלי מאו נוח מותק, בייחוד המושב האחורי  (-:

זה מצויין

למתי אתה יכול להלוות לי את האוטו שלך?

בכל זמן שתרצי, הוא מגיע עם נהג צמוד... 

מחר בבוקר ?

מחפשת את זה שירגש אותי ויתרגש ממני, שיהיה בן 40 ולא יום אחד יותר, שיהיו לו קוביות בבטן, ומיליון דולר פנויים בשביל האסורה בבנק, שתהיה לו פורש 911 אדומה.
שלא יהיה קמצן ושיידע איך לעשות טוב לאשה שאיתו.
האם יש כאן מישהו בפורום שעונה להגדרות?
לא?
איזו באסה...

בוקר טוב לך אומגה.

כמי שמופיעה בסוף הרשימה (סדר האותיות היוני לבורים שבינינו) את מחפשת את הזכר אלפא+++.

למה את חושבת שמי שנמצא בצמרת יתענין בתחתית? האם כמו שיאמרו המלעיזים הכסף יקנה כל אשה?

אני למשל לא אענה לחלק מהדרישות שלך אבל אני שופט את הנשים בחיי לפי מה שיש להן בין האזניים ולא בין הרגליים.

יקירי, כפי שאתה בוודאי זוכר מצאתי את שלי.

והוא לא עונה כמעט לאף אחת "מהדרישות" ההזויות שכתבתי (חוץ מלחשובות באמת שבהן).

האיש המדהים שלי כבר עבר את גיל 40 לפני כמה שנים, אין לו פורש (אולי צעצוע), קוביות בבטן או מיליון דולר.

אבל הוא מרגש אותי ומתרגש ממני, הוא גורם לי להרגיש הכי סקסית ונחשקת גם כשהוא לא איתי.

האיש המדהים שלי הוא החבר הכי טוב שלי. ולמרות שהוא לא מושלם - הוא מושלם בשבילי.

emo_45.pngאילו מילים !!!!!!! אהבתי

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

רשימת מכולת :

• חלב
  • ביצים
  • גבינה 5%
  • לחם פרוס
  • עגבניות
  • בצל
  • סבון לידיים
  • כלור
  • ממרח שוקולד