זה לא עובד......

הפורום מקרטע, אי אפשר לשלוח הודעות פרטיות או לקבל כמובן. מי יודע כמה התחלות חדשות לא נוצרו וקשרים באיבם נקטעו?

לכן: הצעה לפתרון שתעקוף את המערכת רצוי עם עזרה קלה ממנהלי הפורום.

לפתוח פוסט יעודי שבו כל אחד מהחברים הקבועים או המזדמנים יעלה מייל שנועד רק לכך-רצוי עם שם המשתמש שיהיה קל לזהות.

(הכוונה לפתוח מייל שנועד רק להתקשרות פרטית בנושאים הנוגעים לפורום וכך לעקוף את הבעיה)

פאוסט ידידי, אם תצמיד את הפוסט לכותרת הוא ישאר שם לעד וימלא את תפקידו.

תגובות בבקשה?

זרקתי את הכפפה ולכן: doriangray011@walla.co.il  

אם מישהי תבקש יפה, אפתח עוד מייל...

תמיד אפשר לרמז באיזו דרך.

מאלף, לא הבנת..

דוריאן התכוון שנרשום את המייל שלנו (של התיבה המשנית כמובן, לא זה של הבית..) לכל המעוניין/ת, בפוסט זה, וכך מי שירצה יוכל לתקשר עם השני. 

לדוג׳, יכול להיות שיש לא מעט המעוניינות לרשום לך אז מאחר והכינוי שלך הוא בעברית, אינן יודעות את המייל שלך. 

מקווה שעכשיו זה ברור יותר...

מאלף, לא הבנת..

דוריאן התכוון שנרשום את המייל שלנו (של התיבה המשנית כמובן, לא זה של הבית..) לכל המעוניין/ת, בפוסט זה, וכך מי שירצה יוכל לתקשר עם השני. 

לדוג׳, יכול להיות שיש לא מעט המעוניינות לרשום לך אז מאחר והכינוי שלך הוא בעברית, אינן יודעות את המייל שלך. 

הבנתי נכון מאד יקירתי,

ואני אומר שוב,

אני מאמין שכל מי שתרצה לשלוח לי מסר פרטי, תמצא את הדרך לתת לי איזהשהו רמז עדין ואז ממש מהר אני אפתח עוד מייל במיוחד בשבילה.

את למשל, רוצה למר לי משהו שאף אחד לא ידע עליו?

מאלף, לא הבנת..

הבנתי נכון מאד יקירתי,

ואני אומר שוב,

אני מאמין שכל מי שתרצה לשלוח לי מסר פרטי, תמצא את הדרך לתת לי איזהשהו רמז עדין ואז ממש מהר אני אפתח עוד מייל במיוחד בשבילה.

את למשל, רוצה למר לי משהו שאף אחד לא ידע עליו?

האמת שכן! וכבר רשמתי לך בפוסט אחר שהיה לאחרונה: 

צריך למצוא כינוי לכינוי שלך! 

רואה יקירי, פספסת!! emo_02.png

בבקשה

duegiri@walla.co.il

איך פיספסתי אם לא ניסית?

בבקשה

duegiri@walla.co.il

איך פיספסתי אם לא ניסית?

מצחיקול, אכן לא ניסיתי.

המשך ערב נעים!

בבקשה

duegiri@walla.co.il

איך פיספסתי אם לא ניסית?

מצחיקול, אכן לא ניסיתי.

המשך ערב נעים!

שחררי את המעצורים ונשמע את אשר על ליבך. emo_02.png

ועכשיו כאשר המאלף הרים את הכפפה ומחל על כבודו ופתח תיבה ומיליוני מעריצות משחרות לפתחו עם המון הצעות מפתות ותולי כמובן בראש החבורה דורשת לעצמה זכות ראשונים ו...............

טוב די מהאשליה מי שרוצה תתקשר/יתקשר -זה לא חיב להיות בלשון נקבה.

אגב תולי אחרי שיפה פירשת האם את לא תפרסמי את שלך לאביר שבדרך?

ועכשיו כאשר המאלף הרים את הכפפה ומחל על כבודו ופתח תיבה ומיליוני מעריצות משחרות לפתחו עם המון הצעות מפתות ותולי כמובן בראש החבורה דורשת לעצמה זכות ראשונים ו...............

וואיי, אתם הגברים!! 

דוריאן, לזה בדיוק התכוונתי: מיליוני מעריצות עם הצעות מפתות שיגיעו לתיבתו של המאלף. אבל לא דורשת זכות ראשונים. 

ורק כי שניכם ביקשתם ממש יפה.. emo_28.png המייל שלי הוא כמו הכינוי: tuli1983@walla.co.il 

וואיי, אתם הגברים!! 

דוריאן, לזה בדיוק התכוונתי: מיליוני מעריצות עם הצעות מפתות שיגיעו לתיבתו של המאלף. אבל לא דורשת זכות ראשונים. 

ורק כי שניכם ביקשתם ממש יפה.. emo_28.png המייל שלי הוא כמו הכינוי: tuli1983@walla.co.il 

אמרו לי פעם שבוירטואליה הנשים מרגישות נוח יותר להתחיל עם הגברים, התאוריה בבדיקה, בקרוב יפורסמו התוצאות.

אז גם אני מצטרפת...

yayas_@walla.co.il

וואיי, אתם הגברים!! 

אמרו לי פעם שבוירטואליה הנשים מרגישות נוח יותר להתחיל עם הגברים, התאוריה בבדיקה, בקרוב יפורסמו התוצאות.

יש בזה משהו....

אבל השאלה המתבקשת היא האם אתה מתכוון לשבת ולחכות לפניות שיגיעו אליך... ואולי להתייבש?

אני לא מגלה לאף אחד שהמייל שלי הוא smartass69@walla.co.il

מי שרוצה להשיג אותי, שתתאמץ emo_25.png

אני לא מגלה לאף אחד שהמייל שלי הוא smartass69@walla.co.il

מי שרוצה להשיג אותי, שתתאמץ emo_25.png

אני מפנה אותך לתשובה שתולי נתנה למאלף השבלולים.....
או שכולכם נהייתם פחדנים...emo_98.png

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר