מקלחת של בוקר

עייפות היום סחטה אותי לגמרי... פתחתי את זרם המים ונכנסתי תחתיו 
הרגשתי איך הזרם שוטף ממני את מחשבות היום, מרענן את גופי ומחייה אותו מחדש...
התחלתי לסבן את החזה,  וריח הסבון מתפשט לאפי, חודר ופותח כל נים... ממשיך לקרצף את הבטן ויורד מטה...
התחלתי מסבן אותו והוא התרומם לאיטו והביט בי...אחזתי בו  ועצמתי את עיני, שאון המים גבר על כל רעשי הבית... חשבתי עליך. כמו קסם, ראיתי אותך מולי, כמעט יכול להשבע שהצלחתי להריח אותך...

לשניה פתחתי את עיני... איברי היה זקור וקשה מוכן כולו להתענג... מדהים שרק מחיבור מילותייך, קולך ודמותך הוא נעמד כאילו ממתין לבאות... התחלתי לעסות אותו.. המים מכים באשכיי. לפתע היית שם איתי. מחבקת אותי, צמודה לגופי... המים זולגים מראשך, מרגיש את הבל פיך בתוך אוזני... ואת מלטפת את גבי, שדייך נמעכות על חזי, מרגיש את פטמותייך חודרות מבעד לגופי... את קימורי גופך המפוסלות בידיי המשוטטות... נמתחות עד מורד אגנך... כפות ידיי חופנות את ישבנך... מצמיד אותך אלי שלא תעלמי לי... שפתינו מגששות מבעד לטיפות המים.. תרות אחד אחר השני וכאשר נפגשות, לשונך חוצבת כאש את לשוני המתגלגלת בפיך... נדמה כי הזמן עוצר מלכת... ואת מפנה לי את גבך. איברי ניצב בין פלחי ישבנך, נטמע בינהם... ידייך מורמות אל על, מלופפות סביב צווארי, לשוני מלקקת את צווארך... יד אחד אוחזת בביטנך בעוד השניה עושה את דרכה לאיברך... ובכל הזמן הזה עיני פקוחות מביטות בשדייך הזקורים, כשטיפות המים צונחות במורדותיהם, נוטפות כטל מפיטמותיך... כל וריד ונים באיברי דרוך כשש לקרב... ואת? מפסקת מעט את רגליך, מושיטה את ידך ומחליקה אותו פנימה... אני על סף אובדן הכרה... חודר ומתענג... מטה את גופך מטה... ידייך צמודות לקיר המקלחת... כל חוליה בגבך בולטת כחץ המכון מטה... אני מביט בו נכנס לתוכך... ויוצא... כאחוז דיבוק מגביר את הקצב... מרגיש את נוזל הגוף מבעבע כלפני רתיחה... ובלהט התשוקה פולט לתוכך בעוד את משחררת אנחה שאינה מותירה ספק כי הגעת לשיאך...
דמותך התערפלה. לקחתי לי כמה דקות להסדיר נשימה..

המשכתי להתמכר למים...

emo_01.png מגרה, ומציף זיכרונות.

מקלחת של לילה

תהנוג  .   מאוד חם היום emo_83.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

כתוב נפלא, איזה כייף

המעבר מעולם הקיים לעולם הפנטזיה ...נהדר emo_45.png

כתוב נפלא, איזה כייף

המעבר מעולם הקיים לעולם הפנטזיה ...נהדר emo_45.png

משום מה יש לי תחושה שאתה זה שכתבת אך בכינוי אחר emo_07.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום