מטבע קטן

מטבע קטן

הדבר הכי מרגיז בזמן שלפני פירוק החבילה הוא הספק. אותו שד קטן שעובר לגור לך ליד האוזן, בתוך הראש ומתנועע בפנים כמו מטבע. 

הנה פתאום יש רגע טוב, אז אולי שווה להישאר. והנה זה שבא אחריו הוא הרע המוכר, אז נפרק. 

רשימת צ'ק ליסט.

שיחות- עשינו.

יועץ נישואין- עשינו.

טיפול לבד כל אחד- עשינו.

טיפול זוגי שוב- עשינו.

ושוב נכשלנו. והילדים מה יהיה איתם?

ואני כבר לא מזיין כמו בן אדם 3 שנים ולא בוגד ולא קרוב לזה למרבה השמחה ולמרבה הצער.

היום החלטתי לתפוס רכבת במקום לנסוע ברכב. אחרי 3 תחנות עלתה חיילת יפהפייה, בת 19-20, והתיישבה לידי. 

אפילו הסתכלה עלי, מי שמבוגר ממנה ב16 שנים ואיכשהו הגענו לדסקס על מוסיקה ישנה. 

פחדתי נורא וירדתי תחנה לפני זו שהייתי צריך לרדת בה. 

הפחד הולך ודועך אבל הוא עדיין שם.

וזה מה שרציתי להגיד לכם. אולי מחר לסיפור יהיה סוף אחר. למרבה השמחה ולמרבה הצער.

המשך ערב נפלא.

הדבר הכי מרגיז בזמן שלפני פירוק החבילה הוא הספק. אותו שד קטן שעובר לגור לך ליד האוזן, בתוך הראש ומתנועע בפנים כמו מטבע. 

הנה פתאום יש רגע טוב, אז אולי שווה להישאר. והנה זה שבא אחריו הוא הרע המוכר, אז נפרק. 

רשימת צ'ק ליסט.

שיחות- עשינו.

יועץ נישואין- עשינו.

טיפול לבד כל אחד- עשינו.

טיפול זוגי שוב- עשינו.

ושוב נכשלנו. והילדים מה יהיה איתם?

ואני כבר לא מזיין כמו בן אדם 3 שנים ולא בוגד ולא קרוב לזה למרבה השמחה ולמרבה הצער.

היום החלטתי לתפוס רכבת במקום לנסוע ברכב. אחרי 3 תחנות עלתה חיילת יפהפייה, בת 19-20, והתיישבה לידי. 

אפילו הסתכלה עלי, מי שמבוגר ממנה ב16 שנים ואיכשהו הגענו לדסקס על מוסיקה ישנה. 

פחדתי נורא וירדתי תחנה לפני זו שהייתי צריך לרדת בה. 

הפחד הולך ודועך אבל הוא עדיין שם.

וזה מה שרציתי להגיד לכם. אולי מחר לסיפור יהיה סוף אחר. למרבה השמחה ולמרבה הצער.

המשך ערב נפלא.

אני כל כך מבינה אותך.

החלק הכי עצוב כאן, שלמרות שאני באותה נקודה כבר שנים, עדיין יש איזשהו ספק שאולי בכל זאת טוב כאן. אבל זה ממש לא נכון. אני עצלנית ופחדנית.

אני מקווה בשבילך שאתה מאמין בעצמך יותר ממה שאני מאמינה בעצמי.

קשה לתת לך עצות ממרחק של מיליוני פיקסלים. יכול להיות שאם תבחר להשאר דברים יסתדרו על הצד הטוב אבל יכול להיות שלא.

אני בטוח שיש הרבה גווני אפור בין השחור ללבן שאתה מתאר (לפרק או להשאר). נסה למצוא את המיקום הכי מתאים לך על הסקלה, מאחל לך הצלחה
.

צריך לומר את האמת. נוח לנו במצב שלנו, המצב הכביכול ודאי, מאשר במצב העתידי הלוטה בערפל. 

הייתי שם ולא פירקתי.

אבל לדעתי לא נלחמים על משהו אבוד.

אם ניסיתם הכל ולא הולך אז מניחים לזה.

אפילו היועץ אמר לנו.

פתגם צרפתי ישן אומר.

"ששקועים בחרא בהתחלה שונאים ונגעלים אחרי כמה זמן מתרגלים ולבסוף אוהבים להיות שם"

ידידי אתה כנראה בשלב השלישי-תחזור קצת אחורה לקבל תמונה נכונה.

אף פעם אי אפשר לדעת , יכול להיות שבסוף היה קורה משהו איתך ואם החיילת

לפעמים הקשר אם בת הזוג לא הולך כמו שצריך .  אבל לפעמים פוגשים משהיא חמודה שנעים לדבר איתה

ובסוף יוצא מזה משהו .  emo_13.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

מצד שני נזכרתי בבדיחה - באחד מימות החורף המושלגים, עפה לה ציפור ולפתע נתקלה בעמוד חשמל, נשברה לה כנף והיא נפלה לשלג. הציפור שכבה בשלג וכמעט קפאה למוות. לפתע עברה פרה וחירבנה עליה. תוך כמה דקות הפשירה הציפור מחום החרא שעליה וחזרה לחיים. שמחה הציפור והחלה לצייץ מרוב שמחה. שמע השועל את הציוצים, קפץ על הציפור, שלף אותה מהחרא וטרף אותה. מוסר השכל: א' - לא כל מי שמכניס אותך לחרא שונא אותך. ב' - לא כל מי שמוציא אותך מהחרא אוהב אותך. ג' - גם כשאתה כבר שקוע בחרא, אל תצייץ.

מצד שני נזכרתי בבדיחה - באחד מימות החורף המושלגים, עפה לה ציפור ולפתע נתקלה בעמוד חשמל, נשברה לה כנף והיא נפלה לשלג. הציפור שכבה בשלג וכמעט קפאה למוות. לפתע עברה פרה וחירבנה עליה. תוך כמה דקות הפשירה הציפור מחום החרא שעליה וחזרה לחיים. שמחה הציפור והחלה לצייץ מרוב שמחה. שמע השועל את הציוצים, קפץ על הציפור, שלף אותה מהחרא וטרף אותה. מוסר השכל: א' - לא כל מי שמכניס אותך לחרא שונא אותך. ב' - לא כל מי שמוציא אותך מהחרא אוהב אותך. ג' - גם כשאתה כבר שקוע בחרא, אל תצייץ.

חחחחחחחחחחחחח, אהבתי!!

המציאות אומרת, כשיש ספק - אין ספק!

מי שמוכן לחיות תלוי באויר, לא לכאן ולא לשם ומצליח להתרגל לזה, הוא בבעיה גדולה, [קשור לעמוד השדרה]

28 שניות כאלה זה יותר מדי.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר