נפגשנו לפני...

נפגשנו לפני כדקה. מבטינו הצטלבו בעודנו עומדים בתור לקפה טייק אווי. עינייך חדרו לתוכי בשעה שהחיוך נפרש על פנייך. חייכתי חזרה. לא יכולתי להסיר ממך את המבט. בחנתי במהירות את כולך: את עינייך החומות המדהימות, את הסומק הטבעי על לחייך, תווי פנייך המלאכיות, שיערך השחור והחלק שגלש על כתפייך, קימורי גופך הנשיים...

נפגשנו לפני כחמש דקות. התיישבנו יחד על ספסל קטן בכניסה לבית הקפה. הקור המקפיא של הלילה הלונדוני התערבב עם חום הקפה הלוהט. הצגנו את עצמנו בשמותינו, במהרה גילינו כי אנחנו עובדים בסמיכות אחד לשנייה ושנינו בסיומו של יום עבודה ארוך ומפרך, שותים קפה חם ומהביל לפני לכתנו הביתה. היה בך קסם מתפרץ, עליזות וחום מהסוג שלא נתקלים בו בכל יום. שבית אותי אף על פי שהיתה לי בת זוג בבית. ההתרגשות שהחלה מקננת בתוכי ריתקה אותי אליך.

נפגשנו לפני כעשר דקות. הקפה כבר התרוקן, הלילה הפך קודר יותר. הקור כבר חדר לעצמות. התקדמנו יחד ממשיכים בשיחתנו הקולחת אל עבר תחנת האוטובוס. השעה כמעט הראתה חצות בשעה שהאוטובוס חלף על פנינו. זה היה האוטובוס האחרון ללילה. רצנו לעברו כמו מטורפים, צוחקים בקולי קולות כמו שני נערים. בשלב מסויים אחזתי בידה מנסה למשוך אותה בריצתי ולהדביק את הפער. האוטובוס נסע...

נפגשנו לפני כעשרים דקות. עמדנו מתנשפים מנסים להסדיר את נשימתנו. קול צחוקה הפעמוני הדהד ברחוב השומם. מה עושים עכשיו? החלטנו לחלוק מונית. גשם החל לרדת, מתחזק בקצב מהיר, לא נותן רחמיו ומרטיב אותנו מכף רגל עד ראש. לאחר דקות ארוכות הצלחנו לתפוס מונית. 

נפגשנו לפני כחצי שעה. "בפנייה הבאה שמאלה ואחרי 200 מטר תעצור" כיוונה את נהג המונית. הבנתי שבעוד כמה רגעים זה עומד להסתיים. מיליון מחשבות רצו לי בראש. מה לעשות? איך? למה? והרי אני בכלל תפוס! יד חמה שנשלחה לעבר פני הקיצה אותי ממחשבותיי. היא סיבבה את פני אליה והצמידה אותי אליה בנשיקה אחת חמה וארוכה. "שמחתי להכיר..." אמרה. ושוב חייכה...  המונית עצרה בפתח ביתה. היא יצאה והשאירה את הדלת פתוחה. לרגע לא הבנתי... היא הסתובבה וחייכה. לא היה צריך יותר מכך...

נפגשנו לפני כארבעים וחמש דקות. "תרגיש בבית" סיננה לעברי בשעה שהילכה לכיון המקלחת. בגדינו היו סחוטים מגשם. היא השאירה את דלת המקלחת פתוחה. רעש המים הזורמים הידהד בבית. התחלתי מסיר את הבגדים תולה אותם על גבי ההסקה לייבוש. מתקרב על עבר המקלחת, רואה את השתקפות גופה מבעד לוילון. אדים של מים רותחים אפפו את החלל. נכנסתי מאחוריה. הזרם הלוהט היכה בגופה הקפוא. איברי הזדקר והתקשח בשעה שניצמדתי מאחור לפלחי ישבנה. מנשק את צווארה החלק. מתמכר לטיפות המים הנמהלות בריח גופה המשכר. חופן שד אחד בידי, מרגיש את הזדקרות פיטמתה. מצמיד אותי אליה. מתחכחת בישבנה מעלה ומטה עם איברי. עיניה עצומות בשעה שראשה מוטה אחור על כתפי ואצבעי עוברת על פניה. היא יונקת אותה לפיה. מלקקת היטב כרומזת לבאות. אני מכופף אותה קדימה. ידיה נשנענות על אריחי האמבט. מלקק כל קימור בגופה. מתעכב על כל חוליה וחוליה בגבה. יורד מטה אל עבר ישבנה. נעמד על ברכיי, פותח בידי את פלחי ישבנה. כל איברה נחשף במלוא הדרו בפני. אני מלקק את פי הטבעת שלה בעדינות ויורד מטה בלשון זקורה אל איברה.  אני יונק אותה אל תוכי בשעה שאני מחכך את אצבעי על דגדנה. היא נאנחת. ממשיך ככה דקות ארוכות אוחז בה בכח שלא תסתובב.

נפגשנו לפני כשעה. היא מסתובבת ומרימה אותי. מתיישבת על ברכיה ומכניסה את כל הזין שלי לפיה. עד הסוף. מתחילה בעיסוי עם לשונה ביחד עם ידה שמשפשת אותו בתנועות מעגליות. מלקת את האשכים, עולה למעלה, מתעכבת על הכיפה וחוזר חלילה. אני נגנב... מרגיש שכל נים בתוכי עומד להתפוצץ בכל רגע. היא מביטה בי מלמטה עם עיניה הפקוחות לרווחה. נדמה שעיניה מחייכות. אני מרים אותה אלי. מצמיד אותה לקיר וחודר לתוכה במכה אחת. רגליה מתעטפות סביבי בעודי אוחז בהן. אנחנו מתנשקים בטירוף בלהט החדירה נכנס ויוצא אליה באיטיות. הזמן עוצר מלכת...  סוגרים את ברז המים, יוצאים רטובים ונזרקים על המיטה הגדולה שלה. חום ההסקה בחדר והקור שלאחר המקלחת מקשים את פיטמותיה בטירוף, מצמררים את אשכיי ומבעבעים את חום מיציה... אני מטיח אותה על המיטה פורש את רגליה וחודר אליה. האיבר שלה מושלם. שפתותיה התחתונות מתהדקות סביב איברי, מצמידות אותו בוואקום לתוכה. ציפורניה שורטות את גבי קלות ויורדת לאחוז בישבני. את מכתיבה את הקצב. אני חודר אליך במהירות ובחוזקה. האנחות מתחזקות, התשוקה סוערת, את מתקרבת לשיא שלך "חזק..." את מבקשת ואני מציית לך. אני מרגיש את גופך מתקמר, הגמירה שלך מטפסת ואני... מפסיק. יוצא ממך. את מביטה בי בשינאה תהומית אך שובבה. ואני מחייך. משחק איתך. את קופצת מהמיטה כנשוך נחש, הופכת ומטיחה אותי על קצה המיטה. רגליי בריצפה, גופי נתמך על מרפקיי ואת מתיישבת עלי באיטיות. את רטובה בהיסטריה. מתיישבת רק על הקצה שלי ויוצאת. משחקת איתי ככה במשך דקות ארוכות. ידך חונקת את גרוני בעוד ידי לופתת את שדייך. אני הופך אותך וחודר אליך מאחור בשעה שאת עומדת על ארבע. מותניי ניטחות על ישבנך. הזין שלי קשה. גבך הקמור מתווה לי דרך לשיערך. אני לופת ומושך אותו. את נאנקת. אני חודר אליך חזק יותר ומהר יותר. חום לוהט מתפשט בגופי, שפתותיך נסגרות עליי... אני גומר בתוכך עד כלות כוחי בשעה שאת צורחת ומתכווצת...

נפגשנו לפני שעתיים וחצי. מנסים להסדיר נשימה. אני נשכב עליך מאחור. לא יוצא ממך. נושם את שיערך עמוק לתוכי. גופותינו המזיעות והשפיכה הניגרת מתוכך לסדין מעידות על אשר התחולל כאן. את ממכרת אבל אני יודע גם שזה לא אמיתי. 

עברו כבר מספר שנים. לא יכול לשכוח את הלילה ההוא. את פניך ואת דמותך. פרט לשמך לא יודע כלום אך יודע היטב כל חלק בגופך. ואולי עדיף שכך אחרת הזיכרון לא היה כל כך מתוק.

איזה מרגש .  מה עשית לי .  ואווו  ווואוווווייייי emo_14.png

כתיבה יוצאת מן הכלל  emo_43.png

שבת שלום emo_13.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

לקרוא כל נקודת זמן ו... וואוו!!!!

בהחלט היה לילה סוער!!! emo_06.png

נפגשנו לפני... לא חשוב כמה זמן עבר מאז. emo_27.png

את החזקת בידך את תוצאות הבדיקה וחייכת כשאמרת לי שאני עומד להיות אבא...emo_01.png

ועוד יותר חייכת כשאמרת לי שיש לי שתי אפשרויות - או לשים לך טבעת או לשים לך בכל חודש צ'ק שמן על מזונות....emo_03.png

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

אני חושב שאני מכיר אותה.emo_07.png

מובי זה דורש הסבר..את מי מהן אתה מכיר ?  emo_28.png

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

את זו עם תוצאות הבדיקה

אמצע היום, תחילת שבוע, לפנינו המבול והצלחת לשלוח זרמים רגע לפני ישיבת צוות. emo_45.png

מובי זה דורש הסבר..את מי מהן אתה מכיר ?  emo_28.png

את זאתי מהאמצע.emo_02.png

מטריף מטריף פשוט מטריף

ועכשיו כשאין שמיים 
רק רסיסים של חוסר הבנות 
ונדמה שאי אפשר לראות 
ולא נשאר מקום לטעות.emo_91.png

https://www.youtube.com/watch?v=19-GmbnveEw

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום: