5 החושים - מכתב לאישה

אישה יקרה,

לרובנו הגדול ניתנה היכולת להשתמש בכל חמשת החושים שלנו, להנות מהמתנה בה חנן אותנו יוצרנו. מסתבר שהחושים האלו מתכהים עם הזמן. לא, לא להתבלבל - הם אינם מתכהים עם הגיל! אלא עם הזמן! והרי כשרק הכרנו החושים הללו היו מחודדים להפליא, מדוייקים ומתוזמנים. לא כבר הרבה זמן. נכון, דברים השתנו, גם אנחנו אבל האם בכל זאת מותר לי לשאול אותך כמה שאלות בנוגע לחושים הללו?

תודה.

חוש הראייה

מנסה להיזכר מתי היתה הפעם האחרונה בה הבטתי בך מסירה מגופך פריט לבוש אחד אחר השני בסקסיות ולא מעיפה את הפיג'מה מעליך בתנועת יד אחת? מתי רקדת לפני בסטריפטיז חושני, נתת להתגרות במבט מפטמותייך המזדקרות למגע ידייך הלופתות את שדייך? גרמת לי להזדקר מבלי לגעת בו רק ממבט חודרני באיברך הפתוח בפניי בעוד אצבעותייך מעסות את דגדגנך בעינוג שרק את יודעת לחרפן את עצמך?

חוש השמיעה

מנסה להיזכר מתי היתה הפעם האחרונה בה שמעתי אותך זועקת מכאב מענג ולא כי שיערך נתפס בכרית? נותנת דרור למחשבותייך לצאת דרך הפה באנקות ואנחות? מדברת בגסויות אל תוך אוזני בשעה שאני חודר לתוכך? מספרת לי עד כמה את מכורה לאיבר הקשה בזמן שהוא ממלא כל פיסה בתוכך?

חוש המישוש

מנסה להיזכר מתי היתה הפעם האחרונה בה זכיתי לדגדוגים / נעימים / כל אחד ואיך שהוא קורא לדבר הזה? לאחר 2-3 פעמים של תשוקה מטורפת בה סיימנו מזיעים ודבוקים גוף בגוף? מתי העברת את ידייך באיטיות על כל פיסה בגופי, נותנת לאיברי להתמלא עד אפס מקום בכל נים ונים? מתי שיגעת אותי עד לרגע שבו כבר טיפות זרעיי ביצבצו עוד בטרם חדרה כיפתי לתוכך? מתי נתת לי למשש אותך כפי שאני היתי רוצה, להרגיש את עורך החלק והנעים כחומר ביד היוצר, את הבל איברך על אצבעות ידיי בשעה שאני פורש את פלחי ישבנך?

חוש הריח

מנסה להיזכר מתי היתה הפעם האחרונה בה הרחתי מקרוב מיצי איברך המעבעים, הנמהלים עם ריח גופך המשכר והבושם הקייצי הנידף ממך, בשעה שכל אלו נמהלים לריח אחד חזק, קינקי ויצרי המוכר לרוב בשם "ריח של סקס" המשתלח לתוך הריאות? מתי הדלקנו נר ריחני במקום את האור של חדר האמבטיה? שאפנו את הריח הנידף משערנו עמוק אל הקרביים?

חוש הטעם

מנסה להיזכר מתי היתה הפעם האחרונה בה טעמתי את הפות שלך בכל לשוני מבלי שכיווצת עלי את שוקייך ומשכת אותי מעלה? מתי התנשקנו בתאווה יצרים ארוכה כפי שהיינו בתחילת הדרך? על מריחת דברים כאלו ואחרים למסכת טעימות כבר אין על מה לדבר...

ובנימה אישית - לא מחפש רומן, לא מחפש אהבה. מחפש להרגיש, להתרגש. לזכות להפעיל שוב ואפילו לפעם אחת את כל החושים הללו יחד. רוצה לרצות אותך כמו נער חרמן, להשתגע ממך ולהתמזמז, לחדור לתוך ולזיין אותך חזק וארוך ולבסוף ליפול אל תוך זרועותייך ולהסדיר את נשימתי שראשי ספון בין שדייך וידייך מלטפות את שערי....

ולמה לעזאזל זה נשמע כמו סיפור דמיוני?!

ואוו!!!! emo_45.png צמרמורת... ומהסוג הנעים.... 

מאחלת לך למצוא אותה במהרה!! emo_01.png

נשמע לא טוב,

ומה אתה עושה שיהי לכם טוב יותר?

תראה לה את המכתב הזה. אין מצב שזה לא ישנה משהו

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

כל חוש חוש, חושחש הנחש

חייבים לשנות את המצב !

מנהל הפורום
1000+

מזל שאלוהים ברא את יד ימין

אני ממליץ לך לאזן בין יד שמאל ליד ימין ... 

מנהל הפורום
1000+

תחשוב אתה,  מה אתה גם לא עשית עבור חמשת החושים שלה.

ואולי כשתפעיל את שלה , היא תפעיל את שלך.

וכותב משותפות גורל.

ידידי, הכל הופעל, פועל ומוכן להפעלה. 

אם לכל מי שכאן זה היה פועל עם החוקי/ת שלו לא הייתם פה

נראה לי שמעבר לבעיות חושיות למיניהן, יש לכם במיוחד בעיות של זיכרון וזו באמת בעיה נפוצה הקשורה לגיל.

ידידי, הכל הופעל, פועל ומוכן להפעלה. 

אם לכל מי שכאן זה היה פועל עם החוקי/ת שלו לא הייתם פה

כתבתי אחרי זה שותפות גורל.

חוש : הדימיון .  להנות מ, 5 החושים

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

ואוו!!!! emo_45.png צמרמורת... ומהסוג הנעים.... 

מאחלת לך למצוא אותה במהרה!! emo_01.png

מסכימה איתך לגמריייי, ממש גרם לצמרמורות בכל הגוףףףףףemo_39.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר