רוצה שוב להתרגש מאהבה

שלום,

אני The Belle , בת 45, נשואה + 2

נישאתי שלא מאהבה, בידיעה שהוא אדם מאוד טוב עם הרבה יתרונות והרבה חסרונות והייתי בטוחה שאני אוכל לשנות אותו - טעות גדולה !!!

במשך 15 השנה שאנחנו ביחד ניסיתי לפרק את החבילה מספר פעמים אבל כל פעם מחדש הוא הבטיח שהדברים ישתנו ושהוא יתן לי יותר את תשומת הלב שאני זקוקה לה (זאת תמיד היתה הבעיה, חוסר של חום ותשומת לב, לי ולילדים).

בכל פעם מחדש זה החזיק מעמד מספר ימים וחזר חלילה.

לפני כשבוע, העזתי ל"התחיל" עם חבר מהפייסבוק , בתחילה הוא מאוד נהנה מתשומת הלב ומהתעוזה שלי, התכתבנו וקבענו להפגש.

אמרתי לו שאני נשואה ואני רק מבקשת הרפתקאה איתו. אבל לאחר יום החליט שמדובר בקשר "אסור" ואל לנו להמשיך אותו.

באותו יום וחצי של ה"קשר" הזה החיים שלי היו ברקיע השמיני, הפנטזיות הרקיעו לשחקים, כאילו היה סכר שהיה סגור שנים ופתאום נפרץ.

זה רק ברור ש"התאבון" שלי נפתח והחלטתי שאם אין התרגשות בבית, צריך לחפש אותה בחוץ - אז נגשתי לבעלי ואמרתי לו שאני מעוניינת בנישואים פתוחים שכן במילא כל אחד מאיתנו עושה מה שהוא רוצה, מתי שהוא רוצה, ועם מי שהווא רוצה (חוץ מקשרים רומנטיים עם אחרים) וסקס ביננו כבר מזמן אין.

הוא לקח את זה מאוד קשה ושוב הבטיח שעם קצת עזרה הדברים יכולים להשתנות, מיותר להגיד שהוא לא הסכים לנישואים הפתוחים...

עכשיו אני בדילמה, לתת לו שוב צ'אנס, לחזור שוב אחורה או ללכת עם הראש בקיר ולהגיד "ENOUGH IS ENOUGH"?

לא נראה לי שזה שאלה לפורום. זנ באמת מסובך ונראה לי שכדאי אולי לערב גורם כמו יועץ. אני אישית חושבת שאם את לא אוהבת אותו והגעת למצב שאת מציעה נישואים פתוחים אולי כדאי לחשוב על לעזוב. נשמע שהנישואים לא בריאים אבל אני לא גורם לקבוע. בכל מקרה תעשי החלטות נכונות

יום טוב לכולםemo_01.png

לא נראה לי שזה שאלה לפורום. זנ באמת מסובך ונראה לי שכדאי אולי לערב גורם כמו יועץ. אני אישית חושבת שאם את לא אוהבת אותו והגעת למצב שאת מציעה נישואים פתוחים אולי כדאי לחשוב על לעזוב. נשמע שהנישואים לא בריאים אבל אני לא גורם לקבוע. בכל מקרה תעשי החלטות נכונות

התרככת יקירתי!!!

נראה לי ש 15 שנים זה צ'אנס מספיק.

וריגושים מהצד לא יפתרו הבעיות הם רק ירימו לך המצברוח.

בעניין הזה אני עם אלינור לחלוטיןemo_01.png

הדבר היחיד זה אולטימטום לשינוי וייעוץ חיצוני.

ואם לא יילך , לרבנות.

אני חייב להיות פתוח איתך. בזוגיות אין אני ואין את....בזוגיות יש אנחנו. אתם היגעתם למצב שהמון זוגות מגיעים אליו, ומה שברור הוא שמאהב או מאהבת לא יפתרו לכם את הבעיות ובנוסף לא אף אחד מהפורום הזה.

השאלה הראשונה שאת חייבת לשאול את עצמך זה מה אני רוצה והאם אני רוצה לשקם את הזוגיות שלנו?

דבר שני לתת גם לבעלך את הסוגיות האלה לברור עם עצמו.

אם שנכם מסכימים לשקם את מערכת היחסים שלכם זה כבר צעד ראשון חיובי ....

יש אנשי מקצוע ואני בינהם שאנו עוסקים באימון זוגי ויש בידינו כלים לתת לכם על מנת שאתם ואתם בלבד תעשו את השינויים הרצויים מבחינתכם לשיקום הזוגיות והשבתם למסלול שיהיה לכם כייף מחודש ולשוב לימי קדם.

אני מקוה שתבחרי בסיכומו של דבר בדרך הכי נכונה לך ולבעלך.

אם רצונך ביותר פרטים כתבי אלי למייל ghhob@walla.com

מובי אני בשוק..לפעמים מתרחשים ניסים כנראה emo_01.png

יום טוב לכולםemo_01.png

לדעתי , ברגע שדברת איתו שרפת את עצמך.

כי אם יהיה לך חבר חיצוני, ולבעלך יהיו ראיות לבגידה (והוא הרי יחשוד בך מעכשיו) -את תפסידי הרבה מאוד.

מציע לך או להתחבר אליו מחדש (עד כמה שאפשר) או להתרגש, או לבלוע את הצפרדע.

תודה לכם.

לא בדיוק מה שציפיתי לשמוע אבל אחלה... יש לי על מה לחשוב

מובי אני בשוק..לפעמים מתרחשים ניסים כנראה emo_01.png

את יודעת, זה תופס לשני הכיוונים.

כתבתי התרככת.

תודה לכם.

סיסמת החיים שלי, כשיש ספק, אין ספק!

שום דבר לא יעשה לך טוב בבית ושום דבר לא ישתנה לטובה, את בשיאך, עשי לעצך טובה והסתערי על החיים, מנסיון, זה עושה דברים מופלאים לעור הפנים......

תמיד הכי טוב ללכת עם הראש בקיר!

אני 5 שנים במערכת יחסים עם אשתי, מרגיש בדיוק כמוך, אבל הגעתי למסקנה כבר אחרי השנה השלישית שאנשים לא משתנים, אפילו אם הכוונות שלהם טובות.

מקווה בשבילך שתשקמו את מערכת היחסים ובכל מקרה, שתהיי קצת יותר מאושרת.

אני 5 שנים במערכת יחסים עם אשתי, מרגיש בדיוק כמוך, אבל הגעתי למסקנה כבר אחרי השנה השלישית שאנשים לא משתנים, אפילו אם הכוונות שלהם טובות.

אנשים בלי מוטיבציה לא משתנים. לכאלה שכן יש...הם מגיעים לגבהים שאפשר רק לחלום עליהם.

We all change. When you think about it, we're all different people all through our lives, and that's okay, that's good, you gotta keep moving, so long as you remember all people that you used to be

אנשים בלי מוטיבציה לא משתנים. לכאלה שכן יש...הם מגיעים לגבהים שאפשר רק לחלום עליהם.

emo_45.pngemo_45.pngemo_45.png

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

תודה לכם.

סיסמת החיים שלי, כשיש ספק, אין ספק!

שום דבר לא יעשה לך טוב בבית ושום דבר לא ישתנה לטובה, את בשיאך, עשי לעצך טובה והסתערי על החיים, מנסיון, זה עושה דברים מופלאים לעור הפנים......

מסכימה איתך..

החיים קצרים, אין לדעת מה מצפה לך מחר..

לכי עם הלב!

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר