למה צריך חדר חושך. אם פשוט אפשר לכבות את האור בחדר.

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

למה צריך חדר חושך. אם פשוט אפשר לכבות את האור בחדר.

זה מה שאני חשבתי .... היתה לי פעם בת זוג שמאוד התביישה .... לא יודע למה ... היה לה גוף משגע .... רצתה רק בחושך מוחלט ... היה מדהים ... רק להרגיש ... בלי כמעט לראות כלום ....שווה לנסות ... emo_02.png

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

שחוש אחד אינו מתפקד החושים האחרים מעוררים ומתחדדים ונעשים הרבה יותר רגישים. אהבה בחושך אינה דבר נדיר, יש לא מעט נשים המתבישות בסיטואציה ומכבות את האור. אי אז התחושה מגיעה בדרך כלל ממגע והדמיון עובד שעות נוספות ותורם לריגוש יתר. ובכלל כולנו יודעים שמיסתורין מגרה הרבה יותר מהגלוי-אשה לבושה חלקית מגרה הרבה יותר מאשר עירום מלא ולאורך יותר זמן.

אם נוסיף לכך את המסתורין שבחוסר הכרות מוקדמת כפי שעלה כאן בתחילת הפוסט הרי שאני בטוח שהריגושים עולים פלאים וממריאים לשחקים.

אין ספק שסיטואציה שכזו מעניקה מימד ועומק נוסף למונח "פגישה עיוורת" !

(כמובן תמיד יש את האפשרות שאחד מבני הזוג נראה כל כך רע שהוא מעדיף להסתתר בחשכה emo_02.png)

שחוש אחד אינו מתפקד החושים האחרים מעוררים ומתחדדים ונעשים הרבה יותר רגישים. אהבה בחושך אינה דבר נדיר, יש לא מעט נשים המתבישות בסיטואציה ומכבות את האור. אי אז התחושה מגיעה בדרך כלל ממגע והדמיון עובד שעות נוספות ותורם לריגוש יתר. ובכלל כולנו יודעים שמיסתורין מגרה הרבה יותר מהגלוי-אשה לבושה חלקית מגרה הרבה יותר מאשר עירום מלא ולאורך יותר זמן.

אם נוסיף לכך את המסתורין שבחוסר הכרות מוקדמת כפי שעלה כאן בתחילת הפוסט הרי שאני בטוח שהריגושים עולים פלאים וממריאים לשחקים.

אין ספק שסיטואציה שכזו מעניקה מימד ועומק נוסף למונח "פגישה עיוורת" !

(כמובן תמיד יש את האפשרות שאחד מבני הזוג נראה כל כך רע שהוא מעדיף להסתתר בחשכה emo_02.png)

אכן כן, חסימת אחד החושים מחדדת את עומק החוויה emo_45.png

מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר