ברוכה הבאה

ברוכה הבאה

זה היה עוד בוקר קייצי. שעת בוקר יחסית מוקדמת וכבר חום יולי-אוגוסט נתן אותיותיו ורמז להמשך היום. הולך להיות חם... חשבתי לעצמי.. לא יכולתי לתאר עד כמה חם...

הכנתי לי כוס קפה ויצאתי אל הגינה לעשן בהנאה את סיגריית הבוקר. בעודי שואף את הניקוטין לראותיי, הבטתי מעבר לגדר. הבית הצמוד היה ריק מדיירים בחודשיים האחרונים אך הבוקר נראה כי התחדשה בו הפעילות... בעודי ממשיך להרהר לעצמי ולנשוף טבעות עשן, שמעתי את דלת הכניסה נפתחת ואז היא עמדה מולי.... ווואוווו ! נשימתי נעתקה... כמו בת ים העולה מן המים היא ניצבה מולי בשורטס כחולים וגופיה לבנה צמודה... מבטינו הצטלבו בין רגע... חיוך התפשט על פניה... נשבע שיכולתי אפילו לשמוע את הציפורים מתלחששות...

היא נצמדה לגדר המשותפת, הסיטה קצוות שיער מלחיה ואמרה "נעים מאוד". קמתי לעברה ובעודי לוחץ את ידה הענוגה ליבי החל דופק בקצב היסטרי... מגע עורה הרך העביר בגופי רטט... "נעים מאוד" השבתי. מאוחר יותר נזכרתי שאפילו לא הצגנו את עצמנו בשם.  היא המשיכה לחייך וסיפרה כי עברה לכאן הבוקר - לבדה. ניהלנו שיחת חולין קצרה והצעתי לעזור לה עם שאר הדברים שנותרו ברכבה. פיטפטנו במשך דקות ארוכות. הקליק היה מיידי. "קפה?" היא הציעה, "בשימחה!" עניתי. בעודי קופץ להביא את הארגז האחרון שנותר היא כבר הכינה קפה חם ומהביל.. לא היה צורך, הייתי רותח כבר לבד... 

התיישבנו על מזרן באמצע הסלון. סביבנו ערימות של ארגזים שעדיין לא נפרקו והיא בשלה, רגועה וניוחה, לא ממהרת לשום מקום... הדקות חלפו לשעה. השתערנו על המזרן בניחותא. נידמה מהצד כאילו אנחנו מכירים כבר שנים. השיחה קלחה ובלי משים לב, או בעצם הגוף פעל לבדו, התקרבנו אחד לשני... יכולתי להריח את שיערה... נשמתי אותה לתוכי... הדימיון החל להשתולל. יכולתי להבחין בפטמותיה הקטנות מבעד לגופיה. עורה החלק כאילו סינוור את חושיי... היא נישכבה על המזרן. החלה מעסה את צווארה. "כולי תפוסה..." סיננה כבדרך אגב. לא היה צורך לאמר יותר מכך... ידיי כבר היו על צווארה, מעסים אותו בשעה שעיניה נעצמו... ישבתי לצידה... מביט בקימורי גופה המושלמים... פלחיה ישבנה נאספו בתוך השורטס הקטן שלבשה. "טוב?" שאלתית "מעולה..." ענתה והמשיכה לעצום את עיניה... ליבי הלם... גופי היה דרוך אך זקור... בעוד ידי עושות דרכן מטה מצווארה אל מורד גבה לפתע התרוממה מעט ופשטה את הגופיה.... "ככה יותר טוב..." לחשה. פלג גופה העליון הערום ניבט אלי וקרא לי לגעת בו... חוליות עמוד שידרתה כאילו סימנו לי את הדרך מטה... עיסתי את גופה במרץ עד שלא יכולתי יותר... רכנתי ונשקתי לגבה... היא לא זזה.. המשכתי בנשיקות קטנות בעודי מתיישב על גופה... איברי נצמד לישבנה... ממשיך לנשק כל מילימטר בגבה ועושה דרכי מטה... מגיע עד לקו מכנסיה, מפשיל אותן מעט ומנשק... מפשיל עוד קצת ומנשק... עד שישבנה נגלה לעיני. פשטתי ממנה בזריזות את השורטס ותחתוניה השחורות... רגליה הפסוקות מעט סיפקו הצצה לאיברה החלק והרטוב... נישקתי את ירכיה והתקדמתי מעלה בנשיקות ארוכות... הפכתי אותה על גבה... ביטנה השתפלה פנימה... שדיה המדהימים ופטמותיה הזקורות כיוונו את מבטי מטה אל איברה החלק... היא פיסקה את רגליה וחשפה את כולה... התחלתי לענג את איברה, מכניס את לשוני, מעביר אותו על שפתיה... טועם ממיציה ומשתכר... היא החלה נאנחת בעודה חופנת את שדיה... קצב אנקותיה גבר בעודי מכניס לתוכה אצבע, מרגיש את כל תוכנה... היא המשיכה להאנק... גופה נע בתזזיתיות רבה... היא היתה קרובה לגמור... "כן... כן..." נאנקה. יכולתי להרגיש את רטיבותה המתגברת וכשצעקה כי היא עומדת לגמור... הפסקתי.  היא הביטה בי בעיניים משתאות, גופה סמר. נעמדתי מולה וחייכתי. "בוא הנה!" פקדה עלי "תזיין אותי!" ואני ממשיך לעמו, נוגע באיברי הקשה מבעד למכנסיים... מוריד אותם לאט לאט... מסיר את תחתוני... עומד מולה עירום.... היא רכנה על ברכיה לרדת לי אך אני הטחתי אותה חזרה על המזרן... לפני שהספיקה להבין, חדרתי לתוכה. עד למילימטר האחרון. היא גמרה.

התנשקנו בלהט מטורף שדיה נמעכו על חזי, ידיי לפתו את ישבני מצמידות אותי לתוכה. המשכתי לחדור לתוכה בקצב אחיד... מתמכר... ישבתי על ברכיי מרים מעט את אגנה, מכניס אותו קצת ויוצא... מביט בתמונה הזו, נדלק מהמראה... וחודר בחוזקה. שוב יוצא, מכניס מעט.. ועוד פעם... ואז חזק. הקצב הפך למטורף. ציפורנייה החלו שורטות את גופי המזיע... והיא רטובה לגמרי, כנועה לסיטואציה. הפכתי אותה על גבה וחדרתי אל איברה מאחור... היא נאנקה... הרמתי את גופה וקירבתי אותו לקצה המזרון... היא נעמדה בדוגי... ליקקתי אותה מאחור... לוהטטטטטט.... חדרתי לתוכה. ישנה הולם במותניי בחבטות חזקות שמתגברות... הרגשתי את צינור הזרע שלי עומד להתפרץ כהר געש... פרשתי את ישבנה לרווחה... והגברתי קצב יותר.... "אני גומרת!!!" צרחה כאחוזת דיבוק "אני גומרת!" נשימתה כמעט נעתקה. גמרתי לתוכה בעודי משתנק וגופי מתקפל... עד הטיפה האחרונה...

"ברוכה הבאה לשכונה" לחשתי בחיוך לאוזנה בשעה שנשכבתי על גבה עוטף את גופה החם והמזיע...

ברוך שובך לילה emo_01.png

בהחלט נהיה כאן חם וסוער גם יחד חחח

שאפו  emo_45.png

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

השכנה שלי בת 98

אולי שהיא תעזוב גם לי יהיה את המזל לחוות כזו חוויה

עדיין - קצת מסוכן, שכנים שכנים, קרובים קרובים

ופתאום נכנס יהורם גאון "אביתר" הוא צועק והורס הכל

מנהל הפורום
1000+

השכנה שלי בת 98

אולי שהיא תעזוב גם לי יהיה את המזל לחוות כזו חוויה

עדיין - קצת מסוכן, שכנים שכנים, קרובים קרובים

ופתאום נכנס יהורם גאון "אביתר" הוא צועק והורס הכל

emo_06.png

או שחנה צועקת : " פתוח " !!!

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

לילה !

בהחלט תיאורים מרתקים emo_02.png נשיקות ,להט, ליקוקים ....... הייתה לי תחושה שאני כבר ממש רואה אתכם :)

יפה מאוד לילה .......

וואו, ממש כתיבה יפה, פשוט מדהיםםםם, עם המון להט ותשוקה, נהנתי לקרוא

תודה רבה :-)

אחח זיכרונות...

אחח זיכרונות...

לפחות זכית לחוות בחוויה מהסוג הזה כדי שיהיה לך זיכרונות , זה לא דבר של מה בכך, אז תהנה בינתיים מהזיכרונות עד שיגיע משהו ממשי, בהצלחה...

אחח זיכרונות...

שאני אבין ... זה זיכרון או סיפור דמיוני ? .......

זיכרון רווקות

אם כך בהחלט זכרונות מתוקים ..... יפה לך על התיאורים ...ממש כאילו זה היה אתמול :)

כמו שנאמר ע"י פינוקיו -אכן זכית לחוות חוויה מתוקה .......

הסיפור הזה שלך, קינוח מושלם לסוף היום..emo_45.png

אז,

איפה אמרת שאתה גר?

אפשר להיות השכנה שלך??

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אז,

איפה אמרת שאתה גר?

אפשר להיות השכנה שלך??

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

קרוב אליך מירי

ויש יחידה פנויה