מתנה לחג למאהב/ת

החגים מתקרבים חברים .... איזו מתנה כל אחד היה שמח לקבל מהמאהב/ת לחג ?

זרקו רעיונות כיד הדמיון ....

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

זה בעייתי

לך תסביר ממי קיבלת.

בושם או פרח וכאלה.

אני לא מוכן להיות חבר במועדון שמוכן לקבל אותי.

גראוצ'ו מרקס

חתולי... אהיה כנה ואף בוטה:) הייתי שמחה לקבל ממנו חוויות עילוסים, עינוגים, נשיקות חיבוקים , סקס משגע ומרנין. ולמה אני מעדיפה את זה? טוב ברור שמתנות זה בלתי אפשרי. אז עדיף משהו שייתן לנו את האנרגיה הטובה לעבור בכיף את החגים כי זה ברור שגם מפגשים לא יהיו בכל זאת כולם בחופש... אז נשאר הסקס ואז בכל פעם ניתן להיזכר... ולהנות :) 

ואם הוא יכול על הדרך לזרוק פרח אחד ככה בשביל הרומנטיקה , אז בבקשה אבל הוא לא חייב:) 

emo_01.png

אפשר לקנות קופסת שוקולדים יוקרתית ובמפגש הלפני החג להמיס אותם בידיים ולמרוח אחד על השני וללקק אחת מהשני

אני לא מוכן להיות חבר במועדון שמוכן לקבל אותי.

גראוצ'ו מרקס

גם אני עם קושניר ודידוש.

אין מה לקנות מתנה משמעותית, אין מקום להביא ולך תסביר מאיפה ולמה? 

מתנה היא מתנה היא מתנה, לא מזמן היה לי יום הולדת, והוא החליף כל כך הרבה רעיונות, עד שבסוף התקבע על מתנה מסורתית כזאת שלא תעלה אפשרות לשאלות מביכות וחשד לכלום.

אז סקס טוב, כזה חורך סדינים, בליווי האכלה הדדית של שוקלד בצורות, מאוד רומנטי טעים וחוויתי.

פעם כבר עלה הפוסט הזה כמדומני לפני הפסח-החלק האחר של החגים. כתבתי אז ואכתוב גם עכשיו: לאשה קל יותר לקנות מתנה, נשים קונות לעצמן בשמים, תכשיטים, ואף לבנים יוקרתיים ומגרים. קל לאשה להסביר מתנה שכזו.

לגבר מאידך זה הרבה יותר מסובך-אני אישית ידוע כשונא חנויות וקניות וממש לא סביר שאקנה כך סתם לעצמי מתנה כמו אפטר שייב או עניבה. לכל היותר איזה ספר או אולי כלי עבודה.

לכן שמי שהיתה בת הזוג האסורה היתה שואלת "מה אפשר לקנות לך מתנה" עניתי " קיבלתי אותך וזו המתנה הכי שווה" זה בהחלט עשה את העבודה.

פעם כבר עלה הפוסט הזה כמדומני לפני הפסח-החלק האחר של החגים. כתבתי אז ואכתוב גם עכשיו: לאשה קל יותר לקנות מתנה, נשים קונות לעצמן בשמים, תכשיטים, ואף לבנים יוקרתיים ומגרים. קל לאשה להסביר מתנה שכזו.

לגבר מאידך זה הרבה יותר מסובך-אני אישית ידוע כשונא חנויות וקניות וממש לא סביר שאקנה כך סתם לעצמי מתנה כמו אפטר שייב או עניבה. לכל היותר איזה ספר או אולי כלי עבודה.

לכן שמי שהיתה בת הזוג האסורה היתה שואלת "מה אפשר לקנות לך מתנה" עניתי " קיבלתי אותך וזו המתנה הכי שווה" זה בהחלט עשה את העבודה.

אתה חושב שלאשה קל לקנות, בעולם האסור כלום לא קל.

אתן לך את המקרה שלי לדוגמא -

מאוד רצה לקנות לי טכשיט מסויים, אבל כאחת שלא ממש הולכת עם טכשיטים, פתאום לראות עלי תכשיט חדש זה עלול להרים כמה גבות ועוד כמה שאלות לא נוחות - ירד

אחר כך חשב על סט הלבשה תחתונה סקסית - לא זכר את המידה ולא רצה לשאול כדי שההפתעה לא תהרס - ירד

אחר זה חשב לקנות לי סט קרמים, אבל פחד שאצחק עליו כי אני הרי מלכת הקרמים - ירד

בסוף ההחלטה נסגרה על בושם,  וגם זה לא היה קל לנוכח כל ההיצע......emo_01.png

חתולי... אהיה כנה ואף בוטה:) הייתי שמחה לקבל ממנו חוויות עילוסים, עינוגים, נשיקות חיבוקים , סקס משגע ומרנין. ולמה אני מעדיפה את זה? טוב ברור שמתנות זה בלתי אפשרי. אז עדיף משהו שייתן לנו את האנרגיה הטובה לעבור בכיף את החגים כי זה ברור שגם מפגשים לא יהיו בכל זאת כולם בחופש... אז נשאר הסקס ואז בכל פעם ניתן להיזכר... ולהנות :) 

ואם הוא יכול על הדרך לזרוק פרח אחד ככה בשביל הרומנטיקה , אז בבקשה אבל הוא לא חייב:) 

בוטה ? זאת מתנה מאוד לבבית ומחממת  :))) כן יירבו מתנות שכאלו עם אנרגיות לתקופת החגים ....

חברים !!! היה בעבר פוסט על מתנות.... מתנה לא חייבת להיות משהו גגול בולט או יקר... יש מתנות צנועות וקטנות אך מביעות רגש ואכפתיות עצומה .... החל משוקולד קטן באריזה אישית... וו לתליה להזכירכם... או תחפושת חדשה למפגש הרומנטי .... כיד הדימיון ... 

הי :) 

אני הכי ממליץ על תיק עור איכותי, זו מתנה שאף בחורה לא תתנגד לה, ולא משנה כמה תיקים יהיו להם בארון, תמיד יהיה להן מה לעשות עם אחד נוסף. באתר הזה תוכל למצוא מגוון תיקי עור לנשים שם אני קניתי לאהובה שלי את המתנה ביום ההולדת שלה שנה שעברה. היא כל כך התלהבה, שמבקשת השנה אחד נוסף :) 

ואני הייתי מציע לה גיחה קצרה לחו"ל!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר