לקבוע עם אסור ביום הולדת ?

הם לא היו יחד כבר הרבה זמן, הגעגעים מרקיעים שחקים, האהבה בוערת והתשוקה לוהטת.

יש לה יום הולדת ושוקלת אם לקבוע אם האסור פגישה ארוכה באותו היום. ברור שיהיה כיף מיוחד, מתנות ואירוע בלתי נשכח.

אבל מה יהיה אם בעלה מתכנן לה משהו לאותו ביום, מה יקרה אם הילדים שלה מתכננים לה מסיבת הפתעה עם חברים קרובים?

...

בעיניי צריך לתת עדיפות למשפחה במיוחד בימי הולדת וסירוב או התחמקות תיראה מאד חשודה. אני תמיד דוגל בהפרדה בין העולם המותר לאסור. לזה אני קורא "ניהול סיכונים".

אני הייתי דוחה את הפגישה האסורה בכמה ימים וכך להיות יותר בטוחים שהתוכניות האסורות יתממשו.

מה דעתכם ?

מנהל הפורום
1000+

בוקר טוב פאוסט...

כמוך, גם אני חושבת שהמשפחה שלנו הינה בעדיפות עליונה. כמו שציינת בפרט ביום ההולדת, כי מה יותר טוב מלחלוק רגעים של שמחה עם הבעל/אישה והילדים? מעבר לזה, המאהב/ת הם הצד המעניין והפיקנטי של החיים, הם אלה שניתנים לנו משב רוח רענן להמשך היום / השבוע...  אז אני חושבת שניתן לדחות את הפגישה במס' ימים ובאמת להפוך אותה למלאת תאווה תשוקה ועינוגים מבלי להסתכן...

יום נפלא.

emo_01.png

נכון, מצד אחד למה להסתכן? למה לחגוג ביום האחד והמיוחד הזה? אפשר תמיד לדחות בכמה ימים ואולי בכלל בכמה שנים. 

יום הולדת הוא יום הולדת אתמול או מחר זה לא אותו הדבר, אז צריך לתמרן ולחגוג בבוקר אפילו במחיר של חופשה מהעבודה. כדי להשאיר את אחה"צ פנוי למשפחה. לציין את היום בצורה כל שהיא מאחר ובעולם האסור שום דבר לא מובטח והקשר מבוסס על אמון ועל נתינה ומי שלא מקבל/ת לרוב אפילו אם הוא לא מודה, חווה אכזבה.

לי היתה בעיה אחרת: תאריך מסוים היה בעל משמעות מרובה לשתיהן-לך תתמודד עם זה. emo_12.png

גם אני שומרת את היום הזה לחגיגות עם המשפחה!

אבל כן יש לזה פתרון, לחגוג עם המאהב בתאריך העברי (בתנאי שהוא לא יוצא בסופ"ש או בתאריך הלועזי...).

אם זה לא מסתדר, אעדיף לחגוג איתו יום-יומיים לפני יום הולדתי, כדי שביום ההולדת, השמחה תהיה כפולה!!

וואי אתם חולים בראש כולכם....שאלה כזאת ?כאילו שזה ברגיל להחזיק מאהב/מאהבת כמו כלב או חתול

מובן מאליו לגברים ונשים ...הזוי ומגעיל ביחד

אין ספק שזה שמור למשפחה ולדעתי אין שאלה בכלל

וואי אתם חולים בראש כולכם....שאלה כזאת ?כאילו שזה ברגיל להחזיק מאהב/מאהבת כמו כלב או חתול

ואת/ה הראשון/ה מביין כולם !!! לא טוב ?  לא להיכנס לכאן ! עבור אנשים כמוך קיימים פה לא רחוק פורומים שמתאימים לך:פסיכיאטריה לדוגמא, או הפרעות טורדניות כפייתיות למשל ! " הזוי ומגעיל " - זה מה שהינך !

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

אנחנו חולים ואתה מבזבז אנרגיה כדי להגיב לנו:)

בכל מקרה זאת תרופה טובה לפנטז ולא לעשות כלום עדיף....:)

יום טוב.....

על כך שהמשפחה באה במקום ראשון אי עוררין ושום ספק בכלל.

אני חושבת שניתן לשלב..אין כמו לפתוח את היום איתו ולמשיך עם המשפחה...

ניתן גם לעשות זאת בערב שלפני..שהרי בדיוק בחצות חל המעבר והכניסה ליום ההולדת..

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

אני עם דוריאן וגלי, בבוקר איתו, ובחצי השני של היום כל השאר, 

אין כמו תאריך יום הולדת, שום תאריך אחר לא יכול להחליף אותו, גם אם זה לא יהיה יום שלם, רק חצי, יכול להיות מספיק טוב, העיקר לחגוג אותו יחד.

אין  כמו  משפחה

בראש ובראשונה   emo_45.png    קודם כל חושבים על המשפחה

משפחה לא בוחרים  ,   נקודה .

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

1.נכון,אנחנו חולים בראש

2.כן,זה ממש כמו להחזיק חיית מחמד

3.זה ממש לא הזוי

זוהי המציאות

וכנראה שאת חיה במציאות הזוייה

אבל זה בסדר,כי מי אנחנו שנשפוט אותך

על כך שהטבע לקח ממך את החוכמה,ההבנה

וקבלת השונה ממך.

שיהיה לך המון הצלחה בדרכך.

משתתף בצערך מעמקי נשמתי

ביי שגיא

ביום הולדתה האחרון לקחנו חצי יום חופש בצימר מדהים.

חזרנו לעבודה בצהריים ובערב חגגה עם משפחתה.

הכי כייף לשלב.

"זה שאתה נושם זה לא אומר שאתה חי"

איזה תגובה : ממש תת רמה

בסוף יוצא שאנחנו לא בסדר ,   ומה איתך / איתך  אני לא יודעת אם זה בן או בת כותבים

אבל זה לא משנה

emo_23.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

בפעם האחרונה שהיינו ביחד, חגגנו לה את יום ההולדת 5 ימים בחו"ל,

סידרנו נסיעה ע"ח העבודה לתערוכה [שנינו היינו עצמאיים] עונג אמיתי, במיוחד כשיודעים שזה משהו חד פעמי.

הילדים תמיד לפני הכל. על זה אין ויכוח.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר