מישהי מהעבודה כועסת עלי כי ..

יצאתי לפריס מהעבודה וחזרתי לא מזמן.

מישהי מהעבודה כועסת עלי שלא לקחתי אותה איתי לאותה נסיעה.

אגיד לכם את האמת. בחודשים אחרונים היו בינינו כל מיני מבטים, רמזים מיניי, חיזורים והמתח המיני עולה ועלה ... אמרתי לה כמה פעמים שקשר בעבודה לא מתאים לי. זה כמו כדור שלג שגדל וגדל ללא שליטה. לא רציתי ליצור מצב של קירבה לא רצויה מבחינתי.

כדי לא להיכנס למצבים שאני לא רוצה להיות שם, העדפתי שהיא לא תצטרף לחו"ל.

עכשיו היא כועסת עלי ולא מדברת איתי ... ברוגז. ילדותי, לא ?

מנהל הפורום
1000+

אפשר לקרוא לזה ברוגז ילדותי,אבל גם מובן מאליו שהיא מאוד נעלבה,כי חשבה שיש לה הזדמנות פז להיות איתך.זה יעבור לה,או שלא.

"עשה מה שטוב לך,חיים רק פעם אחת"

אני לא חושב שיש לה על מה להיעלב ! נסיעה מטעמי עבודה היא לא פיקניק - טוב יש גם פיקניק :) אבל צריך להיות גבול מאוד ברור

בקשר בין קריירה לקשר הרומנטי ! מי שמרבה בנסיעות יודע שיש כלל מאוד חשוב והוא התימרון וכושר הריכוז נטו בצרכי העבודה !

אני לא אשקר שלעיתים הבדידות וריבוי הנסיעות כן מפתים לקחת את הפרטנרית אבל מייד עם הנחיתה ותחילת הפגישות אתה מבין כמה זה קשה עבורך ואני מניח שגם עבורה !

אני בהחלט מסכים איתך פאוסט ואפילו מזדהה בכך ששום קשר לא צריך להיכנס לתחום העבודה ! כשאני נוסע אני בד"כ מעדיף להיות מרוכז וממוקד במטרה לשמה אני נוסע, כאשר הביזנס מעל הפלז'ר , היו פעמים בהם שילבתי בנסיעותיי בעבר גם את הפרטנרית אבל איך שלא תסתכל על זה תמיד אתה זקוק לתת יחס ותשומת לב כלפיה והמלון עם כל הפינוקים לא מספיק ולא מהווה תחליף ! אז אם אתה חושב שאתה מסוגל להיות מרוכז במטרת הנסיעה ובו זמנית לתת יחס לבת זוג אז הכל בסדר , אבל אם אתה חושב שזה קצת "צפוף" אז היא צריכה להבין מלכתחילה שזאת נסיעת עבודה !!! כך או כך אתה זה שצריך לקבל את ההחלטה כשבסדר העדיפויות זה התפוקה והממוקדות שלך בעבודה :)

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

מנסיון מר מאוד ... קשר בעבודה ... לרוץ בזיגזגים!

קשר בעבודה הוא צרה לקריירה וצרה לקשר - אין וויכוח !

אם אני הבנתי נכון - כאן מדובר על נסיעה עסקית לחו"ל והשאלה הייתה האם לקחת את המאהבת או לא

אגיד לכם את האמת. בחודשים אחרונים היו בינינו כל מיני מבטים, רמזים מיניי, חיזורים והמתח המיני עולה ועלה ... אמרתי לה כמה פעמים שקשר בעבודה לא מתאים לי. זה כמו כדור שלג שגדל וגדל ללא שליטה. לא רציתי ליצור מצב של קירבה לא רצויה מבחינתי.

היו לי שתי נגיעות של קירבת יתר במקום העבודה ושתיהן היו זרעים של אסונות, וטוב שנשארו רק זרעים.

בשני המקרים אותן נשים הראו קירבה מדאיגה אליי. אני עובד תמיד במקומות של גיקים, ולכן מספיק שיש קולגה שהולכת צמוד אליי ירך לירך ובישיבות נשענת לי על הכתף זה כבר יותר מהנורמות המקובלות, ומה אני צריך שאפילו ידברו עליי בשיחות מסדרון. לא צריך את זה, זה מיותר לגמרי.

אם הנסיעה שלך היא בליווי קולגות אחרים, אז זה להכניס את כולם למצב שעלול להיות מביך במקרה הטוב, ומעורר חשד במקרה הרע. אם הנסיעה שלך היא לבד, זה מעורר עוד יותר חשד שבחרת דווקא אותה להצטרף אליך (כי אם היה חשד ראשוני לפני זה, זה שם את החותמת עבור כל רכלן מצוי).

ואני אוסיף למה שכתבו כאן קודם. אם בקשר ותיק שהתחיל בצעדים מדודים יש את הניסיון לדעת עד כמה אפשר לתפקד מקצועית בלי לעשות שגיאות הן מקצועיות והן בהסתרת הרומן -- שהרי בקשר טרי יש חוסר ודאות, וזה לקחת סיכון שלפחות אחד מהצדדים יעשה שגיאה מתוך התרגשות, גחמתיות או חוסר ניסיון פשוט -- ועוד לעשות את זה את טבילת האש הראשונה במקום כמו פריז, זה לחפש הכי הרבה צרות.

נראה שאין לה את הידע הבסיסי כיצד להיות דיסקרטית, והיא דוגמא עם מי בשום פנים ואופן לא להיכנס לרומן מהעבודה.

אין דבר, יעבור לה.

פאוסט ידידי, קטן עליך!!!

אלא, אם היא חשובה לך וקשה לך עם המצב שהיא לא מדברת איתך...

אני בטוחה שהכל יסתדר והיא תבין, שמה שעשית, עשית מתוך היגיון ומחשבה שבמקום העבודה רומן לא משהו שיש לברך עליו. 

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

היו לי שתי נגיעות של קירבת יתר במקום העבודה ושתיהן היו זרעים של אסונות, וטוב שנשארו רק זרעים.

בשני המקרים אותן נשים הראו קירבה מדאיגה אליי. אני עובד תמיד במקומות של גיקים, ולכן מספיק שיש קולגה שהולכת צמוד אליי ירך לירך ובישיבות נשענת לי על הכתף זה כבר יותר מהנורמות המקובלות, ומה אני צריך שאפילו ידברו עליי בשיחות מסדרון. לא צריך את זה, זה מיותר לגמרי.

אם הנסיעה שלך היא בליווי קולגות אחרים, אז זה להכניס את כולם למצב שעלול להיות מביך במקרה הטוב, ומעורר חשד במקרה הרע. אם הנסיעה שלך היא לבד, זה מעורר עוד יותר חשד שבחרת דווקא אותה להצטרף אליך (כי אם היה חשד ראשוני לפני זה, זה שם את החותמת עבור כל רכלן מצוי).

ואני אוסיף למה שכתבו כאן קודם. אם בקשר ותיק שהתחיל בצעדים מדודים יש את הניסיון לדעת עד כמה אפשר לתפקד מקצועית בלי לעשות שגיאות הן מקצועיות והן בהסתרת הרומן -- שהרי בקשר טרי יש חוסר ודאות, וזה לקחת סיכון שלפחות אחד מהצדדים יעשה שגיאה מתוך התרגשות, גחמתיות או חוסר ניסיון פשוט -- ועוד לעשות את זה את טבילת האש הראשונה במקום כמו פריז, זה לחפש הכי הרבה צרות.

נראה שאין לה את הידע הבסיסי כיצד להיות דיסקרטית, והיא דוגמא עם מי בשום פנים ואופן לא להיכנס לרומן מהעבודה.

אתה צודק ! על כך כה רבים העידו שלא מומלץ קשר על קולגה לעבודה :)

תדבר איתה על זה ואני בטוחה שהיא תצא מהברוגז

אתה עשית בשכל והיא צריכה להבין אותך

יחסים במקום העבודה הם ממש לא אחד גדול

זה רק אומר עד כמה אסור לך להיות בקשר איניטימי איתה.
אני מציעה לך לשמור ממנה מרחק.
אם היא מתחילה עם פרצופים וברוגז, כשבעצם עדיין אין ביניכם שום דבר, למעט מבטים או מתח מיני, זה אומר שהיא הולכת להקשות עליך מאוד במידה ויתפתח ביניכם קשר אינטימי קרוב יותר.
כמה מפתה שזה, תהיה נחרץ ובשום אופן אל תיכנס לזה.
אחרי הכל, זה מקום עבודה!
יום נפלא.

זה רק אומר עד כמה אסור לך להיות בקשר איניטימי איתה.
אני מציעה לך לשמור ממנה מרחק.
אם היא מתחילה עם פרצופים וברוגז, כשבעצם עדיין אין ביניכם שום דבר, למעט מבטים או מתח מיני, זה אומר שהיא הולכת להקשות עליך מאוד במידה ויתפתח ביניכם קשר אינטימי קרוב יותר.
כמה מפתה שזה, תהיה נחרץ ובשום אופן אל תיכנס לזה.
אחרי הכל, זה מקום עבודה!
יום נפלא.

emo_45.png

בשביל פרצופים וברוגז יש את המותרת ,לא ? emo_02.png

ילדותי? אולי..אבל אתה יודע איך זה פאוסט..כשמדובר ברגש..כולנו ילדים קטנים...

היא, קרוב לוודאי, ציפתה לנסיעה הזו..ייחלה לרגע שבו תוכל לממש איתך את המאוויים הכמוסים..

ראתה בזה הזדמנות פז..ידעה שלא תוכל לעמוד בפיתוי..

והתאכזבה שנמנעת מזה..שוויתרת עליה..

זה יעבור מתישהו..

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

היא, קרוב לוודאי, ציפתה לנסיעה הזו..ייחלה לרגע שבו תוכל לממש איתך את המאוויים הכמוסים..

זה יעבור מתישהו..

אני לא חושב שבעניני עבודה צריך להכניס פרצופים גלי ! עד כמה שאולי זה מאכזב אבל היא הייתה צריכה להבין שעבודה זאת עבודה

ולא מגיע לו לחטוף פרצופים או תחושה שהוא לא היה בסדר

זה יעבור מתישהו..

אני לא חושב שבעניני עבודה צריך להכניס פרצופים גלי ! עד כמה שאולי זה מאכזב אבל היא הייתה צריכה להבין שעבודה זאת עבודה

ולא מגיע לו לחטוף פרצופים או תחושה שהוא לא היה בסדר

לא נכנסתי לעניין אם זה נכון או לא נכון לעשות..

מה שאמרתי הוא שכשמדובר בענייני הלב אז כן יש לזה נטיה לקרות..

בעיקר אם היה מתח באוויר משני הכיוונים..לא רק מצידה  והוא מודה בכך..

בכל אופן, אין לה ברירה אלא להבין את המצב ולהשלים עמו..

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר