במקום DELETE נלחץ על SEND

קרה לי שמאוד התגעגעתי למישהו ששהקשר איתו הסתיים...

לפעמים, מרוב געגוע..הייתי נכנסת לוואטסאפ, כותבת לו ומוחקת. לא שולחת.

פעם אחת, כתבתי משהו..ובמקום למחוק..לחצתי בטעות על "שליחה"...

אין לתאר את המבוכה..ותחושת הבושה..שעברה עלי...

האם למישהו מכם קרה משהו דומה? הודעה שנשלחה בטעות..משהו שנאמר הכי לא במקום?

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

S.M.S , בשעת לילה מאוחרת

לא רוצה להיזכר בכך. בעיקר בשל תוכנה של ההודעה !

מבוכה , זו לא מילה.

לא ידעתי את נפשי וממש נילחצתי.

מי שקיבל את ההודעה בטעות,מן הסתם היה מאוד מרוצה וגם אמר,כי לא חשב ולא ידע ביכלל ש.........!!!

למי שהייתי אמורה לשלוח את ההודעה סיפרתי בכמעט היסטריה מה קרה, והוא לא יכל להפסיק לצחוק !אני רציתי לבכות !

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

אואה...קרה לי פעם אחת,

צ'ט של בוקר עם הגבר שלי, הכל הולך טוב, הילדים סביבי, כל פעילות הבוקר השגרתית - סנדוויצ'ים, מערכת, לזרז אותם .... בנוסף, צריכה לשלוח תזכורת ללקוחה שאני מגיע אליה היום. (השמות שלהם מתחילים באותה האות....)  אז במקום לשלוח לה את ההודעה שלחתי לו..... אחרי 3 שניות הבנתי מה עשיתי, הייתי פשוט בהיסטריה. כל כך פחדתי שהוא עדיין לא יצא מהבית - הטלפון על השולחן ואישתו אולי בסביבה, שואלוהים יעזור, אז שלחתי שוב הודעה, שזאת טעות.... לכל מקרה, 

חזר אלי אחרי שעה, הרגיע אותי שהכל בסדר, והוא כבר היה מחוץ לבית, ראה את ההודעה, והבין שזאת טעות.

מאז אני בודקת 5 פעמים לפני שאני לוחצת על שליחה.

כן קרה לשלוח מייל שלא רציתי לשלוח ... יצר דיי בלגאן כי שלחתי מייל למישהי שכבר לא הייתי קשר הרבה זמן מכל מיני סיבות.

היא מאד שמחה שקיבלה ממני את המייל אבל אני פחות ...

מאז למדתי ... אני כותב כל מייל ורק אם אני בטוח שאני רוצה לשלוח את ממלא את כתובת הנמען בסוף

מנהל הפורום
1000+

תחושה לא נעימה בכלל...מקווה שהכל בסדר.

"עשה מה שטוב לך,חיים רק פעם אחת"

אוי כמה פעמים זה קורה לי - למעשה זה כל הזמן קורה לי גם בעבודה וגם בחים האישיים !

האמת - מביך ככל שזה יהיה -זה תמיד מצחיק אותי מחדש :) למזלי אני נהנה ממצבים מביכים וזה מרגש עוד יותר ככל שהסיטואציה קיצונית יותר ! החשש האמיתי שלי שזה קורה דווקא בעיניני עבודה ולא בתחום האישי כי שם זליגת מידע זה לא עניין מביך אלא עניין מסוכן, אבל בהחלט משעשע מבחינתי ותו לא :)

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

נושא חשוב! 

יש כאלה שמתגרשים על שטות כזאת. 

הפתרון היחיד הוא ... 

ערוץ התקשורת עם האסור חייב להיות יחודי לאסור.
(לדוגמא וויבר ...רק עם האסור... יש מלא תוכנות שניתן להשתמש בהן ... לא חייבים להתפנק על WA )

אחרת ... אפשר לבכות כל הדרך לרבנות!

נושא חשוב! 

יש כאלה שמתגרשים על שטות כזאת. 

הפתרון היחיד הוא ... 

ערוץ התקשורת עם האסור חייב להיות יחודי לאסור.
(לדוגמא וויבר ...רק עם האסור... יש מלא תוכנות שניתן להשתמש בהן ... לא חייבים להתפנק על WA )

אחרת ... אפשר לבכות כל הדרך לרבנות!

היה כאן פוסט על מישהי שקיבלה הודעה באמצע ארוחת שישי עם כל המשפחה ! הילד קרא בכל רם את ההודעה מהמאהב !

לא נעים בהחלט ומחזק את מה שאמרת לגבי הדרך אל הרבנות emo_18.png ! כל מה שצריך בכדי להיתפס זאת טעות אחת בלבד !

קרה לי שמאוד התגעגעתי למישהו ששהקשר איתו הסתיים...

לפעמים, מרוב געגוע..הייתי נכנסת לוואטסאפ, כותבת לו ומוחקת. לא שולחת.

פעם אחת, כתבתי משהו..ובמקום למחוק..לחצתי בטעות על "שליחה"...

אין לתאר את המבוכה..ותחושת הבושה..שעברה עלי...

האם למישהו מכם קרה משהו דומה? הודעה שנשלחה בטעות..משהו שנאמר הכי לא במקום?

קורה לכולם אין מה להתרגש, פשוט למצוא הסבר

פעם כבר סיפרתי כאן ששלחתי לאסורה סמס שנועד למישהי אחרת ואחרכך עברתי חקירה בדרגה שלישית שקג"ב לא היה מתביש בה.

האירוניה שבדבר שההודעה כפי שנכתבה למי שנכתבה היתה תמימה ומצחיקה אבל שהגיעה למי שקיבלה אותה היא התפרשה בצורה החמורה ביותר.

אוףףףףףףףףףףף.

פעם כבר סיפרתי כאן ששלחתי לאסורה סמס שנועד למישהי אחרת ואחרכך עברתי חקירה בדרגה שלישית שקג"ב לא היה מתביש בה.

האירוניה שבדבר שההודעה כפי שנכתבה למי שנכתבה היתה תמימה ומצחיקה אבל שהגיעה למי שקיבלה אותה היא התפרשה בצורה החמורה ביותר.

אוףףףףףףףףףףף.

עם הקג"ב לא הייתי מסתבך :)

קרה, בהחלט קרה. 

שלחתי פעם דואר אלקטרוני שהיה מיועד למישהו שהכרתי כמה ימים לפני כן, לגבר שאהבתי ובעצם הוא אהבת חיי...

למזלי הוא ידע הכל עליי, כי היינו גם ידידים הכי טובים. הוא צחק בעיקר מזה איך אני הגבתי לטעות שלי. בגלל היחס שלו אליי ואל הטוב ואל הפחות טוב שלי, הייתי מתאהבת בו עוד ועוד...

קרה לי לפני כמה ימים, בסקייפ פניתי למישהו בשם האחר שהייתי בטוחה שההוא זה שמחובר חחח... כשהבנתי את הטעות לא ידעתי איפה לקבור את עצמי. גם הוא כמו הראשון הבין את הטעות ואמר לי שהוא יודע שלא רק הוא הידיד שלי. 

גברים מקסימים חחח

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

קרה, בהחלט קרה. 

שלחתי פעם דואר אלקטרוני שהיה מיועד למישהו שהכרתי כמה ימים לפני כן, לגבר שאהבתי ובעצם הוא אהבת חיי...

למזלי הוא ידע הכל עליי, כי היינו גם ידידים הכי טובים. הוא צחק בעיקר מזה איך אני הגבתי לטעות שלי. בגלל היחס שלו אליי ואל הטוב ואל הפחות טוב שלי, הייתי מתאהבת בו עוד ועוד...

קרה לי לפני כמה ימים, בסקייפ פניתי למישהו בשם האחר שהייתי בטוחה שההוא זה שמחובר חחח... כשהבנתי את הטעות לא ידעתי איפה לקבור את עצמי. גם הוא כמו הראשון הבין את הטעות ואמר לי שהוא יודע שלא רק הוא הידיד שלי. 

גברים מקסימים חחח

עוד כמה טעויות כאלו סווי - ואני לא בטוח שהגברים יהיו כל כך מקסימים emo_07.png

לא זכור לי שקרה לי משהו כזה

אבל קרה לי פעם ששלחתי מייל התעניינות בשלומו של מישהו שלא שמעתי ממנו חודשים

ובתגובה מה קיבלתי? מייל מאישתו שמאשימה אותי שאני המאהבת של בעלה 

וכן הייתה לו מישהו אבל זו לא אני והיא נפלה דווקא עלי 

לא זכור לי שקרה לי משהו כזה

אבל קרה לי פעם ששלחתי מייל התעניינות בשלומו של מישהו שלא שמעתי ממנו חודשים

ובתגובה מה קיבלתי? מייל מאישתו שמאשימה אותי שאני המאהבת של בעלה 

וכן הייתה לו מישהו אבל זו לא אני והיא נפלה דווקא עלי 

לא נעים בכלל ! מישהי אחרת מחממת את הסיר ואת מקבלת את הכוויה emo_18.png