06.06.13 | 10:16
אתר נפגשים

אין כניסה לאתר נפגשים לגולשים נשואים

על פי תנאי השימוש באתר נפגשים אין לפתוח כרטיס עם פרטים שאינם נכונים.
כל נסיון לעקוף איסור זה על ידי פתיחת כרטיס מזוייף באתר זה יגרור תלונה במשטרה על התחזות (שהינה כידוע עבירה פלילית) נגד אותו גולש.
באם לדעתך חלה טעות, ניתן לכתוב לנו אל support@nifgashim.net

שבועיים אני מחכה שיאשרו את הכרטיס שלי באתר -- והנה קבלת הפנים החגיגית שקיבלתי הבוקר.

לא יודע לגבי כל מי ששיבח את האתר הזה, זה מה שלאתר עצמו יש להגיד עלינו.

06.06.13 | 10:39

רציתי להוסיף בהזדמנות זאת, למרות שהנושא הוזכר בעבר, שגם אני נכוויתי מאתר "דיסקרטי" -- בגלל הקושי למצוא קשר אסור, ובגלל שקיבלתי במשך חודשים (שלא הייתי מנוי) עוד ועוד פניות הסקרנות הכריעה אותי ורכשתי מנוי כדי לוודא שאני לא סתם ספקן (אחרי הכל האתר מצהיר באופן מפורש שהוא מיועד בדיוק למטרה שלנו, ואף משכנע שזה נוח ודיסקרטי -- מה שנכון אם האתר לא היה תרמית מיסודו).

אז גם התוצאה במקרה שלי, שכל הפניות היו פרסומות של זונות או פרופילים מזוייפים שכלל לא טרחו לקרוא את תגובתי ל"פנייתן", ופניה בודדת מנערה בת 18 שלא יכלה להסביר אפילו מה היא רוצה מהחיים שלי או משלה :-)

06.06.13 | 10:49

"..... זה מה שלאתר עצמו יש להגיד עליינו. "

אם תוכל למקד , מי זה עליינו ?

למה כוונתך ?

06.06.13 | 10:52

"..... זה מה שלאתר עצמו יש להגיד עליינו. "

אם תוכל למקד , מי זה עליינו ?

למה כוונתך ?

לאנשים נשואים שמעוניינים בקשר אסור (לרוב עם אנשים נשואים כמוהם). ברור שלאלה מאיתנו ששפר מזלם והם כבר בקשר אסור עם בחיר ליבם, לא מעניין מה אתרים אלו או אחרים חושבים עליהם :-)

06.06.13 | 11:21

מה מפתיע בזה?!

06.06.13 | 11:23

זה באמת חשוב ומשנה , מה חושבים כאלה או אחרים ?

או מה יש לאתר , כזה או אחר לאמר עליינו ?

אני לא לגמריי בטוחה לגביי המינוח- אך זו מעיין סוג של סנקציה כלפיינו.

היינו ממקודם ,אנו כעת , ומאוד ! נהייה גם אחרייהם !

לא מסוג הדברים שאיין להם פיתרון !

כל עוד יש  גברים ונשים בעולם , הכל בחזקת :ניתן , ייתכן , ואפשרי.

06.06.13 | 11:35

לא מזמן היה פוסט על כל אתרי ההיכרויות.... המסקנה הסופית היתה:

הוכח מדעית שזה בלוף ענק שם!! לרוב האנשים שמחוברים און ליין יש IP זהה..

חוצמזה, כשאין לך מנוי, המייל שלך מופגז קשות ב" XYZ רוצה להכיר אותך" ושאר  חרטות כאלה...

מאז ששילמת על מנוי, דממה בקו:-)

בקיצור, שומר נפשו ירחק, וזה עוד לפני שדיברנו על הונאות האשראי שיש שם...

emo_38.pngגם שעון דומם צודק פעמיים ביממהemo_39.png

06.06.13 | 11:40

ממש לא בטוח שזה הענין. אתמול שמעתי ידיעה שבארה"ב 1/3 מהיכרויות שהסתיימו בנישואים בשנים האחרונות נעשו באתר היכרויות. אבל מן הסתם שאנשים באתר היכרויות בעיקרם מעוניינים בהיכרות רצינית ולא היו רוצים להיתקל באדם נשוי בדרך. אין בכך שום הבעת דעה על בגידות וכו'...

06.06.13 | 11:45

כל שני וחמישי אני רואה פוסט שמזכיר "היכרנו באתר היכרויות", אבל עכשיו הובהר לי מבחינת מנהלי האתרים הללו מתבצע ניצול לרעה של האתר שלהם, ופגיעה פוטנציאלית במוניטין ובחווית רוב הגולשים באותם אתרים שהם פנויים שלא בא להם להיזכר שיש בוגדים בעולם -- וזה לא חרטא ברטא שהם רושמים בתקנון שלהם רק כדי לכסת"ח, וזאת תופעה שהם מעלימים ממנה עין.

קיבלתי איומים דומים ב"ג'יידייט" וגם שם המנוי שלי נחסם (וכספי לא הוחזר).

אז התוצאה היא (אם אכן אני חושב שיש לי מה לחפש באתרים כאלה בכוח, ולא שוכנעתי שזה המצב) שעליי להתחזות לפנוי בכרטיס (כפי שעכשיו אני מבין שכולם עושים, כי אחרת לא היה להם כרטיס שם מן התחילה). אני העדפתי לא לבזבז את זמנה של אישה פנויה, כך שתדע מראש שאין לה מה לחפש איתי.

06.06.13 | 11:50

מוזר...אני הכרתי באתר הזה את האסור הקודם..אותו קשר מטורף שהזכרתי כאן לא פעם..

אך זה היה מזמן..לפני מס' שנים..אולי שינו את המדיניות מאז?

לפי מה שזכור לי האתר היה מאוד נוח

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

הבלוג שלי http://www.tapuz.co.il/blog/net/UserBlog.aspx?foldername=galigil77&skip=1

06.06.13 | 11:57

לא מזמן היה פוסט על כל אתרי ההיכרויות.... המסקנה הסופית היתה:

הוכח מדעית שזה בלוף ענק שם!! לרוב האנשים שמחוברים און ליין יש IP זהה..

חוצמזה, כשאין לך מנוי, המייל שלך מופגז קשות ב" XYZ רוצה להכיר אותך" ושאר  חרטות כאלה...

מאז ששילמת על מנוי, דממה בקו:-)

בקיצור, שומר נפשו ירחק, וזה עוד לפני שדיברנו על הונאות האשראי שיש שם...

ברור שזה בלוף, אבל כדי לגלות מה כתובת ה-IP של גולשים יש צורך לפרוץ לאותו אתר, שהיא עבירה פלילית מפני עצמה, שעלולה לגרור גם מאסר כי יש כאן גם חדירה למידע רגיש (באותה פריצה יכולים להיחשף גם פרטים של גולשים תמימים שהם גם בוגדים!) -- אז יש בעיה לחשוף הונאה באמצעות ביצוע עבירה חמורה.

אני גיליתי שזה בלוף באמצעות איסוף כל הניסוחים בפרופילים, וכך גיליתי במהרה שהם מבוססים על תבניות שחוזרות על עצמן עם שינויים קלים בין אחד לשני. בעלי אתרים כאלה הם כל כך עלובים שהם אפילו לא מייצרים את הפרופילים בצורה אוטומטית, אלא מעסיקים אנשים בשכר כלום (שהם גם לרוב עילגים) כדי שיקלידו אותם ידנית.

משעשע שכבעלי אתרים כאלה מגיבים על תלונות שכאלה, הם מציירים תמונה כאילו גורמים עוינים השתלטו על האתר התמים שלהם והם אלו שהקלידו שם את אלפי הפרופילים המזוייפים והם עושים את "מיטב המאמצים" לזהות כאלה ולמנוע את הישנות התופעה עתיד. בארורררר.

06.06.13 | 12:02

מוזר...אני הכרתי באתר הזה את האסור הקודם..אותו קשר מטורף שהזכרתי כאן לא פעם..

אך זה היה מזמן..לפני מס' שנים..אולי שינו את המדיניות מאז?

לפי מה שזכור לי האתר היה מאוד נוח

לדעתי ההסבר הוא שלא ציינת בשום מקום בכרטיס שאת נשואה, מעצם העניין שחששת שככה איכשהו את לוקחת סיכון. בסטטוס אין שם "נשוי" אז אני מניח שבחרת משהו כמו כמו "פרוד" או "גרוש" וכו'. וכך עשה גם האסור שלך.

אני גם מניח שהאסור שלך פנה אלייך, כשם שפנה ל-1000 פרופילים אחרים בתפוצת נאט"ו כי אין לו שום דרך לדעת מי מביניהן פנויה (99%) ומי לא. זה גם מה שאתר לא רוצה שיקרה, ש-999 פנויות תקבלנה מסר מגבר נשוי -- רק כדי ש-1 מהן תזכה בקשר אסור...

06.06.13 | 12:32

האמת היא שאני שוקל לפנות למנהל האתר ולהציע לו לשכפל את האתר שלו כדי שיפנה לקהל יעד של בוגדים. העניין הוא כזה:

1. אותם אתרים שכבר קיימים בתחום והפכו לתרמית -- הניחוש שלי בתחילת דרכם הם באו בכוונה טובה מענה לאוכלוסיית הבוגדים אך גילו שמדובר בעסק לא משתלם.

2. שכפול האתר גם לאור שינויים עיצוביים כלשהם, עלול עדיין לרמז על המקור שממנו שוכפל (במיוחד אם מישהו משועמם טורח לברר זאת ו"לחשוף את השערוריה") ובעל אתר "פנויים" שכזה לא ירצה סתם להיכנס לזה.

אם אני הייתי בוחר לנהל אתר כזה, כן הייתי דואג לחסום דווקא פנויים וזונות -- שמבחינתי אין להם מקום שם.

06.06.13 | 12:41

ממש לא.

בהחלט ציינתי שאני נשואה ולא היתה כל בעיה עם זה היו שם אלפי משתמשים נשואים לדעתי..

לדעתי הם כנראה שינו מדיניות בכל זאת עברו מס' שנים מאז..

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

הבלוג שלי http://www.tapuz.co.il/blog/net/UserBlog.aspx?foldername=galigil77&skip=1

06.06.13 | 12:52

האמת שיש ה-מ-ו-ן צביעות בהקשרים האלה.

באתרים כאלה בדרך כלל יש גם אופציה של "ידידות" אבל רגע -- נשואים החוצה! זה משעשע, כי היו מצבים שפניתי למישהי שציינה שהיא מחפשת ידיד, וגם ממנה קיבלתי תמיהה שמה יש לגבר נשוי לחפש ידידה -- ואני שאלתי אותה מה יש לרווקה לחפש ידיד בשונה מנשוי?

:-)

עבור לעמוד
1, 2, 3, 4, 5, 6
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר