התאהבות וירטואלית

שלום לכולם,

אני חדשה כאן, מדי פעם קוראת פוסטים ותגובות שלכם (ונהנית מהם..), ורוצה לבקש עצתכם.

לפני כמה זמן הכרתי מישהו דרך אתר היכרויות, יצא לנו להתכתב כמה זמן ואח"כ החלפנו מס' טלפון ודיברנו הרבה מס' פעמים ביום.

מיום ליום בתקופה זו התחלתי לפתח איזשהו רגש כלפיו, כי בכ"ז הרגשנו חופשי וכאילו אנחנו מכירים המון זמן והייתה לי תחושה טובה. משום מה בתקופה האחרונה (לפחות שבוע וחצי-שבועיים) אני מרגישה שהבנאדם מנסה להתחמק, בקושי מדברים ועד שכן אז תמיד יש כל מיני תירוצים.

כאן השאלה - האם עדיף להתנתק מקשר שכזה, או לנסות להמשיך את הקשר. אני די מתלבטת, חושבת עליו הרבה וקשה לי להחליט מה עלי לעשות.

כן, תתנתקי,

יכול להיות שהבחור מצא אטרקציה אחרת, תגידי תודה שעדיין לא נפגשתם, ועוד לא התחיל משהו ממשי,

כל עוד זה המצב, עדיף לך להתנתק.

קודם כל תודה.

הבעיה היא שקשה לי להתנתק או אפילו לחשוב על זה. סה"כ הרגשתי טוב עם "ההתחברות" הזו, שזה כאילו "נפש תאומה", ועכשיו אומנם בקושי יש את הקשר הזה.

ניסיתי לדבר איתו על כך והוא אמר שמבחינתו זה קשר קיים שהוא לא חושב כרגע לנתק.

צודקת המכשפה.

תתנתקי ממנו,ועכשיו.

טרם נפגשתם וטוב שכך.לפניי שהקשר תופס תאוצה.לפניי שרגשות מעורבים בכך.רגשות מוחשיים ולא וירטואליים.

הקדימי תרופה למכה ואל תכניסי ראש בריא למיטה חולה!

במעשהו ,אני רואה ניצנים לגביי הבאות.

כמותו תמצאי לרוב.כאיילו שיאמרו את אשר את חפצה לשמוע.

הקילקולים החלו עו ליפניי שהתחיל!

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

צודקת המכשפה.

תתנתקי ממנו,ועכשיו.

טרם נפגשתם וטוב שכך.לפניי שהקשר תופס תאוצה.לפניי שרגשות מעורבים בכך.רגשות מוחשיים ולא וירטואליים.

הקדימי תרופה למכה ואל תכניסי ראש בריא למיטה חולה!

במעשהו ,אני רואה ניצנים לגביי הבאות.

כמותו תמצאי לרוב.כאיילו שיאמרו את אשר את חפצה לשמוע.

הקילקולים החלו עו ליפניי שהתחיל!

מסכים עם כול מילה

אם ככה זה מתחיל ,מה יהיה בהמשך?????????????.

שלום לכולם,

אני חדשה כאן, מדי פעם קוראת פוסטים ותגובות שלכם (ונהנית מהם..), ורוצה לבקש עצתכם.

לפני כמה זמן הכרתי מישהו דרך אתר היכרויות, יצא לנו להתכתב כמה זמן ואח"כ החלפנו מס' טלפון ודיברנו הרבה מס' פעמים ביום.

מיום ליום בתקופה זו התחלתי לפתח איזשהו רגש כלפיו, כי בכ"ז הרגשנו חופשי וכאילו אנחנו מכירים המון זמן והייתה לי תחושה טובה. משום מה בתקופה האחרונה (לפחות שבוע וחצי-שבועיים) אני מרגישה שהבנאדם מנסה להתחמק, בקושי מדברים ועד שכן אז תמיד יש כל מיני תירוצים.

כאן השאלה - האם עדיף להתנתק מקשר שכזה, או לנסות להמשיך את הקשר. אני די מתלבטת, חושבת עליו הרבה וקשה לי להחליט מה עלי לעשות.

ניסית לשתף את הבחור ? אין כמו כנות הדדית,

באמצעות אותה כנות את יכולה להרגיש ולהתרשם מהתשובות של הבחור !

יכול להיות שהוא בתקופה לא טובה או לחוצה , בכל אופן אל תמהרי להסיק מסקנות לפני ששוחת איתו על כך ואם צריך אל תחששי

להתנתק לגמרי מהבחור ! לא חסרים מחזרים שיעריכו אותך ויעניקו לך חום- אחרי הכל מה שווה אהבה אסורה ללא חום ותשומת לב ?!

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

שלום לכולם,

דומני שהשאלה לא מוצגת כ"כ טוב(!!)

השאלה האמיתית היא מה דובר בניכם?

אולי במהלך השיחות הנ"ל,הובהר לו שאין לו ממש מה " לבנות עלייך"?

אולי הוא פשוט קלט שהוא טוב בתור כותל מערבי ותו לא?

אולי השיחות לא זרמו לכיוון שלו? , זה קורה לפעמים,כשאנשים מדברים על עצמם ונסחפים....והצד השני חצי אילם:-)

אולי הסינכרון שלכם בזמנים לא כ"כ מסתדר?

אולי באמת הבחור עסוק.?

ואולי " ישבת עליו " חזק ולוחץ מדי?\

ואולי הוא סתם מניאק... מי יודע?

אגב,לא ציינת מדוע לא נפגשתם, אולי הוא ראה שאת לא בכיוון ולכן קצת הוריד פרופיל איתך?

הכי טוב, לכי עם ליבך, מקסימום תתאמו ציפיות, ויאללה להנות...

emo_38.pngגם שעון דומם צודק פעמיים ביממהemo_39.png

שלום לכולם,

דומני שהשאלה לא מוצגת כ"כ טוב(!!)

השאלה האמיתית היא מה דובר בניכם?

אולי במהלך השיחות הנ"ל,הובהר לו שאין לו ממש מה " לבנות עלייך"?

אולי הוא פשוט קלט שהוא טוב בתור כותל מערבי ותו לא?

אולי השיחות לא זרמו לכיוון שלו? , זה קורה לפעמים,כשאנשים מדברים על עצמם ונסחפים....והצד השני חצי אילם:-)

אולי הסינכרון שלכם בזמנים לא כ"כ מסתדר?

אולי באמת הבחור עסוק.?

ואולי " ישבת עליו " חזק ולוחץ מדי?\

ואולי הוא סתם מניאק... מי יודע?

אגב,לא ציינת מדוע לא נפגשתם, אולי הוא ראה שאת לא בכיוון ולכן קצת הוריד פרופיל איתך?

הכי טוב, לכי עם ליבך, מקסימום תתאמו ציפיות, ויאללה להנות...

צודק יהלומן שכמוך

לכן חשוב לתאם ציפיות ולא לשמור דברים בבטן ! לקבל החלטות תמיד אפשר וכך גם לחתוך אבל לא לפני ששמת את הקלפים על השולחן וקיבלת את המידע שאת זקוקה לו לפני החלטה כמו להתנתק !

בהצלחה בכל אופן ואל תשכחי לשתף אותו במה שרץ בראשך

אתה רואה חתולי, כשאתה שותה את המשקה הנכון....:-) סאלוט אחי...emo_113.png

מקווה ששאר שותפיך  לעניין לא הבריזו לך בין המזוודות...

בכלל לא ! הרמנו כוסית לחיי היהלום

ואגב בקבוק הנסי שרפתי עליך יהלומן שכמוך חחחחח

הלכה שעת הבראנצ' על הנסי :)

רגע, הנסי, לא היה ע"ח שירה???????

אבל יצאתם אחלה... איזה כיףףףףףףףף

רגע, הנסי, לא היה ע"ח שירה???????

אבל יצאתם אחלה... איזה כיףףףףףףףף

צודק ! חחחח

טוב שהזכרת לי- היא יצאה בזול התחמנית הזאת

את ההנסי דנוש הביא היישר מעבר לאוקיינוס :)

השאלה היא האם סיכמתם ביניכם או יותר נכון"הבהרתם עמדות" כלשהם עוד בהתחלה.. יכול להיות שהוא פשוט פתאום תפס רגליים קרות ולא נעים לו ממך.

רגליים קרות זו תמיד אופציה, אבל לפעמים גם חוסר עניין, או  בכיוון ההפוך עניין יתר:-)

לפעמים יש הבהרת עמדות כללית,כזו שאתה אומר: או קי, סבבה, ידידה לשיחות בכיף, אבל אף פעם זה לא יגיע לאנשהו כי אתה מכבד את הגבולות שלה, או את השעות הבלתי אפשריות שלה, ופשוט לא רוצה להקשר...

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר