אני חושבת שזה ממש לא לעניין לפנות לבחור ולהגיד לו איך את מרגישה, למה להיכנסבאמצע מערכת יחסים? לא משנה אם הוא יסרב בנימוס זה עדיין משהו שיעיב על מערכת היחסים שלהם כי פתאום תצוץ מישהי מהעבר.. איך בכלל אנשים פה יכולים לחשוב שזה לגיטימי? איךאת יכולה לבוא בהצעה כזאת למישהו שיש לו חברה? בואי נתאר סיטואציה שהוא ירצה ויסכים ויעזוב את החברה בשבילך, איך תרגישי עם זה? שבשביל מישהי הרסת משהו או אולי נשבר לה הלב? נכון שאם הוא יסכים כנראה הוא לא אוהב אותה וכולי.. אבל אני לא הייתי רוצה לקחת בזה חלק.. תחשבי על המצב ההפוך בו לך היה חבר ולפתע בחור מהעבר צצה ומציעה הצעה שאינה במקומה? היית מקבלת את זה? איך את היית מרגישה?

ולכל האנשים האחרים שהגיבו פה, תנסו לשים את עצמכם בצד השני (של החברה של אותו בחור) ואז נראה אתכם מציעים את כל העצות האלה.

אני חושבת שזה ממש לא לעניין לפנות לבחור ולהגיד לו איך את מרגישה, למה להיכנסבאמצע מערכת יחסים? לא משנה אם הוא יסרב בנימוס זה עדיין משהו שיעיב על מערכת היחסים שלהם כי פתאום תצוץ מישהי מהעבר.. איך בכלל אנשים פה יכולים לחשוב שזה לגיטימי? איךאת יכולה לבוא בהצעה כזאת למישהו שיש לו חברה? בואי נתאר סיטואציה שהוא ירצה ויסכים ויעזוב את החברה בשבילך, איך תרגישי עם זה? שבשביל מישהי הרסת משהו או אולי נשבר לה הלב? נכון שאם הוא יסכים כנראה הוא לא אוהב אותה וכולי.. אבל אני לא הייתי רוצה לקחת בזה חלק.. תחשבי על המצב ההפוך בו לך היה חבר ולפתע בחור מהעבר צצה ומציעה הצעה שאינה במקומה? היית מקבלת את זה? איך את היית מרגישה?

ולכל האנשים האחרים שהגיבו פה, תנסו לשים את עצמכם בצד השני (של החברה של אותו בחור) ואז נראה אתכם מציעים את כל העצות האלה.

בל...

למען ההינות, אנחנו מדברים מול מי שהעלתה את הבעיה, או קיי?

מה גם שבמקום שנשים את עצמינו במקום השניה, שימי את עצמך במקום השואלת...

2 גדות יש לירדן...:-)

emo_38.pngגם שעון דומם צודק פעמיים ביממהemo_39.png

הלן !

אלה הם חייך ! את צעירה ובתחילת דרכך,אל תוותרי על אהבתך יקירתי . 

צאי ושתפי את הבחור ברגשותיך ! תני לו לכשות את החושבים שלו ואת את שלך עשית 

הוא יעזוב אותה ויגיע תורך . ככה זה.

או שלא....

ואולי את רוצה אותו כי הוא כבר לא פנוי.

אלינורה !

אני לא חושב שלכך היא התכוונה , היא לא חוטפת בעל אלא בחור שהיא אוהבת והכירה לפני החברה הנוכחית ! נכון שזו סיטואציה לא נעימה ,אבל את לא חושבת שהבחור צריך להיות עם האהובה האמיתית שלו ? הוא לא יודע מה היא מרגישה כלפיו, ישנה אפשרות שהוא בכלל לא יהיה מעוניין בה ויבחר להישאר עם הנוכחית, אבל אם כן יבחר בה מתוך אהבה עדיף שיילך עם בחירת ליבו וכמובן להמשך עתיד הקשר(חתונה)

ואגב - היא פיתחה רגש אליו עוד כשהיה פנוי

אני לא אמרתי את זה מכוונה רעה, אולי זאת הסיבה שעוד לו עזבתי את הבית שלי, כי אני פוחדת שאני ארגיש שוב משהו אליו

ברגע שאני אראה אותו עם מישהי אחרת.

את צודקת....אבל בכל זאת, פורום אהבה אסורה!!!!

את צודקת....אבל בכל זאת, פורום אהבה אסורה!!!!

emo_45.png

emo_38.pngגם שעון דומם צודק פעמיים ביממהemo_39.png

הקטע הוא שאני רוצה לצאת מהאי וודאות שיש לי..האם עליי לשאול אותו אם הוא רוצה לאכול נגיד צהריים ביחד, או לנסות לפתח איתו יותר קשרי ידידות? עד עכשיו השלמתי עם זה שיש לו חברה ולא יצרתי איתו קשר עין אפילו

עד כמה שזה עשוי להתפרש כמכוער כלפי החברה שלו, אני אהיה איתך כנה ! את מעדיפה לגלות בשלב מאוחר יותר אם בכלל או בדיעבד שהוא כן אהב אותך ? התחושה של החמצה באהבה היא תחושה איומה , ככל שעובר הזמן , הוא מתרגל יותר לחברה החדשה ומפתח רגשות כלפיה ,עדיף מאוחר מאשר בכלל לא ! לא משנה מה התירוץ בו תשתמשי, הכי חשוב שיהיה לך נוח לשבת איתו ב 4 עיניים ולשתף אותו ברגשות שלך במקום בו את יכולה באמת לחוש נינוחה, זה יכול להיות בית קפה קטן , ישיבה בפארק, טיול רגלי בחוף .....

אבל שתפי אותו במה שאת מרגישה כלפיו ותשאלי האם הוא חש כלפייך את אותן רגשות !!! איך שלא יהיה,אל תשבי ללא מעשה !

בהצלחה ומקווה לשמוע בשורות טובות :) בכל מצב נשמח לעידכון !

הכרתי מישהו שהייתי בכיתה י'ב וכל יום היינו מדברים,צוחקים,כל יום באוטובוס אבל בהתחלה שדיברנו לא כזה הרגשתי משהו עליו אבל אחרי תקופה שדיברנו והכרנו את אחת השניה לא יודעת למה פתאום הרגשתי עליו משהו חזק שאני לא יכולה להפסיק לחשוב עליו וגם לפעמים שהוא לא נוסע באוטובוס הרגשתי רע והייתי עצובה ואחרי כמה ימים שהוא חזר הייתי שמחה והיה לי כיף לעלות לאוטובוס ואז שחזרנו לדבר רגיל רציתי כל כך להגיד לו שאני אוהבת אותו ומה אני מרגישה כלפיו אבל אף פעם לא הצלחתי להגיד לו וגם שניסיתי להגיד לו הרגשתי כאילו אין לי קול והייתי אומרת לעצמי לא את לא אומרת לו  אל תתביישי להגידוגם שתי חברות שלי אמרו לי את אותו דבר ואמרתי להם שאני לא מסוגלת להגיד לי  וגם אמרתי לעצמי שאני חייבת להגיד לו כי גם אני מסיימת י'ב ואני לא יראה אותו יותר ואז שסיימתי י'ב בתחושה רעה כי אני לא יראה אותו יותר ושאני לא יוכל להגיד לו ואז התחלתי שירות לאומי לא ראתי אותו יותר באוטובוס והיה לי רע ואף פעם לא הפסקתי לחשוב עליו וגם הרגשות שלי עליו לא הפסיקו  ותמיד קיוותי שיראה אותו ויוכל להגיד לו  וגם ניסיתי לשכוח ממנו ולהפסיק לחשוב עליו וגם הייתי מנסה לצאת אם בנים אחרים ואז היה מישהו שהתחיל איתי התחלנו להתכתב ולדבר בטלפון אבל כל הזמן שהיתי איתו לא הרגשתי עליו כלום והרגשתי שאני לא אוהבת אותו ואני לא מצליחה לאהוב ואז ניפרדתי ממנו וגם אני לא אחת שמתאהבת בקלות  ואז אחרי כמה זמן ראתי אותו באוטובוס (זה שאני התאהבתי בו) שעליתי לאוטובוס ישר דיברנו אבל הוא קצת עצבני ואז עזבתי אותו ואבל מהרגע שראיתי אותו באוטובוס היה לי צמרמורת מטורפת בגוף ולא ידעתי למה  וגם הרגשתי שהלב שלי מתהפך וכל היום היה לי צמרמורת ולא הפסיק לי ואז הבנתי שאני מאוהבת בו ולא יכולה להפסיק לחשוב עליו ושגמרתי את העבודה וחיכתי לאוטובוס והוא היה שם ואז התחלנו לדבר כמו פעם וגם ישבתי מאחוריו ועלינו זכרונות ואז כזה שאלתי אותו תגיד בן כמה אתה? אז הוא אמרתי לו והוא גם שאל אותי אז עניתי לו ואז לפני שירדתי מהאוטובוס שאלתי אותו תגיד אתה רווק אוו לא?  ואז הוא צחק ואמר יש לי בת זוג  ותמיד אמרתי לעצמי אם אני יראה אותו אני יגיד לו מה אני מרגישה כלפיו אבל אחרי שהוא אמר לי שיש לו בת זוג אז חשבתי לעצמי שאולי אני לא יגיד לו ואבל הרגש שלי עליו לא הפסיק והיה יותר חזק והגעתי למצב שאני לא יכולה לשכוח אותו ולהפסיק לאוהב אותו או להתאהב במישהו אחר  

מה לעשות?

לאחרונה מועלים כאן פוסטים מלפני הרבה שנים? מישהו מנסה להעיר את המת? 

צריך ראות גדולות בשביל להחיות את הפגר הזה.

את הפגר אי אפשר להחיות, אבל מסתבר שיש למעלה נשר עם Attitude

:-)

את הפגר אי אפשר להחיות, אבל מסתבר שיש למעלה נשר עם Attitude

:-)

כן, אני אוהב להיות למעלה....

אבל פתוח גם להצעות אחרות...

חג שמח. 

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר