אוהבת מישהו שיש לו חברה

אז נכון זה נדוש מדי...אבל בכל 21 שנות חיי, לא קרה לי דבר כזה. אני לומדת באוניברסיטה כבר שנה שנייה. בשנה הראשונה שלי היה בחור שלמד איתי באותו חוג, בפעם הראושונה שנפגשנו, הייתה לי מן הרגשה בלתי מוסברת, פנימית שהוא בן אדם מיוחד. אבל לא ייחסתי חשיבות מיותרת. לא היו לי הרבה קורסים איתו אבל שמתי לב שהוא התעניין בי, פנה אליי והסמיק לפעמים. בסמסטר ב, ישבתי ליידו וליד חבר שלו שהחמיא לי שאני יפה. אחרי המחמאות שפיזר חבר שלו הוא אמר לי שהוא צודק וכמה שבמשך כל סמסטר א הוא ניסה לגשת אליי ולא הצליח לו. (זאת למרות שלא הרגשתי שהוא ניסה לגשת אליי באופן הזה, אלא רק ידידותית..כי בקושי דיברנו ..ואוסיף פרט חשוב הוא אמר לי פעם אחת שהוא קצת חושש ממני..) חודש אחרי זה, הייתי צריכה לשלוח לו הודעה על נושא לימודי, והוא החזיר לי: "את שלמות מהלכת". מאז, הבנתי שהוא כנראה דלוק עליי ומתבייש..אבל אף פעם לא הייתי בטוחה אם זה בא מתוך סתם חנפנות או הערצה ליופי או באמת מעבר...אבל לצערי, הוא כבר מצא לו חברה- בסוף שנה שעברה והם ביחד שנה. השנה יצא לי יותר להכיר אותו כי טסנו לסיור לימודי בחו"ל (שם גם לא דיברנו הרבה..) ואני מרגישה שפספסתי הזדמנות איתו. מבחינה רציונאלית ורגשית-מעולם לא חשתי שאני רוצה מישהו כך. האם עליי לעשות משהו? ניסיתי להשלים עם העובדה שהוא תפוס אך הוא לא יוצא לי מהראש!!!!!!!

מה עושים? והאם אני סתם מדמיינת שהוא חש משהו כלפיי?

הקטע הוא שאני רוצה לצאת מהאי וודאות שיש לי..האם עליי לשאול אותו אם הוא רוצה לאכול נגיד צהריים ביחד, או לנסות לפתח איתו יותר קשרי ידידות? עד עכשיו השלמתי עם זה שיש לו חברה ולא יצרתי איתו קשר עין אפילו

הקטע הוא שאני רוצה לצאת מהאי וודאות שיש לי..האם עליי לשאול אותו אם הוא רוצה לאכול נגיד צהריים ביחד, או לנסות לפתח איתו יותר קשרי ידידות? עד עכשיו השלמתי עם זה שיש לו חברה ולא יצרתי איתו קשר עין אפילו

עד כמה שזה עשוי להתפרש כמכוער כלפי החברה שלו, אני אהיה איתך כנה ! את מעדיפה לגלות בשלב מאוחר יותר אם בכלל או בדיעבד שהוא כן אהב אותך ? התחושה של החמצה באהבה היא תחושה איומה , ככל שעובר הזמן , הוא מתרגל יותר לחברה החדשה ומפתח רגשות כלפיה ,עדיף מאוחר מאשר בכלל לא ! לא משנה מה התירוץ בו תשתמשי, הכי חשוב שיהיה לך נוח לשבת איתו ב 4 עיניים ולשתף אותו ברגשות שלך במקום בו את יכולה באמת לחוש נינוחה, זה יכול להיות בית קפה קטן , ישיבה בפארק, טיול רגלי בחוף .....

אבל שתפי אותו במה שאת מרגישה כלפיו ותשאלי האם הוא חש כלפייך את אותן רגשות !!! איך שלא יהיה,אל תשבי ללא מעשה !

בהצלחה ומקווה לשמוע בשורות טובות :) בכל מצב נשמח לעידכון !

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

חיים רק פעם אחת.

קלישאה? מה שמגדיר את הקלישאה שהיא בדרך כלל נכונה.

קחי אותו בשתי הידיים. קיבעי פגישה אולי עדיף על נושא הקשור ללימודים ותחזרי אחריו, אפילו בשאלה ישירה -"אתה מאד מוצא חן בעיני, אני מעונינת להעמיק את הקשר" 

אנחנו בשנת 2013 לנשים מותר כבר הרבה שנים להתחיל עם גברים וגברים אפילו לא נבוכים מכך. במקרה הגרוע ביותר הוא יסרב אך לפחות לא תישארי עם תחושת ההחמצה לשארית חייך.

מציעה לך להיות ישירה ולהגיד לו מה שאת חושבת ומרגישה.

מקסימום תקבלי דחיה..

לפחות לא יהיה לך ספק.

ספק הוא דבר נורא. לא נותן מנוחה..

היי,

מציעה לך להתייעץ גם באתר הייעוץ האנונימי החדש AskPeople

זה אתר מעולה שעזר לי המון, יש שם אנשים מדהימים!!!

http://www.askpeople.co.il/

יש שם גם קטעים מאוד מעניינים שאנשים כותבים על הבעיות שלהם בחיים,

קיצר אתר מומלץ בחום, בהצלחה לך :)

אדרבה, למה לא? :-)

emo_38.pngגם שעון דומם צודק פעמיים ביממהemo_39.png

אתה באמת חושב שהלן זקוקה לייעוץ כזה ?

היא תאזור אומץ בסוף ! אני מקווה שיהיה עידכון בקרוב ממנה עם בשורות טובות !

הוא יעזוב אותה ויגיע תורך . ככה זה.

או שלא....

ואולי את רוצה אותו כי הוא כבר לא פנוי.

הוא יעזוב אותה ויגיע תורך . ככה זה.

או שלא....

ואולי את רוצה אותו כי הוא כבר לא פנוי.

אלינורה !

אני לא חושב שלכך היא התכוונה , היא לא חוטפת בעל אלא בחור שהיא אוהבת והכירה לפני החברה הנוכחית ! נכון שזו סיטואציה לא נעימה ,אבל את לא חושבת שהבחור צריך להיות עם האהובה האמיתית שלו ? הוא לא יודע מה היא מרגישה כלפיו, ישנה אפשרות שהוא בכלל לא יהיה מעוניין בה ויבחר להישאר עם הנוכחית, אבל אם כן יבחר בה מתוך אהבה עדיף שיילך עם בחירת ליבו וכמובן להמשך עתיד הקשר(חתונה)

ואגב - היא פיתחה רגש אליו עוד כשהיה פנוי

קודם כל אני חייבת לציין שלא ציפיתי לכאלה תגובות נחמדות..הייתי בטוחה שהתגובות יהיו בסגנון של: "עזבי אותך, יש לו חברה אל תפריעי להם.." ובאמת שכנעתי את עצמי לא לעשות כלום בגלל זה... גם כי ראיתי אותם ביחד, ונראה שטוב להם. וחברה שלו חמודה. אני לא רוצה להיות ביצ'ית או הילדה הרעה היפה שהורסת מערכת יחסים -אם בכלל, אבל כן יש בי את האמונה שמה לעשות העולם מלא בפיתויים בכל רגע נתון בחיים, ואם הוא אכן אוהב אותה ונאמן לה בכל ליבו, הוא יסרב בנימוס. ומצד שני, אם הוא היה ממש רוצה אותי מדוע הוא לא עשה כלום עד עכשיו? ועל כך אולי יש לי תשובה חלקית שהיא- שהוא חשש ממני- והוא אמר לי שהוא חושש, (אולי זאת כל בעיה שבנות יפות נתקלות בה- הביישנות מהגברים לגשת..) אבל כרגע מה שמפריע לי זה החוסר וודאות  המטורף הזה שעובר עליי ולכן אני כן יעשה צעד ואשאל אותו.  תודה על העצות :)

קודם כל אני חייבת לציין שלא ציפיתי לכאלה תגובות נחמדות..הייתי בטוחה שהתגובות יהיו בסגנון של: "עזבי אותך, יש לו חברה אל תפריעי להם.." ובאמת שכנעתי את עצמי לא לעשות כלום בגלל זה... גם כי ראיתי אותם ביחד, ונראה שטוב להם. וחברה שלו חמודה. אני לא רוצה להיות ביצ'ית או הילדה הרעה היפה שהורסת מערכת יחסים -אם בכלל, אבל כן יש בי את האמונה שמה לעשות העולם מלא בפיתויים בכל רגע נתון בחיים, ואם הוא אכן אוהב אותה ונאמן לה בכל ליבו, הוא יסרב בנימוס. ומצד שני, אם הוא היה ממש רוצה אותי מדוע הוא לא עשה כלום עד עכשיו? ועל כך אולי יש לי תשובה חלקית שהיא- שהוא חשש ממני- והוא אמר לי שהוא חושש, (אולי זאת כל בעיה שבנות יפות נתקלות בה- הביישנות מהגברים לגשת..) אבל כרגע מה שמפריע לי זה החוסר וודאות  המטורף הזה שעובר עליי ולכן אני כן יעשה צעד ואשאל אותו.  תודה על העצות :)

הלן ! emo_124.png

בראבו על האומץ ובהצלחה !!!

מקווה שתמצאי את מבוקשך ואם חלילה לא ,לפחות את יכולה לחיות עם האמונה שניסית ולא ישבת בחיבוק ידיים :)

נשמח לעידכון בעניין !

תראי הלן, אנחנו לא מטיפים או דורכים על יבלות של כאב,אנחנו רק נותנים את החיבוק,המילה הנכונה לדעתנו,מתוך ניסיון,מתוך אהבה ואכזבה...

אני חושב שאת מגיבה נכון,ואת לא בקטע של ביצ'ית, את פשוט בוגרת ומבינה שבמקום שאינך רצויה בו, ולא משנה כמה הבחור טועה מבחינתך,ואולי  אפילו באמת טועה, פירוש הדבר שהוא לא שווה אותך!!

גם לי היתה אהבה קצרה לא מזמן,וככל שהיא התחמקה\לא הגיבה בשלב מסויים,לא הצקתי לה,אדרבה,שתתקדם,תפרח ותצליח... לא המשכתי לא כי דעתי אליה ועליה השתנתה, ממש לא,אלא בדיוק מהסיבה שמי שלא רוצה אותי,פשוט לא ראויה לי,ואין שום עניין להדחף בכח..

תחייכי, תמשיכי רגיל, אנחנו איתך ונו נו נו נו מראש אם לא תעדכני כשהכל  מסתדר לך לשביעות רצונך...

בהצלחה אלן.

תעשי לי טובה, תעזבי אותנו בשקט.

הבחור הזה נשמע גיי גם ככה... והמנפיסט הנרקיסיסתי שלך עייף אותי.

ו

תראי הלן, אנחנו לא מטיפים או דורכים על יבלות של כאב,אנחנו רק נותנים את החיבוק,המילה הנכונה לדעתנו,מתוך ניסיון,מתוך אהבה ואכזבה...

אני חושב שאת מגיבה נכון,ואת לא בקטע של ביצ'ית, את פשוט בוגרת ומבינה שבמקום שאינך רצויה בו, ולא משנה כמה הבחור טועה מבחינתך,ואולי  אפילו באמת טועה, פירוש הדבר שהוא לא שווה אותך!!

גם לי היתה אהבה קצרה לא מזמן,וככל שהיא התחמקה\לא הגיבה בשלב מסויים,לא הצקתי לה,אדרבה,שתתקדם,תפרח ותצליח... לא המשכתי לא כי דעתי אליה ועליה השתנתה, ממש לא,אלא בדיוק מהסיבה שמי שלא רוצה אותי,פשוט לא ראויה לי,ואין שום עניין להדחף בכח..

תחייכי, תמשיכי רגיל, אנחנו איתך ונו נו נו נו מראש אם לא תעדכני כשהכל  מסתדר לך לשביעות רצונך...

בהצלחה אלן.

אגב אלן, מלשאול לא מתים ולא קורה כלום... ועל זה נאמר: " אין שמחה כהתרת הספיקות"..

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר